دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش آرایش صورت حرفه ای دخترانه برای مبتدیان

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/22

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:47

بازدید : 363

آموزش آرایش صورت حرفه ای دخترانه برای مبتدیان

آموزش آرایش صورت حرفه ای دخترانه برای مبتدیان در منزل با ماندگاری طولانی

اگر تا به حال آرایش صورت لایت نکرده اید و می خواهید یک آرایش ساده یاد بگیرید نگران نباشید آموزش مرحله به مرحله آرایش صورت حرفه ای برای مبتدیان به صورت حرفه ای برایتان گذاشته ایم تا با خیال راحت یک آرایش صورت لایت را برای روزمره و میهمانی ها یاد بگیرید.

آرایش دخترانه

پاک کردن آرایش قبلی از صورت برای آرایش جدید

 هر آرایش قبلی که روی چشم مانده به خوبی پاک و هنگام استفاده از آرایش، لازم است با یک پالت تمیز شروع کنید. و قبل از خواب آرایش صورت را بشورید. از تمدید کردن آرایش در روز پرهیز کنید و اگر صورت شما نیاز به ارایش دارد صورت را بشورید و مجدد آرایش کنید. شما می توانید از پاک کننده آرایش خوب یا مقدار کمی روغن کودک برای پاک کردن آرایش استفاده کنید. به یاد داشته باشید که همیشه باید آرایش را در پایان روز بشورید. خوابیدن با آرایش را بر روی پوست و باعث پوسیدگی و چین و چروک می شود. صورت را بشویید به همین دلیل آرایش قدیمی خودتان را حذف کنید، همچنین باید صورت را بشویید. قبل از شستن صورت با آب می توانید با آرایش پاک کن و دستمال مرطوب کمی صورتتان را پاک کنید، البته  قبل از خرید دستمال مرطوب و آرایش پاک کن جنس پوست خود را در نظر بگیرید.

آموزش آرایش

آموزش ماساژ صورت برای بهتر خوابیدن آرایش صورت

برای آموزش آرایش صورت حرفه ای بهتر است قبل از استفاده از آرایش ، ابتدا  پوست خود مالش دهید تا آرایش را برای مدت طولانی تر روی پوست بماند . سپس از یک برس آرایشی یا اسفنجی به یک لایه کرم پایه استفاده بکنید که پایه ای زمینه دیگر برای بقیه آرایش شما ایجاد می کند. بعد از استفاده از یک پوشش دهنده به منظور پوشش دادن هر گونه لکه های لکه دار یا لکه های تیره استفاده بکنید. در نهایت، لب هایتان را با رژلب مورد علاقه و یا لب براق بکنید!

آرایش صورت

استفاده از پرایمر (فیکس کننده آرایش )

پرایمر نیز به آرایش شما کمک می کند تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. اگر امکان عرق صورتتان وجود دارد فیکساتور بزنید. فیکساتور هم به مخفی شدن لک های صورت کمک می کند و هم برای ماندگاری آرایش صورت موثر است. آموزش بر روی یک کت از پایه قرار دهید. چندین نوع پایه وجود دارد، اما آنها به همان شیوه اعمال می شوند. مایع ، کرم و پایه های پودر در سراسر جهان، کار به سبب ایجاد یک پایگاه حتی به خاطر آرایش دیگر . با استفاده از یک برس یا اسفنج مرطوب برای مالیدن به صورت خودتان ، در صورت لزوم با گردن و گوش ها مخلوط کنید. به یاد داشته باشید که پایه کرم پودر شما باید همان رنگ طبیعی پوستتان باشد، نه خیلی تیره تر و یا سبک تر. این کمک می کند که گردن خود را رنگ های مختلف نیست و بقیه بدن را. شما هرگز یک خط را به گردن خود نخواهید. این پایان بسیار دشوار و ناپیوسته است که چیزی نیست که شما می خواهید. انتخاب رنگی که با پوست شما منطبق است، همیشه کمک می کند.

پرایمر پودری برای آرایش صورت

برای مالیدن کرم پودر می توانید از براش های مخصوص استفاده کنید حتی با نوک انگشت نیز می توان این کار ها را انجام داد اما استفاده از براش یا اسفنج های مخصوص استفاده کنید. می توانید تا گردن و قفسه ی سینه را کرم پودر بزنید تا طبیعی تر بنظر برسد این بستگی به مدل یقه پیراهن شما دارد. چندین بار سطح صورت را بمالید تا به صورت یکنواخت روی کل صورت پخش شود. اگر چشم شما حساس است برای زیر چشم از کانسیلر مخصوص دور چشم همرنگ با کرم پودر استفاده کنید تا به چشمانتان آسیب نرسد.

کرم پودر برای آرایش صورت

استفاده از پنکیک و پد خیس برای ماندگاری بیشتر آرایش صورت

این مرحله اختیاری است، اما اگر به دنبال طولانی مدت هستید، می توانید این کاری که میگوییم را انجام می دهید. برای زدن پنکیک برای اینکه به خوبی روی صورت بخوابد مقدار کمی اب روی پد اسپری کنید به جای آب می توانید از گلاب استفاده کنید. این مرحله برای زمانی مناسب تر است که کرم پودر شما سنگین و سفت باشد و نتواند به خوبی پودر را در خود حل کند. بعد از این که کرم پودر را زدید با یک براش به آرامی سطح صورت را پاک کنید. تمام مسائل کر شده برای آموزش میکاپ صورت حرفه ای می باشد تا زیر سازی آن به صورت حرفه ای باشد.

آموزش آرایش لب

آموزش برجسته کردن گونه ها و لب  با استفاده از هایلایتر

برای یک میکاپ حرفه ای بعد از زیر سازی پوست باید گونه خود را برجسته کنید. می توانید از انگشتان دست خود یا یک براش کوچک برای استفاده از برجسته استفاده بکنید. عمق را با ایجاد خط های تیره اضافه بکنید. جهت این کار باید خط گونه ی خود را پیدا کنید. بعد فاصله ی بین ابرو ها را روشن کنید. و کناره های پیشانی تیره رنگ شود. البته نحوه ی میکاپ صورت برای هر فرم صورتی متفاوت است.

آموزش کشیدن ابرو با مداد یا سایه ابرو برای آرایش صورت

این مرحله آموزش آرایش صورت حرفه ای اختیاری است بسته به مدل ابرو است، در نظر گرفته شده به طور کلی برای کسانی که ابروهای نازک و یا کم پشت توصیه می شود. یک رنگ مداد ابرو که به رنگ مو و ابرو های شما نزدیک است را انتخاب کنید تا طبیعی تر به نظر برسد. سعی کنید زیاد فرم ابرو خود را تغییر ندهید و فقط فرم ابرو خود را ترمیم کنید.

این تمام مراحل آموزش آرایش صورت حرفه ای دخترانه برای مبتدیان بود . امیدوارم نهایت استفاده را برده باشد .

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها