فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی معرفی انواع اکستنشن و آموزش روش استیکری با عکس

معرفی انواع اکستنشن و آموزش روش استیکری با عکس

انواع مدل اکستنشن مو و مقایسه ی آن ها بایکدیگر

اکستنشن تارمویی

اکستنشن تارمویی به مدلی گفته می شود که دسته های کوچکی هستند و نصب آن ها را باید یک شخص ماهر و اکستنشن کار حرفه ای انجام دهد . نصب این ها بسیار سخت است و زمان زیادی را از ادمی میگیرد . این روش جزو طبیعی ترین مدل ها می باشد ک طرفداران زیادی بین خانم ها دارد

آموزش تار مویی

اکستنشن مو دوختی چه ویژگی دارد

این نوع از اکستنشن ها نیز در دسته های کوچکی وجود دارند که به صورت بافت یا دوخت روی قسمت بالای موهای طبیعی قرار می گیرند. این اکستنشن ها به موها اجازه می دهد تا آزادانه حرکت کنند و در آن ها از چسب استفاده نمی شود .

اکستنشن مو کلیپسی چگونه است و چه مزیت هایی نسبت به سایر روش ها دارد ؟

برای نصب این اکستنشن بر روی مو نیای به مراجعه به سالن آرایشی ندارید و به راحتی می توانید این کار را در منزل خودتان قبل از رفتن به مهمانی ها نصب کنید . شب موقع خواب ولی باید این اکستنشن را از موی سرتان باز کنید . قیمت این اکستنشن ها بستگی به جنس مویی است که به آن نصب شده است . بهتر است این اکستنشن را همرنگ با موهای خود انجام دهید . اکستنشن کلیپسی علاوه بر اینکه مو ها را بلند می کند با حجیم شدن مو نیز کمک می کند در یک کلیپس استاندارد 8 نوار باید روی آن چسبیده باشد . و در طول های و عرض های مختلف وجود دارد .این مدل دائم و نیمه دائم نیست و به اسم موقت شناخته می شود.

آموزش کلیپسی

اکستنشن حرارتی و طریقه چسباندن آن

این روش جزو روش های اکستنشن گرم و دائمی محسوب می شود و اگر جنس مو خوب باشد بعد از دو سه ماه که موی رشد می کند باید جای اکستنشن را بالا تر برد و نیاز به ترمیم دارد. این اکستنشن باید دستگاه روی موی طبیعی از ریشه نصب می شود.

آموزش حرارتی

اکستنشن مو با رینگ

بعد از روش چسب روش میکرورینگ را انجام دادند که محل اتصال توسط رینگ به مو نصب میشد اما رینگ هم باعث فشار به شاخه موها و یا افتادن از سر میشد و به مرور رنگ اصلی رینگ از بین میرفت و آهن رینگ لا به لای موها مشخص میشد و شانه زدن ریشه مو امکان نداشت زیرا در کل مو رینگ نصب میشد و در شانه گیر میکرد و زیر رینگ شاید مو پوسیده میشد . بستن مو با رینگها کمی نازیبا بود.

اکستنشن مو با گره

در روش اکستنشن با گره، موهای اضافی را با گره مخصوصی در ریشه به مو متصل می کنند، ولی دوام خیلی بالایی ندارد اما نسبت به روش چسب و رینگ مناسبتر بود ولی عمر کوتاه مدتی روی سر داشت.

آموزش با استیکری

اکستنشن‌ چسبی و انواع آن و طریقه نصب آن

برای این مدل اکستنشن را روی موی طبیعی بافت می زنند که ماندگاری زیادی ندارد. در این روش از چسب هم استفاده می شود و مو را به موی طبیعی می چسبانند .

دو نوع چسب وجود دارد

چسب نرم : این مدل نرم است و به راحتی تکان می خورد و مواد ان از لانکس و اکرلیک است.

چسب سخت : این مدل انطاف پذیر نمی باشد و معمولا از چسب مایع استفاده می شود.

اکستنشن  متصل به هم

آخرین نوع اکستنشنی که مورد بررسی قرارمیگیرد ،اکستنشن متصل به هم است که از محبوبیت بالایی برخوردارند. البته این نوع اکستنشن هم در صورت قرار گیری نامناسب روی موها می تواند به آن ها آسیب برساند. برای چسباندن این نوع اکستنشن ها نیز از چسب، کراتین و گیره استفاده می شود. نوعی از آن ها هم وجود دارد که به دلیل ظرافت بالای آن ۴ تا ۶ ساعت زمان برای قرار گیری بر روی موها نیاز دارد.

 

در این آیتم آموزشی میپردازیم به آموزش اکستنشن مو به روش استیکری


روش انجام کار اکستنشن استیکری یا تیپی

اکستنشن مو به روش استیکری که با نام اکستنشن به روش تیپی هم شناخته میشود ، یک روش رایج و در حال انجام میباشد که به دلیل راحتی کار محبوبیت زیادی بین خانما پیدا کرده است.

اکستنشن  استیکری دسته مویی است که طول آن حدود 5 سانتی متر بوده و با نوعی کراتین که نیازی به دادن حرارت ندارد به سر متصل میشود.

موئی که در این نوع اکستنشن استفاده میشود هم دارای چسب یکطرفه بوده و هم دوطرفه( که در این نوع خاص برای سفت کردن کار از انبر استفاده میشود).

نحوه انجام اکستنشن استیکری :

آموزش اکستننشن

در اکستنشن های لیزری و یا حرارتی گفتیم که به فاصله یک تا دو سانت از اطراف سر را جدا میکنیم ولی در این روش باید مقدار بیشتری از اطراف سر فاصله بگیریم (حداقل 5 سانت از اطراف سر) که زمان جمع کردن مو اکستنشن دیده نشود.

اندازه اکستنشن استیکری بسته به شرکت سازنده متفاوت است در هنگام اکستنشن دقت کنید که اندازه موئی که قرار است موی اکستنشن روی آن کار شود اندازه موی استیکری باشد نه کمتر نه بیشتر.

حداقل با فاصله 1 الی 2 سانت از ریشه اینکار را انجام دهید.

بعد از جدا کردن لایه مورد نظر یه لایه اکستنشن زیر مو و یک لایه اکستنشن روی مو قرار میدهیم به نحوی که موی خود مشتری ما بین این موها قرار میگیرد و با دست آن را محکم میکنیم.

با ادامه این روش میتوانیم به صورت خیلی سریع کل موها را اکستنشن کنیم. ولی از آنجا که لاین های اکستنشن در اینکار دارای طول زیادی بوده مراقبت بعد از اکستنشن در این روش بسیار سخت است و توصیه میکنیم که از این روش برای مدت طولانی استفاده نکنید.

در روشهای دیگر چون از چسب کراتین برای اکستنشن استفاده میشود و خود کراتین ماده اصلی و تشکیل دهنده مو هست در مدت زمان استفاده از اکستنشن به مو آسیب نمیرسد ولی در این روش چون از چسب استفاده میشود اگر مدت زمان طولانی اکستنشن روی مو باقی بماند اسیب جدی به موها میرساند.

نکته قابل توجه دیگر این است که برای ریموو کردن مو حتما از ریمور استفاده شود نه استون و مواد دیگر و زمانی که مواد ریموور وارد قسمت اکستنشن شده شد ,کار جدا سازی را با انبار انجام دهید در حین آن کار نیز دقت داشته باشید که باعث قطع شدن موی مشتری نشوید.

آموزش استیکری

نکات قابل توجه در انواع اکستنشن :

روش اکستنشن استیکری برای کسانی که میخواهند در مدت زمان کمتری از اکستنشن مو استفاده کنند مناسب است و مثل روش لاینی برجستگی ندارد .

روند سرعت کار در این مدل از اکستنشن زیاد می باشد.

یکی از خصوصیات خوب این روش سهولت برداشتن اکستنشن با ریمور است.

یادتان باشد در اکستنشن همه چیز مهارت آرایشگر نیست به مراقبت شما هم بستگی دارد.

حرارت زیادی به جاییی که چسب زده اید وارد نکنید زیرا چسب آب می شود  .

حتما یک شانه مخصوص اکستنشن بخرید.

 

آموزش اکستنشن استیکری و مقایسه آن با روش چسبی و لیزر و حرارتی در تهران
آموزش اکستنشن استیکری و مقایسه آن با روش چسبی و لیزر و حرارتی در تهران

مطالب مرتبط با ماتیکیا

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن ژله ای یک بسته تیپ کامل ناخن سوهان برقی سوهان معمولی پولیش ناخن گیر ضد قارچ مواد ژل ( دو نوع ) قلمو کلینزر پنبه   آموزش کاش ...

آموزش اکستنشن لیزری موی و معرفی انواع اکستنشن موی اکستنشن چیست؟آموزش اکستنشن لیزری موی برای این که مو ی خود را بلند کنیم و حجم آن را زیاد کنم می توانیم از این روش استفاده کنیم . برای این کار ...

تاتوی موقت ابرو در منزل چه مزیت هایی دارد ؟ با توجه به متدها و روشهای جدیدی که امروزه برای تاتوی موقت ابرو معرفی میشود خانمها به روشهای مختلفی مثل هاشور , میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابروهای خود ...

آموزش کاشت دیپینگ ناخن به روش آموزش کاشت دیپینگ ناخن یکی از انواع کاشت ناخنی است که بدون قلمو و لیکوئید انجام می شود و کلا یک پک جدا گانه ای دارد . کاشت دیپینگ ناخن روشی است که در ساخت آن از پ ...

آموزش تهیه ماسک صورت خانگی با تاثیر دهی فوری برای جوان سازی و رفع جوش پوست صورت ماسک های خانگی که صورتتان را تا ده سال جوان‌تر می‌کند. اگر به مهمانی دعوت شدید و می خواهید در مدت زمان کوت ...