دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آشنایی با ترفندهای مهم ارایشی در خصوص رنگ موی بلوند و انواع مختلف پوست

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/21

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:55

بازدید : 390

آشنایی با ترفندهای مهم ارایشی در خصوص رنگ موی بلوند و انواع مختلف پوست

آرایش مناسب موی بلوند

اگر می خواهید همیشه و همه جا به زیبایی بدرخشید، باید نکات مهم و اصولی آرایشی از جمله تناسب میان رنگ ارایش با رنگ مو و پوستتان را بدانید، یعنی اگر موهایتان رنگ تیره ای دارد، از آرایش خاص رنگ موی تیره استفاده کرده و اگر موهایتان به طور طبیعی بلوند هستند و یا آن ها را به رنگ بلوند درآورده اید باید رنگ آرایش صورتتان را متناسب با رنگ بلوند انجام دهید تا چهره شما به زیبایی هر چه تمام نمایان شود.

موی بلوند و آرایش

 آرایش موی بلوند با رنگ پوست معمولی، روشن و تیره

رنگ پوست یکی از عوامل مهم برای کسانی است که موهایشان را بلوند کرده اند. اگر رنگ طبیعی پوست شما روشن یا معمولی است باید از کرم پودرهایی کمک بگیرید که به پوست کمی رنگ بدهند، و اگر تناژ پوست شما متمایل به رنگ زیتونی و تیره است بهتر است که از کرم پودرهایی استفاده شود که به پوست شما حالت خاکی رنگ بدهند و هماهنگ با رنگ بلوند موهایتان شود و البته کرم پودری که رنگ دانه های آن صورتی باشد می تواند گزینه مناسب تری باشد.

آموزش آرایش متناسب با موی بلوند

سپس سراغ ابروهای تان بروید، افرادی که موهای خود را بلوند کرده اند، بهتر است که ابروهای خود را همیشه آراسته و تمیز نگه دارند، زیرا ممکن است بین رنگ موها و ابروها ناهمانگی به وجود آید. اگر ابروهای تیره ای دارید برای جذابیت بیشتر، ابروهایتان را کمی روشن و نازک تر کنید و از سایه سفید برای زیر ابروها استفاده کنید تا بهتر نمایان شوند. برای آرایش چشم ها و سایه چشم هم می توانید از رنگ های صورتی ملایم، هلویی، قهوه ای، بنفش، طلایی، خاکستری، مسی کار کنید تا رنگ چشم های شما را بی نهایت دل نواز کند.

میکاپ متناسب موی بلوند

برای جذابیت و بلندتر شدن مژه ها از ریمل هایی به رنگ مشکی و قهوه ای کمک بگیرید و برای آرایش چشم ها از یک خط چشم مشکی برای جلب توجه به سمت چشم های تان بهره ببرید. گونه های خود را با رژگونه هلویی و صورتی آرایش کنید و یک رژ هماهنگ با رژ گونه ای که انتخاب کرده اید، برای لب های تان استفاده کنید تا آرایشی بسیار گیرا و چشم نواز را برای خود و متناسب با موهای بلوند خود رقم بزنید.

موی بلوند و میکاپ ان

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها