دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آرایشگر منظم چه کسی است؟

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/15

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:03

بازدید : 117

آرایشگر منظم چه کسی است؟

آرایشگر منظم

 هیچ صفت ممتازی به اندازه منظم بودن نمیتواند شما را در سمت یک آرایشگر به مقصودتان برساند. نظم و انضباط در واقع پلی میان تنظیم اهداف و تحقق آنها است، پلی که شما را به سر منزل مقصود میرساند و رعایت آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. فرد منظم 50% از مسیر موفقیتش را طی کرده است. البته منظم بودن به ظاهر کمی سخت و خسته کننده است. مثلا اینکه راس 6 صبح از خواب بیدار شویم، همیشه مسواک بزنیم، از خوردن شیرینی جات پرهیز کنیم، مودب، شاد و خونسرد باشیم، اینکه اول سلام بدهیم، دست های خود را بشوییم و نظافت شخصی را رعایت کنیم و محیط کارمان را تمیز نگه داریم طوری که از تمیزی برق بزند و... که رعایت تمامی اینها گاهی سخت و طاقت فرسا است اما  جا دارد یک جمله طلایی را در اینجا متذکر شوم: که اگر حاضر نباشید دردِ مختصر منظم بودن رو تحمل کنید، درد ناشی از بی نظمی، شما را در آینده نابود خواهد کرد. تمام شکست خوردن ها، طلاق ها، موفق نشدن ها و ....همه و همه بخاطر بی توجهی و بی نظمی ست. باورتان میشود نظم انقدر در زندگی انسان تاثیرگزار باشد! بی نظمی یعنی بی توجهی به جزئیات و لحظات مهم و زندگی شما مجموع همین لحظات و جزئیات مهم است.

آرایشگر دقیق

باورتان میشود مردی به خاطر تحمل نکردن بوی بد دهان همسرش، توجهش به زنی با بوی خوش، جلب شد و همین امر به ظاهر بی اهمیت، موجبات و زمینه ساز جدایی و گرایش به دیگری شد؟؟؟؟؟ باورتان میشود به خاطر عدم رعایت نظافت محیط کار چندین مشتری بسیار خوب را از دست داده اید، صرفا به جهت عدم پاکیزگی محل کارتان؟! موفقیت از رعایت نظم ناشی میشود، هر جایی نظمی دیدید بدون شک موفقیتی خواهید دید. در واقع این 2 با هم همسو هستند. موفقیت موجب برقراری نظم نمیشود، اما نظم مقدمه رسیدن به موفقیت است. پس اهمیت نظم از موفقیت بالاتر است. چرا که اگر اولی نباشد، آن یکی بطور حتم نخواهد بود. نظم یعنی= انجام امور درست + درست انجام دادن امور + بصورت مستمر و بدون وقفه

آرایشگران حرفه ای

جالب است بدانید که در تمامی ادیان نیز به اهمیت نظم و انضباط اشاره شده است. حالا یک سوال؟ از کجا بفهمیم بی نظم هستیم و یا فردی منضبط و منظم؟ از شما بانوی گرامی سوال میپرسم، به تک تک آنها صادقانه پاسخ دهید تا خودتان متوجه شوید کدام یک از این دو هستید؛ محتویات کیف تان چیست؟ دقیقا میدانید چه چیزهایی در کیف تان است؟ آیا دستمال کاغذی مصرف شده، کاغذ پاره و بلا استفاده، تراشه مداد و خرده پول یا پول مچاله شده نیز داخلش هست؟ حالا سوال دیگر، محتویات داشبورد اتومبیل و کشوی میز کارتان چیست؟ سطل زباله ی محل کارتان پر است یا خالی؟ قبض های پرداخت شده دارید یا خیر؟ بدهی های فوری شما کدامند؟ اولویت پرداختی کدامیک از آنها بیشتر است؟ یک بار دیگر تکرار میکنم نظم و موفقیت یعنی توجه دقیق به جزئیات اطرافمان که به نظر میرسد بی اهمیت باشند، در حالی که هیچ چیزی بی اهمیت نیست! اگر هزینه ی ناچیز منظم بودن را نپردازید، دیری نمی پاید که مجبور به پرداخت هزینه ی گزاف بی نظمی و غفلت خواهید بود. شاد و پیروز و سربلند باشید.

ویژگی آرایشگران موفق

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها