فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی آموزش آرایش کامل صورت ساده و شیک .

آموزش آرایش کامل صورت ساده و شیک .

آموزش آرایش کامل صورت مدل جدید میکاپ ساده

آموزش آرایش صورت

در این آیتم آموزش آرایش کامل صورت مراحل زیر سازی و کانتورینگ پوست به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده و پس از آن یک مدل آرایش چشم زیبا به آن اضافه شده است .
برای این مدل آرایش صورت به وسایل زیر نیاز داریم

 1. اسپری آب
 2. پرایمر
 3. کانسیلر
 4. کانسیلر رنگی
 5. فاندیشن
 6. کرم پودر
 7. پالت  کانتورینگ
 8. بیوتی بلند رو براش آرایشی
 9. برنزر
 10. رژگونه
 11. پالت سایه
 12. هایلایتر
 13. فیکساتور
 14. ریمل و خط چشم

روش انجام کار زیرسازی و کانتورینگ صورت:

آرایش ساده صورت

ابتدا روی کل صورت کمی آب اسپری میکنیم و بعد مقداری پرایمر روی کل صورت پخش میکنم دقت داشته باشید برای زیر چشم از پرایمر زیر ساز مخصوص چشم استفاد کنید و در قسمت هایی که تیرگی وجود دارد مقداری کانسیلر نارنجی استفاده میکنیم.

حالا از فوندیشن یا همان زیر ساز پوست صورت استفاده میکنیم و آن را با براش روی کل صورت و گردن پخش میکنیم و سپس با اسفنج بیوتی بلندر آن را روی کل صورت و گردن فیکس میکنیم اینکار را به صورت ضربه ای انجام میدهیم.

حالا در قسمتهای مانند تیغه بینی , زیر چشمها , بین ابروها و روی چانه را با استفاده از براش مخصوص مقداری کانسیلر میزنیم و کانسیلر را هم توسط اسفنج بیوتی در قسمتهای زده شده پخش میکینم.

برای کانتورینگ رنگ تیره پالت کانتورینگ را با براش مخصوص زیر استخوان گونه , دو طرف و نوک بینی , بالای پیشانی و زیر لب به همان شکلی که در عکس میبینید میزنیم و به کمک اسفنج همه مواد را با زیر ساز قبلی محو میکنیم.

یکبار دیگه به وسیله کانتورینگ رنگ روشن قسمت هاِیی مانند زیر چشم  ,کنار ها و روی بینی , بین دو ابرو , چانه(زیر خط کانتورینگ لب) و پیشانی را روشن کرده و به کمک اسفنج آنها را محو میکنیم .
در نهایت زمانیکه کار زیرسازی پوست به اتمام رسید با یک براش بزرگ روی کل پوست پودر فیکساتور میزنیم .
با برنزر مات زیر استخوان گونه را تیره میکنیم و با یک براش کوچک برنزر را به اطراف خط بینی و نوک بینی هم میزنیم .
بعد از اینکه کار آرایش پوست به اتمام رسید ابروها را مرتب کرده و به سراغ آرایش چشم میرویم پس با ما همرا باشید .

روش انجام آرایش چشم:

آرایش و میکاپ حرفه ای

ابتدا با یک رنگ روشن از پالت سایه از زیر خط ابرو تا کل پلک را روشن میکنیم و با رنگ آجری خط پلک را مشخص میکنیم به نحوی که آن را در گوشه چشم کشیده و به مرور با براش مخصوص به آن شکل و فرم دلخواه را میدهیم .
سایه قهوه ای تیره و قهوه ای شکلاتی را با هم ترکیب کرده و آن را به قسمت پایینی سایه قبلی میزنم به نحوی که یک مثل گوشه پایین پلک ایجاد شود و آن را به خوبی با براش در قسمت هلال پلک پخش میکنیم .
تنوع استفاده از رنگها کاملا سلیقه ای میباشد بهتر است برای دوام بیشتر کارتان چند دست سایه را در لایه های مختلف روی پلک قراردهید. دوباره مقدار سایه پرتغالی و آجری را با هم ترکیب میکنیم وخط بین دو سایه قبلی را با این ترکیب محو میکنیم.
با یک براش سر تخت و با استفاده از یک سایه رنگ روشن خط زیر سایه را مرتب میکنیم  این به تمیز بودن آرایش صورت کمک می کند.
حالا مقداری کانسیلر برداشته و با یک براش تمیز آن را روی گوشه داخلی چشم میزنیم و تا وسط  پلک پخش میکینم که در واقع این کانسیلر بیس سایه ما محسوب میشود سپس مقداری اسپری فیکساتور صورت روی سایه روشن براق زده و آن را روی قیمت زیرساز شده میزنیم و با ضربه های انگشت دست به آرامی سایه را روی پلک پخش میکنیم.
همانطور که گفته شده استفاده از رنگها و سایه های مختلف در آرایش چشم کاملا سلیقه ای میباشد. در این قیمت باز هم مقداری اسپری فیکساتور روی سایه آبی از پالت خلیجی زده و آن را روی قسمت سایه قهوه ای که از قبل رده شده بود میزنیم و با انگشت آن را روی پلک فیکس میکنیم.
با سایه قهوای تیره و مات خط چشم ملایمی میکشیم و از پالتی که در عکس نشان داده شده مقداری رنگ کله غازی برداشته و با انگشت بصورت ملایم روی رنگ آبی میکشیم.
با ژل براق رز گلد گوشه داخلی چشم را پوشش میدهیم و با انگشت آن را تا وسط پلک می کشیم تا حالت محو به خود بگیرد.
داخل پلک پائین را مداد رنگ بژ میزنیم دقت داشته باشید که روی قسمت خارجی را فقط مداد کشیدیم و حالا با براش سر تخت از پالت سایه خلیجی مقداری رنگ مشکی برداشته و زیر قسمت خارجی چشم میکشیم و مقداری رنگ مسی زیر همین رنگ مشکی میکشیم و در تمام قسمت های زیر پلک پخش میکنیم و آن را  به سایه بالای چشم یکی کرده و با براش کاملا محو میکنیم و با یک رنگ قهوه ائی خط بین رنگ مشکی و مسی را کاملا محو میکنیم.
مقداری رنگ صدفی صورت برداشته و به گوشه داخلی چشم قسمت بالا و پائین پلک میزنیم.
در نهایت بعد از تکمیل شدن آرایش چشم و صورت نوبت کشیدن خط چشم میباشد از قسمت داخلی  صورت به سمت بیرون شروع  به کشیدن میکشیم هر چه خط چشم کشیده تر باشد به کشیده تر نشان دادن چشم کمک میکند.دقت داشته باشید اسنکار را به آرامی انجام دهید که سایه شما خراب نشود در نهایت با یک براش سر تخت کمی خط چشم را محو میکنیم.
در آخر کار از مژه مصنوعی استفاده میکنیم و مژه ها را ریمل میزنیم.
حالا نوبت کارهای تکمیلی آرایش است با یک براش مخصوص رژگونه مقداری رژگونه هلوئی پخش میزنیم و بعد مقداری هایلایتر در بالاترین قسمت گونه میزنیم که میتوانیم مقداری روی بینی و بالای لب هم استفاده کنیم.
در نهایت نوبت زدن رژ  برای تکمیل آرایش صورت میباشد ابتدا با خط لب دور لب را میکشیم و سپس داخل لب را پر میکنیم و در آخر مقداری رژ مایع مات روی لب میزنیم تا آرایش صورت تکمیل شود.

در این آیتم آموزش آرایش کامل صورت را برایتان گفتیم. برای دیدن آموزش های بعدی می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

 

 

 

آموزش آرایش کامل صورت حرفه ای در منزل توسط خود شخص مدل جدید میکاپ زنان
آموزش آرایش کامل صورت حرفه ای در منزل توسط خود شخص مدل جدید میکاپ زنان

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش لایت و هایلایت مو به صورت حرفه ای لایت مو مدل های مختلفی دارد که در مقدار و نوع ترکیب رنگ ها با هم متفاوت هستند . ما در این آیتم آموزش لایت و هایلایت مو و نحوه ی رنگ زدن آن ها و شکل ظاهری آن ...

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن ژله ای یک بسته تیپ کامل ناخن سوهان برقی سوهان معمولی پولیش ناخن گیر ضد قارچ مواد ژل ( دو نوع ) قلمو کلینزر پنبه   آموزش کاش ...

نحوه استفاده از روغن آرگان و فواید زیاد آن روغن آرگان دارای طیف گسترده ای از کاربردهای مختلف است، از جمله برای پخت و پز و محصولات زیبایی . اگرچه این محصولات به صورت جداگانه به بازار عرضه می شون ...

آموزش ویتامینه کردن مو با محصولات و کرم های خانگی انواع روشهای ویتامینه کردن مو : 1- ویتامینه کردن به روش خانگی 2- بوتاکس مو 3- کراتین سرد 4- کراتین گرم ویتامینه کردن مو به روش خانگی چیس ...

توصیه و فواید ماساژ صورت دستورات هر ماساژ را باید در هر جلسه به طور دقیق دنبال کنید. موفقیت شما به طور دقیق کاملا بستگی به انجام این ماساژ دارد. یک اشتباه کوچک اثر چندانی بر نتایج خوب این ماساژ ها ...