فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آرایش عروس ایرانی ، اروپایی و هندی جدید مدل سال 2018 به صورت حرفه ای

آرایش عروس ایرانی جدید و حرفه ای

آرایش عروس ایرانی حرفه ای توسط یکی از معروفترین آرایشگر عروس و مربی آرایش و گریم عروس در تهران

میکاپ آرتیست خانم مینا سعادت در لیست بهترین آرایشگران عروس در محدوده ی غرب تهران است. اگر به دنبال یک گریمور حرفه ای عروس می گردید و می خواهید زیبا و خاص تر از بقیه باشید می توانید به ما اعتماد کنید. خانم مینا سعادت یکی از بهترین آرایشگران و مربی آرایش و گریمور حرفه ای در تمامی زمینه ها می باشد. بدست آوردن این مهارت و شهرت اتفاقی نیست. آشنایی با شینیون و میکاپ های روز دنیا و استفاده از بهترین لوازم آرایشی با ماندگاری طولانی مدت و استعداد بالا همگی دست به دست هم داده اند تا خانم مینا سعادت یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران شوند. برای اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید. شما می توانید میکاپ بهترین عروس های دنیا را برای ما بیاورید تا ما همان میکاپ را بدون هیچ تفاوتی برای روز عروسی شما انجام دهیم. ما در محیطی کاملا آرام و شاد آرایش و میکاپ عروس را برای شما انجام می دهیم تا استرس شما و خستگی شما در شب عروسی کم شود و گذر زمان را در ساعاتی که پیش ما هستید را احساس نکنید. در ادامه نمونه کار های خانم مینا سعادت را مشاهده کنید. برای اینکه به ما اعتماد کنید می توانید در یکی از روزهایی که میکاپ عروس داریم حضور داشته باشید. این کار صرفا جهت جلب رضایت و اعتماد شما انجام می شود.

شماره خانم مینا سعادت :09122995571

ادرس سالن : محدوده ی غرب تهران

برای گرفتن ادرس دقیق با شماره تلفن بالا تماس بگیرید.

 

 نمونه کار های آرایش عروس ایرانی خانم سعادت

 

آرایش عروس ایرانی

آرایش عروس هندی

آرایش عروس سال 97

آرایش عروس اروپایی جدید

میکاپ و آرایش عروس

آرایش عروس اروپایی

آرایش عروس شیک و جدید

آرایش عروس مدل 2018

 

آرایش عروس مدرن

 

رزومه کاری میکاپ آرتیست خانم مینا سعادت

 

انواع آرایش عروس ایرانی در سالن زیبایی خانم سعادت

آرایش ویژه

آرایش معمولی

ظاهر این دو آرایش با یکدیگر فرق چندانی ندارد و تفاوت آن ها در برند و جنس لوازم آرایشی است که استفاده می شود. این به این معنا نیست که آرایش معمولی کیفیت خوبی ندارد و ماندگاری آن روی صورت پایین تر است ما در هر دو حالت بهترین لوازم آرایشی را برای عروس استفاده می کنیم.

حتی اگر می خواهید برای عکس های عروسی به استخر بروید خیالتان راحت باشد آرایش عروس ایرانی ما استخری است و با رفتن به استخر و گریه کردن کوچکترین تغییری نمی کند.

آرایش عروس سال 2017

خدمات ویژه برای عروس در سال 97

یک روز مانده به عروسی ما پوست شما را با بهترین مواد لایه برداری و پاکسازی می کنیم تا پایه پوست شما برای میکاپ آماده شود. که پاکسازی پوست بسته به نوع پوست به دو روش انجام می شود. 1- پوست های معمولی که جوش و لک عادی دارند. 2- پوست هایی که جوش های درشت و ماه گرفتگی و لک های زیاد روی صورت دارند.

مهم ترین نکته ای که یک آرایشگر حرفه ای باید بداند این است که تشخیص دهد چه نوع شینیون مو و میکاپی به چهره عروس می آید و با لباس عروس هماهنگی دارد بنابراین بهتر است مدل شینیون و میکاپ را به عهده ی آرایشگر بگذارید.

رنگ موی شما به صورت رایگان است و هر رنگی را که دوست دارید در شب عروسی داشته باشید به ما بسپارید ما دقیقا موی های شما را به آن رنگ در می آوریم .

اگر ابروهای شما کم پشت است و در نظر دارید که برای عروسی ابروهای خو را تاتو ،میکروبلیدینگ، هاشور و یا میکروپیگمنتیشن کنید ما این خدمات را برای شما به صورت حرفه ای انجام می دهیم. بهتر است این کار را به ما بسپارید تا مدل ابرویی را که می خواهید مطابق با میکاپ عروس باشد را برایتان انجام دهیم.

یک مژده برای افرادی که می خواهند میکاپیست و تاتوکار حرفه ای شوند

خانم مینا سعادت کلاس های خصوصی و گروهی برای افرادی که می خواهند در زمینه میکاپ، گریم و آرایش عروس ایرانی برای افراد با انگیزه و دارای استعداد برگزار می کند برای اطلاع از نحوه ی برگزاری کلاس ها و تاریخ برگزاری و اطلاع از قیمت ها با خانم مینا سعادت در تماس باشید.

همچنین برای افرادی که می خواهند تاتو ابرو انجام بدهند نیز کلاس های تخصصی برگزار می کند. برای بدست آوردن اطلاع از نحوه ی برگزاری کلاس های تاتو و هاشور ابرو به پیج ما سربزنید