دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

اموزش میکاپ سایه اسموکی و نحوه انجام آن به همراه شناخت شیک ترین رنگ ها و مدل ها

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/23

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:10

بازدید : 526

اموزش میکاپ سایه اسموکی و نحوه انجام آن به همراه شناخت شیک ترین رنگ ها و مدل ها

دیگر بر کسی پوشیده نیست که چشم زیباترین عضو صورت بوده و آرایش آن مهم ترین تأثیر را در زیبایی چهره شما خواهد داشت. آرایش چشم اسموکی نیز یک هنر بی نظیر برای رساندن زیبایی چشم به حد نهایت آن است. آرایش چشم اسموکی یک آرایش غلیظ برای چشم است که بیشترین طرفدار را در بین خانم های ایرانی داشته و در اکثر مهمانی ها و جشن ها این هنر، جلوه دهنده چشمان آنها است. آرایش چشم اسموکی با همه زیبایی هایی که دارد یک هنر ظریف و دقیق بوده که هر کسی با کمی تمرین و دقت به تنهایی می تواند از این نوع از آرایش بهره ببرد.

میکاپ اسموکی

در آرایش چشم اسموکی از چه رنگ سایه هایی استفاده می شود؟

آرایش چشم اسموکی انواع و مدل ها مختلفی دارد. این آرایش برای هر مدل چشم اعم از گربه ای، پف دار، گرد و ... شخصی سازی شده و برای هر کدام از انواع چشم ها، یک مدل خاص از آرایش چشم اسموکی استفاده می شود و همچنین از دیگر جذابیت های آرایش چشم اسموکی تطابق و هماهنگ سازی آن با رنگ های مختلف چشم است و چشمان شما به هر رنگی که باشد یک مدل خاصی از آرایش چشم اسموکی برای آن وجود دارد. این آرایش با سایه های مشکی، طلایی، قهوه ای، آبی، بنفش، نقره ای، سبز و برخی رنگ های دیگر روی چشم، قابل اجرا است که پرطرفدارترین آنها آرایش چشم اسموکی با رنگ مشکی، طلایی و بنفش است.

آرایش چشم

مراحل انجام آرایش چشم اسموکی

در ادامه مراحل انجام آرایش چشم اسموکی را به صورت قدم به قدم برای شما آماده کرده ایم که با توجه و دقت به این مراحل شما خواهید توانست به راحتی این آرایش را در خانه بر روی چشمان خود انجام دهید.

تکنیک های آرایش چشم اسموکی

آماده سازی چشم برای یک آرایش اسموکی جذاب

ابتدا و پیش از شروع به انجام آرایش باید به خوبی صورت و چشمان خود را شسته تا کاملاً تمیز شوند. سپس با استفاده از پرایمر و کانسیلر زیر سازی لازم را در اطراف چشمان خود انجام دهید. گوشه داخلی چشم و قسمت زیر ابروها بیشترین نیاز را به این زیر سازی دارند.

مراحل میکاپ چشم

آموزش سایه زدن به روش اسموکی

حال نوبت به سایه های چشم می رسد. برای سایه زدن از بالاترین نقطه پلک بالا شروع کرده و با استفاده از براش کم کم سایه را به سمت داخل هدایت کنید. به هنگام سایه زدن به چند نکته توجه داشته باشید.
اول اینکه سایه ها باید در قسمت های دورتر از چشم پررنگ و تیره و در نزدیکی های چشم کم رنگ تر باشد. دوم اینکه سایه ها را در اطراف چشمان خود به صورت زاویه دار ترسیم کنید و حتماً با استفاده از براش سایه ها را در نقاط انتهایی طوری فید کنید که خط های اطراف آن کاملا محو شوند.

میکاپ متفاوت اسموکی

مداد و ریمل های مشکی و تیره مکمل آرایش چشم اسموکی

با استفاده از مداد مشکی لبه پلک های بالا و پایین را مداد بکشید. در این مرحله هم چند نکته را در نظر داشته باشید. در امتداد مژه ها از مداد استفاده کنید. مداد را از گوشه داخلی چشم به سمت بیرون حرکت دهید. در مناطقی که مداد و سایه با هم برخورد دارند، آنها را با هم ترکیب کرده و خط ها را در هم محو کنید.

ریمل بزنید. آخرین مرحله در تمام آرایش های چشم، ریمل زدن است.

آرایش اسموکی چیست

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها