دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آرایش چشم قهوه ای جذاب با جدیدترین متد

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/22

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:46

بازدید : 377

آرایش چشم قهوه ای جذاب با جدیدترین متد

ارایش چشم قهوه ای

همانطور که می‌دانید چشم مهم ترین عضو صورت است که نوع آرایش آن می‌تواند تأثیر زیادی روی فرم و زیبایی صورت شما داشته باشد. زبده‌ترین آرایشگرها و کسانی که در این کار دستی دارند آرایش صورت را بر اساس رنگ چشم تعیین می‌نمایند. این امر تا جایی اهمیت دارد که برخی برای انتخاب نوع خاصی از آرایش از لنزهای رنگی مختلفی استفاده می‌نمایند تا صورت آنها پذیرش آرایش‌های زیبا و جذاب را داشته باشد.

آرایش چشم قهوه ای سوخته

سبک آرایش چشم قهوه ای چگونه است؟

در آرایش چشمان قهوه ای نیز با توجه به اینکه یکی از زیباترین و جذاب‌ترین رنگ ها است اگر در انتخاب ترکیب رنگ آرایش دقت نشود زیبایی بی نظیر و بی اندازه رنگ قهوه ای را در چشمان شما از بین می برد و نکته مهمتر اینکه انواع مختلف آرایش چشم قهوه ای مناسب هر مراسم و هر زمانی نیست و هر سبک از ارایش باید در جای مناسب خود مورد استفاده قرار بگیرد. در ارایش چشم قهوه ای، ترکیب رنگ‌های مختلفی از جمله آبی، بنفش، قرمز، مشکی، طلایی و ... کاربرد دارند که هر کدام به تنهایی  می توانند استایل ارایش چشم جذابی برایتان خلق کنند. در ادامه با شرح مختصری از انواع این ترکیبات رنگی اشنا می شوید.

ترکیب سایه چشم قهوه ای

قهوه ای و طلایی

یکی از رنگ‌های مناسب برای استفاده آرایش چشم قهوه ای رنگ طلایی ملایم است که آرایشگران استفاده زیادی از این رنگ دارند. البته همانطور که بیان کردیم رنگ قهوه ای از آن جایی که هم به نوعی به خانواده مشکی‌ برمی‌گردد و سایه کم‌رنگ ‌تری از مشکی است و هم با رنگ‌های قرمز و طلایی هم نسبت‌ نزدیکی دارد به راحتی می‌تواند با هر رنگی به راحتی هم نشین شود که طلایی هم یکی از آنها است. رنگ طلایی به خاطر زیبایی ذاتی و براقیتی که در خود دارد، البته از نوع ملایمش، می‌تواند یک مکمل عالی برای آرایش چشم قهوه ای و روی پلک باشد. رنگ طلایی روشنی قهوه ای کم رنگ چشم را بیش از پیش شفاف‌تر و روشن‌تر می‌نماید و این امر می‌تواند چشمان شما را تبدیل به یکی از جاذبه‌های اصلی دورهمی تان نماید.

سایه چشم قهوه ای

 قهوه ای و فیروزه ای

آرایش چشم قهوه ای با ترکیب رنگ فیروزه ای کمی شجاعانه به نظر می رسد؛ اما ترکیب این دو رنگ بر روی پلک چشم شما می‌تواند غوغای عجیبی به پا کند. ترکیب این دو رنگ روی چشمان شما به قدری زیبا و جذاب است که حتی نیاز به آرایش غلیظ و استفاده از ترکیبات مختلف را نیز از بین می برد. یک ریمل ساده با این ترکیب چهره شما را از این رو به آن رو خواهد کرد. البته خانواده دیگر رنگ فیروزه ای مانند آبی و نیلی نیز می‌تواند در این ترکیب به جای فیروزه ای برای آرایش چشم قهوه ای به کار گرفته شود.

خط چشم قهوه ای

قهوه ای و زرد

ترکیب یک رنگ نسبتاً تیره مانند قهوه ای و یک رنگ روشن یکی از ایده آل های اساسی برای آرایش چشم قهوه ای خواهد بود. تضاد رنگ و کنتراستی که در ترکیب رنگ زرد و قهوه ای وجود دارد می‌تواند یک آرایش تقریباً ملایم برای دورهمی های دوستانه تلقی گردد.

بهترین آرایش چشم قهوه ای

قهوه ای و نارنجی

نارنجی یکی از رنگ‌هایی است که می‌تواند پدیده جذابی روی چشمان شما ایجاد نماید. نمایی از غروب برای آرایش چشم قهوه ای در ترکیب با رنگ نارنجی روی چشمان شما نقش خواهد بست تا این صحنه زیبا روشن گر و نمایان گر چشمان شما باشد.

میکاپ چشم قهوه ای

قهوه ای و قرمز

اگر به خانواده اصیل رنگ قهوه ای و قرمز برگردید متوجه هم خانواده شدن آنها خواهید شد. آرایش چشم قهوه ای با رنگ قرمز انواع مختلفی دارد. رنگ قرمز خانواده بسیار بزرگی از طیف رنگ‌ها را شامل می‌شود. صورتی، گلبهی و قرمز تیره و روشن از جمله رنگ‌هایی هستند که می‌توانند با قهوه ای برای آرایش چشم قهوه ای مورد استفاده قرار بگیرند. ترکیب این خانواده از رنگ‌ها برای آرایش چشم قهوه ای در مراسمات رسمی و جشن‌های عروسی نمود بسیار جذابی می‌تواند داشته باشد.

نکات آرایشی چشم قهوه ای

قهوه ای و بنفش

آرایش چشم قهوه ای با استفاده از سایه‌های بنفش یکی از پرطرفدارترین آرایش‌هایی است که حتی نوعروسان نیز از آن بسیار زیاد استفاده می‌نمایند. بنفش آرایش چشم قهوه ای را شبیه به یک کهکشان جذاب و زیبا در صورت شما خواهد کرد. اگر به ترکیب رنگ بنفش و قهوه ای در طبیعت نگاه کنید، همیشه زیباترین‌ها با این ترکیب در طبیعت به وجود می‌آیند مانند پر پرندگان زیبارو که از این ترکیب برای زیبایی بهره می‌برند.

ارایش مخصوص چشم قهوه ای

قهوه ای و مشکی

هر چند رنگ مشکی نزدیکی بسیار زیادی با رنگ قهوه ای دارد و این دو رنگ معمولاً از تضادهای خود برای زیبایی یک آرایش مورد استفاده قرار می‌گیرند اما ترکیب این دو رنگ برای سایه و خط چشم در آرایش چشم قهوه ای در مراسم‌های سنتی و عزا می‌تواند یک گزینه بسیار عالی برای زیبایی چشمان شما باشد. این ترکیب چشمان شما را در عین سادگی، بسیار زیبا به نمایش در خواهد آورد.

چشم قهوه ای جذاب

قهوه ای و رنگ‌های دیگر

سایر رنگ‌ها مانند سبز نیز ترکیب خوبی برای آرایش چشم قهوه ای خواهند بود. رنگ چشم قهوه ای یکی از هدیه‌های بسیار جذاب خداوند روی چشمان شما است که اگر از این نعمت برخوردار هستید، باید بابت آن بسیار شکرگزار باشید و از این زیبایی بی حد و حصر بر روی صورت خود لذت ببرید.

رنگ های مناسب چشم قهوه ای

زیبایی در سادگی است

دقت داشته باشید که رنگ قهوه ای در مردمک چشم بسیار رنگ جذابی است. ترکیب این رنگ با رنگ‌های مختلف در یک آرایش و شلوغ کردن صورت پیشنهاد مناسبی برای آرایش چشم قهوه ای زیبا و جذاب شما نخواهد بود. زیبایی این رنگ در سادگی بیشتر نمایان خواهد شد. استفاده از خط چشم‌های پیچیده و طولانی علاوه بر رنگ به نوع و فرم چشم شما نیز بستگی دارد که با رعایت همه جوانب باید بهترین تصمیم را بگیرید اما چیزی که مسلم است این است که نباید هرگز با پیچیده کردن دور چشم خود برای آرایش چشم قهوه ای چشم‌نواز خود، زیبایی آن را از خود دور نگه دارید.

چشم قهوه ای و آرایش آن

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها