دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آرایش روزانه مخصوص خانم های شاغل با حداقل استفاده از لوازم ارایشی

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/15

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:25

بازدید : 75

آرایش روزانه مخصوص خانم های شاغل با حداقل استفاده از لوازم ارایشی

آرایش مخصوص خانم های شاغل

هر خانمی باید بداند که سبک و استایل آرایش مانند استایل لباس و پوشش برای هر مکان و زمانی قاعده خاص خود را دارد و خانمی  که منطبق با این قواعد در مکان و زمان مورد نظرش حضور پیدا می کند بسیار شیک و جذاب است. سبک های آرایشی در انواع مختلفی چون آرایش عروس، آرایش میهمانی، آرایش ساده و اسپرت، ارایش شب، ارایش روز و ... وجود دارند که هر کدام متفاوت از بقیه هستند، جایگاه خاص خود را می طلبند و متناسب با لباس و چهره فرد در خلق استایلی خاص و منحصر بفرد کاربرد دارند.

آموزش آرایش برای شاغلین

 نکات مهم آرایش ملایم و رسمی مخصوص شاغلین

یکی از انواع این سبک های ارایشی، خاص خانم های شاغل است که این روزها دغدغه خیلی از آنها شده تا با توجه به محدودیت زمانی و محیطی که دارند با صرف کمترین زمان در مناسب ترین حالت از اراستگی و جذابیت در محل کار خود حاضر شوند. در ادامه با اموزش مراحل اصلی و کاربردی یک ارایش ساده و شیک ویژه خانم های شاغل در خدمتتان هستیم.

آرایش سریع

آموزش مراحل یک آرایش طبیعی و سریع برای شاغلین

اولین مرحله استفاده از مرطوب کننده و ضد افتاب مناسب پوستتان است. در ادامه کمی کرم پودر که همرنگ پوستتان باشد استفاده کنید تا در طول روز صورتتان طبیعی تر و جذاب تر بنظر اید و برای اینکار بهتر است از پدهای ارایشی استفاده کنید که سرعت انجام آن بیشتر شود.

ترفندهایی برای آرایش خانم های شاغل

آیا برای یک آرایش ملایم و سریع نیاز به کشیدن خط چشم است؟

اگر خیلی عجله دارید نیازی به استفاده از خط چشم نیست که زمانی را هم صرف کشیدن خط چشم های کاملا یکسان و متقارن کنید، همین که گوشه چشمتان را کمی تیره تر کنید کفایت می کند و از ریمل برای حالت دادن به مژه ها کمک بگیرید.

نکات آرایش سریع و راحت

آرایش لب و گونه برای یک میکاپ ملایم و طبیعی

برای آرایش لب هایتان هم از کمی رژ لب صورتی و مرجانی ملایم استفاده کنید. هچنین رژگونه ای همرنگ با رژلبتان انتخاب کنید و بر روی استخوان گونه خود به کار ببرید. حالا شما با صرف حداقل زمان درعین سادگی با ظاهری جذاب و اراسته، آماده رفتن به محل کارتان هستید. آموزش میکاپ مخصوص خانم های شاغل

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها