فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی تاتوی موقت ابرو در منزل چه مزایایی دارد و مقایسه ی آن با تاتوی دائم

تاتوی موقت ابرو در منزل چه مزایایی دارد و مقایسه ی آن با تاتوی دائم

تاتوی موقت ابرو در منزل چه مزیت هایی دارد ؟

با توجه به متدها و روشهای جدیدی که امروزه برای تاتوی موقت ابرو معرفی میشود خانمها به روشهای مختلفی مثل هاشور , میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابروهای خود را تاتو میکنند .
پشیمانی بعد از تاتو یکی از عوارض شایع این روشها میباشد زیرا بعد از مدتی به دلیل تغییر رنگ تاتو و یا خسته شدن فرد از مدل ابروی فعلی باعث میشود شخص از انجام تاتو پشیمان شود و حتی با روشهای مختلف که خود عوارض خاص خود را دارند در فکر پاک کردن تاتوهای خود بیفتند جهت رفع این مشکل با ما در این آیتم آموزشی همراه باشید .
در این آیتم آموزشی با ما همراه باشید تا روشی را به شما بیاموزیم تا بصورت موقت و در منزل ابروهای خود را تاتو موقت ابرو با حنا کنید پیشنهاد من جهت یه تغییر زیبا و جدید ، یه تاتوی بدون درد و موقته که اگه از طرح و مدلش خسته شدید مطمئن هستید بعد از مدتی بدون نیاز به لیزر و یا راههای پر خطر دیگه پاک میشود .
در این روش حتی نمی توان نام تاتوی موقت را رویش گذاشت. این روش ما از موادی که به منظور طراحی حنا روی بدن استفاده میشود را استفاده میکنیم و از آنجا که حنا خود یه ماده گیاهی هست هیچ گونه عوارضی برای شخص مصرف کننده ایجاد نمیکند و بعد مدت 1 هفته رنگ از روی پوست شما پاک میشود.
همانطور که از حنا جهت تاتو موقت روی بدن استفاده میشود ما میتوانیم با ظرافت بیشتری اینکار را روی ابروهای خود انجام دهیم.

انواع حنای طراحی برای استفاده از تاتوی موقت ابرو

تاتوبا حنا

تهیه تاتو موقت با حنا به روش خانگی:

روش تهیه حنا به روش خانگی به این صورت است که باید حنا را با آب و اکسیدان 8 درصد مخلوط کنیم بعد طرحی که دوست داریم را بکشیم بعد روی آن پلاستیک قرار دهیم بعد اینکه سفت شد مشنبا را برمیداریم بعد حنای خشک شده را با اب می شوریم ماندکاری این حنا مدت زمانی بین یک الی دو هفته است .

استفاده از حنای تیوپی برای تاتوی موقت برای یک هفته:

تاتوی موقت خانگی

که بسته به شرکت سازنده تیوپ آنها با هم متفاوت است ولی عملکرد یکسانی دارد و تا حدی به دلیل سر قیف مانندش کار کردن با آن بسیار راحت است.


فواید و معایب استفاده از حنای ابرو

علت های بسیار زیادی وجود دارد که حنا به عنوان تاتوی موقت استفاده می شود این است که این یک گیاه طبیعی است و عارضه ای ندارد. و اینکه حتی باعث تقویت ابرو ها نیز می شود. فقط باید موقع حنا زدن باید حواستان را جمع کنید تا حنا کناره های ابرو مالیده نشود زیرا رنگ میگیرد و تا دو هفته نمی رود پس ظرافت کار در تاتو ابرو با حنا بسیار مهم است و باید دقت کافی داشته باشید .

فواید استفاده از حنا برای تاتوی موقت :

تتو با ماندگاری یک هفته

بزرگترین فایده این روش این است که حنا یه ماده گیاهی بوده و هیچ گونه عارضه پوستی  مشتری ندارد حتی میتوان حنای درست شده را به مدت 30 روز داخل یخچال نگه داشته و به کرات از آن استفاده کرد چون حنا بعد یکه هفته از روی پوست پاک میشود . از آنجا که حنا پوست را هم رنگ میکند زمانیکه روی ابرو گذاشته میشود مانند تاتو به روش سایه  هاله ایی روی پوست ایجاد میشود و باعث پر نشان دادن ابرو میشود که بهترین گزینه جهت تاتو موقت است .

معایب حنا چیست و به چه علتی بعضی ها از این گیاه برای تاتو موقت استفاده نمی کنند :

 

معیب حنا برای تاتو ابرو

از آنجا که حنا باعث رنگ گرفتن پوست میشود باید خیلی با دقت و ظرافت بیشتری کار شود تا از کادر ابرو بیرون نزند و با کثیف کاری جلوه ابرو را خراب نکند . یکی دیگر از ایراداتی که به حنا می گیرند این است که حنا روی انواع موها یکسان عمل نمی کند . مثلا ابروهایی که تیره و ضخیم هستند وقتی با حنا پر می شوند رنگ خاصی نمی گیرند و فقط پوست رنگ می گیرد و تغییری روی ابرو ایجاد نمی شود. در چنین مواقعی بهتر است ابتدا چند درجه ابروها را روشن کنید، سپس از حنا استفاده کنید تا حالت یکدست به ابروهایتان بدهد.


روش انجام کار و آموزش تاتو موقت

 

روش انجام کار تاتو ابرو موقت

اولین توصیه اینکه اگر اولین بار هست که از این روش جهت حالت دادن به ابرو استفاده میکنید ابتدای روی کاغذ و یا قسمتی از بدن که دیده نمیشود تمرین کنید و بعد ابروهای خود را طراحی کنید و یا از افرادی که مهارت لازم و کافی در اینکار دارند بخواهید که اینکار را برای شما انجام دهد .

ابتدا از یک پالت انگشتی استفاده میکنیم و مقداری رنگ تاتوی موقت ابرو را از داخل تیوپ برای انجام کار روی آن قرار میدهیم .

از دوتا قلمو استفاده میکنیم یکی صاف و زاویه دار و دیگری خیلی باریک و گرد مانند که برای خط چشم استفاده میشود .
    
در ابتدا با قلم خط چشمی مقداری از حنا را برداشته و در قسمت هائی از ابرو که خالی هست شیارهای نازکی میکشیم . در قسمت دم ابرو میتوانیم اینکار را بصورت خطوط و شیارهای نازک زیادی انجام دهیم ولی برا تاج ابرو به دلیل اینکه پر رنگ بودن تاج ابرو ممکن است جذابیت چهره را کم کند از خطوط و سایه های کمتری استفاده میکنیم .

اگر از قلم سر صاف زاویه دار هم استفاده کنید و مهارت کافی داشته باشید میتوانید کاری با ظرافت بالا ایجاد کنید. بسته به اینکه با کدام قلم راحتید میتوانید کار را برای هر دو ابرو ادامه دهید.

بعد از اتمام کار هر دو ابرو و زمانیکه مطمئن شدید حنا روی پوست و ابروی شما خشک شده میتوانید آن را بشویید و اگر آرایش دارید میتوانید برای پاک کردن از دستمالهای مرطوب نیز استفاده کنید.

بعد از شست و شو متوجه میشوید که خطوط بسیار ظریف و نازکی داخل قسمت های خالی ابروی شما ایجاد شده که کاملا طبیعی بوده و همانطور که گفته شد بعد از 1 هفته از روی پوست شما پاک میشود که بسته به سلیقه و رضایت شما میتوانید اینکار را دوباره تمدید کنید و یا نه .

دقت داشته باشید که اگر بعد از شستشو از فرم مورد دلخواهتان ایجاد نشد و یا جاهایی از ابرو همچنان خالی بود میتوانید دوباره اینکار را تکرار کنید همانطور که گفته شده اینکار را هم میتوانیم بصورت شیار های نازک انجام دهیم هم بصورت سایه روی کل ابرو را پوشش دهیم .

آموزش تاتو |مارک تتوی موقت ابرو در منزل با مواد مورد نیازبرای یک هفته
آموزش تاتو |مارک تتوی موقت ابرو در منزل با مواد مورد نیازبرای یک هفته

مطالب مرتبط با ماتیکیا

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن ژله ای یک بسته تیپ کامل ناخن سوهان برقی سوهان معمولی پولیش ناخن گیر ضد قارچ مواد ژل ( دو نوع ) قلمو کلینزر پنبه   آموزش کاش ...

اموزش کاشت بیبی بومر ناخن کاشت بیبی بومر یا همان کاشت آمبره زیر شاخه کاشت گریم محسوب می شود همانطور که شاید خیلی از شماها اطلاع داشته باشید در کاشت گریم تمامی نواقص صدف ناخون و کوتیکول ها گرفته ...

آموزش صاف کردن مو به روش ریباندینگ مو ریباندینگ مو در اصطلاح همان صافی ژاینی یا شلاقی هست که با درصد صافی بالا محسوب میشود که برای موهای دکلره شده و یا دمیجینگ این روش مناسب نیست. ابتدا باید شناخت ...

آموزش آرایش کامل صورت مدل جدید میکاپ ساده در این آیتم آموزش آرایش کامل صورت مراحل زیر سازی و کانتورینگ پوست به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده و پس از آن یک مدل آرایش چشم زیبا به آن اضافه شد ...

آموزش اکستنشن لیزری موی و معرفی انواع اکستنشن موی اکستنشن چیست؟آموزش اکستنشن لیزری موی برای این که مو ی خود را بلند کنیم و حجم آن را زیاد کنم می توانیم از این روش استفاده کنیم . برای این کار ...