فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


آموزش تاتو ابرو , چشم و اموزش تتو لب

شرکت در دوره آموزش تاتو تتو ابرو و چشم , اموزش تتو لب توسط بهترین تاتو کار با قیمت ارزان

کادر تخصصی آموزش تاتو تتو ابرو از مبتدی تا پشرفته در هفت جلسه به صورت کامل

آموزش تاتو ابرو به روش های نوین در دنیا

نحوه ی برگزاری کلاس آموزش تتو | ابرو لب و خط چشم دائم

جلسه اول : آموزش اسم ابزار کار و و نحوه ی کار با  آن ها

جلسه دوم : اصول کشیدن طرح تاتو ابرو با اصول دقیق با خط کش مطابق فرم صورت. همچنین کشیدن خط چشم و خط لب نیز به شما آموزش داده می شود.

جلسه سوم : کار با سوزن و دستگاه های تاتو را به صورت عملی روی نمونه زنده توسط مربی همراه با توضیحات مشاهده می کنید.

جلسه چهارم : شما روی یک مدل شبیه سازی پوست انسان شروع به تمرین های عملی میکنید.

جلسه پنجم : داشتن مدل برای انجام تتو روی شخص الزامی است و شما تتو را زیر نظر مربی انجام می دهید.

جلسه هفتم : بعد از تایید کردن مربی و تکمیل مراحل آموزش تاتو ابرو شما تاتو روی مدل زنده را انجام می دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس تاتو کار حرفه ای ما سرکار خانم زرین فر تماس بگیرید.
09120660447

آی دی تلگرام : @sara_zarinfar

تاتو چشم

جلسات آموزش تتو ابرو چشم ما 4 ساعته است و خیلی دقیق تر از آن چیز هایست که در متن بالا گفته شده است. تمام مراحل بالا زیر نظر مدرس انجام خواهد شد. داشتن خلاقیت یکی از عوامل مهم برای تاتوکار شدن حرفه ای است . اما مهم تر از هر چیزی این است که شما تاتو را به عنوان یک هنر تلقی کنید و صرفا جهت یک درآمد به آن نگاه نکنید. اگر شما به این اصل برسید و با عشق و علاقه یاد بگیرید. در این صورت است شما حرفه ای خواهید شد.

مشاهده بزرگترین سالن های زیبایی در زمینه آموزش تاتو ابرو

در این وب سایت بزرگترین سالن های آرایشی و زیبایی که در زمینه آموزش تاتو ابرو فعالیت جدی و حرفه ای دارند را میتوانید مشاهده کنید و با شماره تماس هایشان که در خود آگهی وجود دارد تماس بگیرید. این سالنها ممکن است قیمت آموزش تتو ابرو را متفاوت اعلام کنند. پس با پیگیری و بررسی دقیق میتوانید بهترین سالن زیبایی را انتخاب کنید و دوره های آموزش تاتو ابرو را در آنها بگذرانید .

آموزش تاتو ابرو

لطفا فقط با شماره های سالن داران جهت آموزش تاتو ابرو و انجام تتو  تماس بگیرید

زمانی که روی یکی از این آگهی ها کلیک میکنید وارد صفحه شخصی آگهی دهنده میشوید که در آنجا میتوانید با خود شماره تماس های سالن های آموزش تاتو ابرو و انجام تتو در ارتباط باشید. پس خواهشا با شماره تماس های مدیریت وب سایت ماتیکیا تماس نگیرید. این نکته برای اتلاف نشدن زمان و هزینه شما عزیزان حائز اهمیت است که جا داشت در اینجا گفته شود. اینکه وب سایت ماتیکیا را انتخاب میکنید و مدام به این سایت سر میزنید باعث دلگرمی ما میشود تا مدام اطلاعات سایت را به روز کنیم. ضمن اینکه میتوانیم برای خود شما عزیزان امکانات ویژه تری در ماتیکیا قرار دهیم. به عنوان مثال به دلیل پیگیری کاربرای عزیز و دوست داشتی سایت ما اقدام به ایجاد فروشگاه اینترتی لوازم آرایشی کردیم تا بتوانیم شمارا در خرید بهترین و ارزان قیمت ترین لوازم آرایشی و بهداشتی یاری کنیم.

تاتو ابرو

انتخاب مدل و طرح ابرو مناسب با فرم صورت و جدید ترین طرح های ابرو

در تتو ابرو بیشترین مسئله ای که حائز اهمیت طرح مد روز نیست بلکه مهم این است که چه مدل ابرویی به سن شما می خورد و با فرم چهره تان همخوانی دارد. کشیدن اصول ابرو تخصصی است که بیشتر تتو کاران ابرو میدانند که با اصول طراحی ابرو چه فرمی برای شما بکشند. پیشنهاد من این است که کشیدن طرح ابرو را به آرایشگر خود بسپارید. البته قبل از تتو طرح روی ابرو با ماژیک یا مداد کشیده میشود اگر پسند نکردید فرم ابرو را تغییر خواهد داد.

طرح جدید تاتو ابرو

انتخاب رنگ تاتو ابرو متناسب با رنگ پوست و رنگ مو

بعد از مدل طرح ابرو برای کشیدن ابرو مسئله ای که حائز اهمیت می باشد رنگ تتو ابرو است. رنگ تاتو اول از همه باید به شما بیاید برای این کار قبل از تتو چند دایره روی پیشانی با رنگ های مختلف بکشید و رنگی را که بیشتر بهتان می آید انتخاب کنید. مسئله ی بعدی ای است که با رنگ موهایتان هم خوانی داشته باشد.(به این مسئله زیاد متکی نشوید زیرا رنگ موهایتان را تغییر خواهید داد.) مسئله ی بعدی این است که هر چه قدر رنگ روشن تر باشد مقدار ماندگاری آن کمتر است این موضوع را بدانید و در نظر بگیرید.

ممکن است طی روز های آتی در این وب سایت میز هایی که در سالن های زیبایی آماده اجاره یا فروش میباشد را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم تا علاقه مندانی که به دنبال میز های آرایشی هستند بتوانند در محل استان و شهر خود در بهترین جای ممکن و با ارزان قیمت ترین هزینه ممکن میز خود را پیدا کنند. پس با ما همیشه همراه باشید تا مدام مطالب جدید و کاربردی در زمینه خدمات آرایشی را برای شما به اشتراک بگذاریم.

عوارض تاتو ابرو

عوارض تتو ابرو | چشم | لب

اگر تتو را در یک مکان بهداشتی تمیز و توسط یک شخص ماهر انجام دهید. خطری شما را تهدید نمی کند. اما  عوارض تاتو چشم نسبت به تاتو ابرو و لب بیشتر است. زیرا پوست پلک نازک تر است و نیاز به مهارت و حساسیت بیشتری دارد. مراقبت های بعد تتو نیز مهم است و باید به خوبی از آن مراقبت کنید.

تاتو خط چشم

مراقبت های بعد از تاتو چیست؟

بعد از تتو باید تا 24 ساعت آب به قسمت تاتو شده نخورد و تا 3  روز هیچ گونه مواد شوینده به آن برخورد نکند. سطح تتو ابرو چشم و یا لب باید تا بهبود کامل سطح آن چرب بماندو با استفاده از کرم AD می توانید سطح تاتو چشم ابرو پلک را چرب نگه دارید.( هر سه ساعت یکبار کرم تا تمدید کنید)و باید مراقب باشید که قسمت تتو شده عفونت نکند. سعی کنید به مدت 3 الی 7 روز در محیط های آلوده نباشید. در صورت مشاهده ی عفونت سریعا نزد پزشک بروید تا تحت درمان قرار بگیرید. عفونت تاتو ممکن است منجر به خسارات جبران ناپذیر برای پوست شما شود پس محتاط باشید. آموزش تاتو ابرو و مراقبت های آن را به خوبی یاد بگیرید و از تتو کار خود بپرسید.

تاتو ابرو

هزینه ی تتو تاتو ابرو و هزینه ی آموزش تاتو ابرو

قیمت و هزینه ی تاتو ابرو چشم و لب در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها و ماهر بودن تتو کار متفاوت می باشد. اما قیمت نسبی برای تاتو ابرو از 500 هزار تومان شورع می شود. قیمت تاتو لب از 200 هزار تومان به بالا می باشد و برای تتو چشم و خط لب نیز از 250 تومان در سالن ها انجام می دهندو برای انجام تتو چشم و ابرو و لب تنها قیمت را مد نظر قرار ندهید مهم ترین مسئله بهداشتی بودن کار و تمیز در آوردن خطوط تتو می باشد. همچنین برای اطلاع از نحوه ی برگزاری کلاس ها و هزینه ی قیمت کلاس های گروهی و شخصی آموزش تاتو ابرو لب خط چشم با شماره ی موجود در سایت تماس بگیرید . قیمت کلاس های گروهی آموزش تاتو ابرو از 1000000 شروع می شود.

برای آموزش تاتو تتو ابرو به صورت حرفه ای و با فیلم آموزشی در سایت ویدئو آموزشی ماتیکیا کلیک کنید.