دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش رنگ موی آمبره روی موی مشکی دخترانه کوتاه و بلند

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1398/08/20

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:17

بازدید : 965

آموزش رنگ موی آمبره روی موی مشکی دخترانه کوتاه و بلند

رنگ موی آمبره یکی از جذاب ترین رنگ های مورد استفاده خانم های خوش پسند در سال های اخیر است که در یک بازه زمانی کوتاه تبدیل به یکی از پرطرفدارترین استایل در سرتاسر جهان شده و اکثر افراد نمونه هایی از این سبک را روی موهای خود امتحان کرده اند. رنگ موی آمبره روی موهای مشکی موضوع بحث در این بخش از مجله ماتیکیا میباشد که تصمیم داریم محبوب ترین و پرطرفدارترین طیف رنگ های مورد استفاده آمبره روی موهای مشکی را خدمتتان معرفی کنیم.

ترکیب رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره به روشهای مختلفی انجام می شود که هر کدام بسته به رنگ مورد علاقه شما می توانند از ترکیبات مختلفی تهیه شوند. در بهترین و ساده ترین حالت، رنگ موی آمبره از یک رنگ روشن و بلوند برای انتهای موها و که مورد علاقه شما برای ریشه و قسمت هایی از ساقه موها انجام می شود.

آمبره کردن مو

آمبره روی موی مشکی پرکلاغی

یکی از رنگ موهای پرطرفدار در خانم ها برای آمبره کردن موها رنگ موی پرکلاغی است. انتخاب رنگ موی آمبره برای این رنگ مو یک چالش بسیار شیرین است؛ زیرا رنگ موهای مختلف و جذابی می توانند در کنار رنگ موی پرکلاغی برای آمبره کردن موهای شما مورد استفاده قرار بگیرند. خاکستری، بلوند، بلوند عسلی، قرمز، قهوه ای روشن و حتی بنفش و آبی نیز از ترکیب رنگ های عالی برای آمبره کردن موی مشکی پرکلاغی هستند.

امبره روی مو مشکی پر کلاغی

آموزش آمبره موی بلند

آمبره کردن موهای بلند ترفندها و تنوع بسیار زیادی دارد. انتخاب محل آمبره کردن در موهای بلند بسیار متنوع بوده و کاملا سلیقه ای است. علاوه بر قسمت آمبره کردن در موهای بلند می توان از انواع متقارن و یا غیر متقارن هم برای آمبره موهای بلند استفاده کرد. ترکیب آمبره موهای بلند با فر کردن آنها هم صحنه بسیار زیبایی روی موهای شما ایجاد خواهد کرد.

رنگ موی آمبره روی مو بلند

آمبره روی موهای کوتاه

آمبره کردن موهای کوتاه می تواند جذابیت صورت شما را افزایش دهد. برای آمبره کردن موهای کوتاه، بسته به میزان کوتاهی مو باید تصمیم بگیرید که کدام قسمت موها را آمبره کنید که میانه صورت معمولاً بهترین انتخاب برای این تکنیک است، هر چند برخی از افراد برای موهای متوسط زیر فک را برای آمبره کردن ترجیح می دهند، با اینحال هر دو روش طرفداران خاص خود را دارد.

رنگ موی آمبره روی مو کوتاه

تقسیم بندی آمبره مو دخترانه

دختران جوان یکی از مشتریان پر و پا قرص و اصلی استفاده از تکنیک آمبره بر روی موهای خود هستند. مدل های بسیاری بسته به اندازه مو و رنگ های شادی که مورد پسندشان است برای رنگ موی آمبره وجود دارد. استفاده از رنگهای مشکی و بلوند و یا رنگهای قهوه ای تیره و عسلی از جمله ترکیبات پر طرفدار رنگ موی آمبره برای دختران جوان و خوش پسند است.

رنگ موی آمبره دخترانه

شینیون های جذاب مو با استفاده از رنگ موی آمبره

یکی از مزیت های مهم رنگ موی آمبره به ویژه برای موهای مشکی شینیون های جذابی است که با استفاده از این رنگ مو بیشتر و زیباتر جلوه گر شده و هر دیده ای را مجذوب خود می کند.

شینیون رنگ موی آمبره

شینیون با رنگ موی آمبره

شینیون جذاب رنگ موی آمبره دودی

قیمت رنگ موی آمبره مشکی

آمبره کردن موها یک روش پرهزینه است که با توجه به تنوع بالای آن و زمان بر بودن آن برای آرایشگران، قیمت های در نظر گرفته شده کاملا متغیر است. آمبره موها در آرایشگاه های مختلف تهران از 100000 تومان آغاز و تا 3 میلیون تومان هم افزایش پیدا میکند. برای رسیدن به بهترین نتیجه نیاز به صرف هزینه ای در حدود 300 تا 400 هزار تومان برای آمبره خواهید داشت.

امبره مو شیک

 

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها