فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی اموزش اکستنشن لیزری موی به صورت حرفه ای با عکس و فیلم

اموزش اکستنشن لیزری موی به صورت حرفه ای با عکس و فیلم

آموزش اکستنشن لیزری موی و معرفی انواع اکستنشن موی

اکستنشن لیزری

اکستنشن چیست؟آموزش اکستنشن لیزری موی

برای این که مو ی خود را بلند کنیم و حجم آن را زیاد کنم می توانیم از این روش استفاده کنیم . برای این کار از موی طبیعی انسان و موی بعضی از حیوانات استفاده میشود . همچنین موی شبیه سازی شده تولید می شود که بعضی از آن ها قابلیت رنگ کردن مو را دارد . ولی بعضی ها را نمی توان رنگ و دکلره کرد . بهترین گزینه برای این کار استفاده از موی طبیعی انسان است که البته سالم هم باشد هم بهداشتی تر است و هم مدت زمان بیشتری روی مو می ماند . بعد از اینکه در رابطه با جنس مو تصمیم گرفتید نکته بعدی که بسیار مهم میباشد طریقه ی اکستنشن کردن است که بهترین روش با ماندگاری بالا روش اکستنشن لیزری می باشد که هم ماندگاری بالاتری دارد و هم طبیعی تر به نظر می رسد.

انواع متنوع اکستنشن موی طبیعی و مصنوعی :

  1.  توسط رینگ
  2.  روش بافت
  3.  روش گره
  4. دستگاه حرارتی
  5.  دستگاه لیزری
  6. چسب کراتینه

اکستنشن سرد چیست ؟

 شامل دوخت مو ، بافت ، ریسه ای، اکستنشن با رینگ هست که همه با ابزار کار می شود هیچ گونه دستگاهی در اکستنشن لیزری استفاده نمیشود.به طور کلی اکستنشن به دو دسته تبدیل می شود: اکستنشن گرم و اکستنشن سرد . اگر از چسب کراتینه و رینگ و امثال اینها استفاده کنید که نیازی به حرارات اتو نداشته باشد به این روش روش سرد می گوییم .

اکستنشن گرم چیست ؟

 همان طور که از نامش پیداست در اکستنشن گرم از حرارت استفاده میشود و برای اتصال مو نیار به دستگاه لیزر اتو مو سایر ابزار ها دارد . همان طور که متوجه هستید بعضی از روش ها جزو اکستنشن گرم هستند و بعضی ها نیز جزو روش سرد محسوب می شود .

آموزش اکستنشن لیزری مو

در این ایتم آموزش می خواهیم به صورت مختصر ولی جامع اصول آموزش اکستنشن لیزری موی را برایتان بدهیم با ما  همراه باشید. در نظر داشته باشید این آیتم فقط برای معرفی و شیوه کار اکستنشن لیزری می باشد که می خواهیم برایتان بگوییم. برای آموزش اکستنشن لیزری به صورت جامع کلیک کنید.

اکستنشن لیزری به وسیله اشعه روی مو نصب می شود منتها در سالن های آرایشی به وسیله ی دستگاه چسب، مو را اکستنشن می کنند و به مشتری گفته میشود اکستنشن لیزری انجام دادیم . چسب های کراتینه برای اکستنشن لیزری استفاده میشود و این نوع چسب به وسیله ی دستگاه لیزر و با اشعه و به وسیله دستگاه های چسب قابل استفاده هستند.

به کمک یک اشعه ماورا مو ها را به هم متصل می کند که به ابزار و دستگاه خاصی نیاز دارد به این نکته توجه کنید بعضی از آرایشگر ها درصدد فریب شما هستند و به جای اینکه برای شما اکستنشن لیزری انجام ندهند اکستنشن به روش چسب کراتینه انجام می دهد لطفا قبل از این کار اطلاعات کامل را بدست آورید و دوره کامل آموزش اکستنشن لیزری موی را ببینید.

 روش های دیگری نظیر روش دو رو نیز موجود است که با یک مقدار گرما مو ها به هم متصل می شوند. ولی چسب این روش در بازار موجو نیست. در ایران الان بیشتر روش ها اکستنشن سرد دوخت و یا ریسه ای هستند.

اموزش اکستنشن لیزری


نکات قابل توجه هنگام خرید مو جهت اکستنشن لیزری

1-تهیه موهای طبیعی برای انجام اکستنشن لیزری.
2-موی انتخابی دارای قابلیت رنگ و دکلره کردن و .... را داشته باشد.
3-موی انتخابی تحمل حرارت بالای 230 درجه را داشته باشد.
4-از خرید موهایی که براق هستند و برای رنگ کردن آنها از کوره استفاده شده خودداری کنید.

انواع موها جهت اکستنشن گرمی ، کبریتی و لیزری

1-موهای گرمی : که اگر از این نوع مو برای اکستنشن لیزری استفاده شود مو باید توسط اکستنشن کار در شاخه های مختلف آماده شود و چون موها کراتینه نشده باید قبل از نصب روی سر مشتری  به یکی از روشهای کراتینه مو این موه کراتینه شود .

2-موهای سر کبریتی : موها هم نیز مناسب برای اکستنشن به روش رینگ است که در این آیتم آموزشی اکستنشن لیزری با این نوع مو را به شما اموزش می دهیم .

3-موهای لیزری : موها اگر استاندارد موهای طبیعی را داشته باشد بدون انجام کراتینه میتوانیم از موها برای انجام موی اضافه استفاده کنیم .

 

موهای لیزری

مراحل انجام اکستنشن با موی سر کبریتی با دستگاه لیزری :

در روش سر کبریتی باید سر موی را ببریم تا مو ها از هم جدا شوند. بعد از آن مو را آماده می کنیمم و روی آن کراتینه می زنیم.

اول باید مو های که می خواهیم لیزر کنیم را جدا کنیم برای این کار از تلق استفاده می کنیم.
مو ها را یک سانت یک سانت جدا می کنیم و از ریشه با دستگاه لیزری می چسبانیم هر چه قدر بالا تر باشد بهتر است.
طریقه ی کار دستگاه به نحوی است که این مدل دارای یک چراغ است هنگامی که مدت زمان لازم سپری شد چراغ  روی دستگاه خاموش می شود. قبل از خاموش شدن دستگاه را فشار می دهیم و به صورت چرخشی این کار انجام می دهیم این روند باید سریع طی شود تا کراتینه ی روی مو خشک نشود . بعد از برداشتم باید تست کنیم که مو ها به خوبی چسبیده اند.
در دستگاه لیزری از مواد کراتینه کمتری استفاده می شود ولی در حرارتی بیشتر است ولی به همین میزان مقاومت و ماندگاری  لیزری بیشتر است و موی کمتری میریزد. 
 

نکات قابل توجه در آموزش اکستنشن لیزری موی

تقسیم بندی در روش لیزری درست انجام شود و گرنه بعد مدتی موها بهم گره میخورد و مشتری احساس سنگینی در ریشه مو میکند.

اگر به شیوه درست این کار را انجام ندهید و ماهر نباشید بعد از گذشت زمان مو ها بهم گره می خورد و سنگین می شود.

بهتر است که زیر مو را اکستنشن نکنید و یک لایه نگه دارید تا موقعی که مو را به سمت بالا می بندید کسی متوجه اکستنشن بودن کار نشود.

برای جلوی مو هر چه قدر مقدار مو کمتری برداشته شود بهتر است و طبیعی تر جلوه می کند.

برای اشخاصی که موهایشان کم پشت است بهترین گزینه انتخاب موهای نیم گرمی است.

موی را انتخاب کنید که ضخامتش مثل مو های خود مشتری باشد.

ختما با شونه مخصوص موهایتان را شانه کنید و هفته ای یک بار براشینگ را انجام دهید.

اگر می خواهید موهایتان بهم گره نخورد از ویتامینه استفاده کنید و از روغن استفاده کنید.

آموزش اکستنشن مو لیزری با حرارتی و قیمت دستگاه . عوارض و مزیت این روش
آموزش اکستنشن مو لیزری با حرارتی و قیمت دستگاه . عوارض و مزیت این روش

مطالب مرتبط با ماتیکیا

اموزش کاشت بیبی بومر ناخن کاشت بیبی بومر یا همان کاشت آمبره زیر شاخه کاشت گریم محسوب می شود همانطور که شاید خیلی از شماها اطلاع داشته باشید در کاشت گریم تمامی نواقص صدف ناخون و کوتیکول ها گرفته ...

آموزش رنگ مو آمبره رنگ مو  آمبره رنگی است که مد سال 97 است که بیشتر سلبریتی ها رنگ آمبره را انتخاب کرده اند. رنگ آمبره در رنگ ها و تنوع زیادی وجود دارد ولی در سال 2018 بیشتر تنوع رنگی ها به سم ...

آموزش ویتامینه کردن مو با محصولات و کرم های خانگی انواع روشهای ویتامینه کردن مو : 1- ویتامینه کردن به روش خانگی 2- بوتاکس مو 3- کراتین سرد 4- کراتین گرم ویتامینه کردن مو به روش خانگی چیس ...

توصیه و فواید ماساژ صورت دستورات هر ماساژ را باید در هر جلسه به طور دقیق دنبال کنید. موفقیت شما به طور دقیق کاملا بستگی به انجام این ماساژ دارد. یک اشتباه کوچک اثر چندانی بر نتایج خوب این ماساژ ها ...

آموزش کاشت دیپینگ ناخن به روش آموزش کاشت دیپینگ ناخن یکی از انواع کاشت ناخنی است که بدون قلمو و لیکوئید انجام می شود و کلا یک پک جدا گانه ای دارد . کاشت دیپینگ ناخن روشی است که در ساخت آن از پ ...