دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش آمبره مو

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/29

مدت زمان ویدیو : 07:36

بازدید : 2047

آموزش آمبره مو بالیاژی

در فیلم آموزش آمبره مو یک آمبره بالیاژی به صورت حرفه ای به شما آموزش داده می شود که با مشاهده فیلم می توانید آن را فرا بگیرید.

آمبره یکی از روش های پرطرفدار رنگ مو در سالهای اخیر می باشد. در این روش رنگ مو از ریشه به صورت تیره آغاز می شود و هرچه به سمت نوک مو پیش می رویم مو روشن تر می گردد.

برای انجام یک رنگ موی آمبره روی موهای خود در ابتدا موها را به چهار دسته تقسیم کرده و هر دسته را با یک گیره جدا کرده و جمع می کنیم. از یکی از دسته ها شروع به رنگ کردن مو می کنیم، برای این کار موها را به صورت لایه لایه جدا کرده و در هر لایه ابتدا به صورت عمودی چند بار فرچه رنگ را روی قسمت های مختلف مو میکشیم به طوری که شیار هایی از رنگ مو روی موها قابل مشاهده باشد، سپس انتهای مو ها را به طور کامل به رنگ آغشته می کنیم.

پیدایش رنگ موی جدید

رنگ مو موضوع بسیار مهمی در زمینه زیبایی می باشد و افراد سالانه هزینه بالایی برای فرایند رنگ مو می کنند که این امر سبب پیشرفت فوق العاده ای در این زمینه شده است. پیدایش روش های جدید رنگ مو و همچنین مواد و کالاهای جدیدی که در این زمینه ساخته می شوند شاهد بر این ادعا می باشند.
در این مقاله از سایت ماتیکیا ما فیلم آمبره مو را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا با مشاهده آن بتوانید آمبره را به طور کامل فرا بگیرید .

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها