دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش میکاپ مناسب پوست سبزه و تیره

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/17

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:05

بازدید : 248

آموزش میکاپ مناسب پوست سبزه و تیره

آرایش پوست سبزه و تیره

یکی از رنگ پوست های بسیار جذاب و زیبا رنگ پوست سبزه است که دیگر نیازی به برنزه کردن ندارد. افرادی که دارای رنگ پوست تیره و سبزه هستند، همیشه نگران انتخاب رنگ متناسب با پوست سبزه و تیره برای آرایش صورت و موهایشان هستند، تا با انتخاب صحیح رنگ و نوع آرایش، چهره دلنشین سبزه آن ها گرم تر و دل نشین تر شود. حتما سلبریتی های بسیاری را تا کنون دیده اید که پوست سبزه ای دارند و رنگ آرایششان بی نظیر انتخاب شده و جذابیت پوست سبزه آن ها را دو چندان کرده است. اگر شما نیز از نعمت پوست سبزه برخوردار هستید، پس بهتر است که این مطلب را دنبال کنید تا با تکنیک ارایش اصولی پوست سبزه و تیره بیشتر اشنا شوید.

آرایش پوست سبزه

  شناخت رنگ های مناسب برای خلق ارایش شیک و جذاب پوست تیره

ابتدا برای پوست سبزه باید کرم پودر مناسب که فاقد رنگ دانه های قرمز می باشد را انتخاب کنید تا پوست سبزه شما زیباتر شود و اگر کرم پودرتان رنگ دانه بژ یا طلایی دارد گزینه مناسبی برای پوست سبزه است و پوست شما را جذاب تر می کند، همچنین می توانید از براق کننده ها در اطراف چشم، بینی، بالای لب و استخوان گونه و به رنگ بژ برای زیباتر شدن پوست سبزه تان کمک بگیرید. کرم پودرهایی با یک الی دو درجه روشن تر از پوست تیره نیز انتخاب خوبی هستند، البته قبل از استفاده از کرم پودر حتما رنگ آن را روی پوستتان تست کنید، تا چهره شما را مصنوعی نکند. حالا نوبت به ابروها می رسد، اگر ابروهای پرپشتی دارید، فقط کافی است با ژل ابرو کمی ابروهای تان را حالت دهید، اما اگر ابروهای شما کم پشت است، از سایه ابرو یا مداد ابروی مناسب با پوست سبزه و تیره استفاده کنید.

پوست تیره و سبزه

افرادی که دارای پوست سبزه و تیره هستند برای میکاپ چشم و لب از چه رنگ هایی استفاده کنند؟

برای آرایش چشم ها می توانید از سایه هایی به رنگ قهوه ای، سبز، متالیک، نقره ای، طلایی و بنفش برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. خط چشم مشکی بهترین گزینه برای نمایش چشم ها با پوست تیره است، اما در آرایش شب می توانید از خط چشم های نقره ای و طلایی و سبزه تیره کمک بگیرید و از یک ریمل مشکی برای حجیم تر شدن و به رخ کشیدن مژه ها و چشم های تان استفاده کنید. برای انتخاب رژگونه مناسب با پوستتان از رنگ های هلویی، طلایی، قرمز متمایل به قهوه ای، بژ، مرجانی و شرابی استفاده کنید تا آرایش زیبای تان بیشتر نمایان شود. همچنین رژ لب هایی به رنگ های روشن و مات مانند کالباسی مناسب ترین انتخاب هستند. دقت کنید که رژلب و رژگونه شما هماهنگ با پوست سبزه و تیره شما باشد تا یک هارمونی زیبا را بسازد. 

پوست تیره

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها