دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

دوره آموزش تاتو صورت - ابرو - چشم و اموزش تتو لب

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1399/04/18

مدت زمان ویدیو : 00:40

بازدید : 6526

دوره آموزش تاتو صورت - ابرو - چشم و اموزش تتو لب

کلاس خصوصی و عمومی دوره آموزش تاتو صورت و ارائه کلیه خدمات تاتو ابرو - میکروپیگمنتیشن - میکروبلیدینگ - کراتینه کردن مو - پروتئین تراپی یا پروتئین درمانی مو با قیمت مناسب در تهران توسط برترین مدرس کشور به همراه صدور مدرک معتبر. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه تماس کلیک کنید.

 

تاتو صورت قدمتی چند هزار ساله دارد. در زمان های قدیم فقط قبیله خاصی از تتو صورت استفاده می کردند و در اقوام و فرهنگهای مختلف معانی و نشان مختلفی داشته است که با استفاده از ابزار تاتو صورت نقش هایی را بر روی نقاط مختلف بدن تاتو می کردند، امروزه نیز نقشهای مختلفی با رنگهای بسیار متنوع بر روی بدن تتو می شود. آمارها نشان می دهد که تاتو صورت بیشتر در میان افراد 18 تا 30 سال بسیار طرفدار دارد که هم جنبه درمانی دارد و هم جنبه آرایشی و زیبایی. جنبه درمانی آن به این صورت است که با استفاده از آن می توان جای بخیه، زخمهای عمیق و بعضی نواقص مادرزادی را طوری پوشاند که هیچ اثری از آن دیده نشود و جنبه ارایشی و زیبایی تتو صورت نیز در کل جهان مخصوصا در بین خانوم ها بسیار مرسوم شده که با پیشرفت ابزارهای تتو و پیدا کردن جایگاه ویژه ای در مد و زیبایی به دو شاخه دائم و موقت (نیمه دائم) تقسیم بندی شده است. تاتو ابرو ، تتو خط چشم ، تتو بن مژه ، تاتو ابرو انواعی از تتو دائم هستنند و به روشهای میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و تکنیک های مختلف دیگر که زیر شاخه ای از تتو صورت موقت یا نیمه دائم هستند، انجام می شود. نکات مهمی از سه روش پرطرفدار تاتو ابرو ، چشم و تاتو لب را در این متن برای شما آماده کرده ایم که می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

تاتو

تاتو ابرو

تاتو صورت

هاشور ابرو

میکروبلیدینگ

میکروپیگمنتیشن

آموزش تاتو تتو

دوره آموزش تاتو صورت و ابرو با قیمت ارزان در تهران توسط برترین میکاپ آرتیست کشور

کلاس دوره آموزش تاتو صورت روشی است که برای خوشگلی ابرو به کار برده می شود و می توان با این روش حالت و رنگ ابروها را تغییر داد که این تغییرات با توجه به فرم صورت و سلیقه فرد شکل می گیرد. با انجام تاتو ابرو نواقص ابرو را می توان برطرف کرد، همچنین کسانی که ابروهایشان بر اثر شیمی درمانی از بین رفته است می توانند خدمات و آموزش تاتو ابرو را انجام دهند. تاتو صورت با دستگاهی که سوزن هایی در آن تعبیه شده به سه روش هاشور، سایه زدن و ترکیبی از این دو، برای آرایش و اضافه کردن رنگدانه ها به ابرو استفاده می شود که همراه کمی درد و خونریزی است. این نکته را باید یاداور شویم که در سالهای گذشته هواداران زیادی را به خود جذب کرد، اما امروزه با پیدایش روشهای نوین ، تاتو ابرو روشی قدیمی است و به دلایل غیرطبیعی بودن، راحت پاک نشدن آن و مضراتی که دارد کمتر کسی از این روش برای زیبایی ابرو هایش استفاده می کند.

تاتو ابرو

بایدهای تاتو صورت و ابرو

استفاده از تاتو صورت و ابرو کمی پیچیده و غیرطبیعی است و آرایش صورت شما را از حالت طبیعی خارج می کند و زیباییهای ذاتی چهره شما را از بین می برد. تاتو ابرو را باید در جهت ابروها و همسو با آنها انجام داد. با توجه به نفوذ رنگ در عمق موهای ابرو تکنیک تاتو ابرو از دوام بالایی برخوردار است. امروزه روشهای متنوعی برای تاتو ابرو وجود دارد که متدهای مدرن و بروز با کمترین درد و خونریزی در آرایشگاه های معتبر انجام می شود. رنگ تتو هم تأثیر بسیاری در چهره شما خواهد داشت. بهتر است آن را متناسب با آرایش چهره و رنگ طبیعی ابرو خود تعیین کنید تا تاتو ابرو خوشگلی را تجربه کنید. پاک کردن تتو دردسرهای خاص خود را دارد و ممکن است عذاب آور هم باشد. پس قبل از انجام تاتو صورت ، درباره نوع، رنگ و همه موارد خود خوب فکر کرده و با آرایشگر خود نیز مشورت کنید.

تاتو خط چشم

کلاس و دوره اموزش مبتدی تا پیشرفته تاتو صورت و خط چشم با گواهی نامه و مدرک معتبر

تتو چشم که در دو حالت تاتو خط چشم و تتو خط مژه صورت میگیرد یکی از پرطرفدارترین تتوهایی هستند که خانم ها به آن گرایش دارند. خط چشم و خط مژه دو عنصر اصلی تمام آرایش های روزانه بانوان بوده و آنها هر روز باید سختی های فراوانی برای این آرایش داشته باشند بنابراین خانم هایی که بلد نیستند یا وقت کشیدن آن را ندارند می توانند از تتو خط چشم که یک روش دائم برای زیبایی چشمشان است، استفاده کنند. تزریق رنگ دانه ها به لبه های پلک با دستگاه تتو با سوزن هایی که در آن تعبیه شده است، خط نازکی را پشت مژه ها ایجاد می کند که به آن تاتو ابرو و خط چشم می گویند و انواع مختلف آن شامل: بن مژه، میکروشیدینگ چشم و خط چشم معمولی است. این نوع تتو خیلی توصیه نمی شود زیرا بیشتر در آرایشگاه ها و بدون تجهیزات پزشکی استریل شده، انجام می شود که عوارض زیادی را در پی دارد از این جهت استفاده از تتو خط چشم و تتو خط مژه با وجودیکه برای همیشه می تواند شما را از انجام این آرایش راحت کند اما نکات مهمی در اجرای این سبک از تتو وجود دارد که حتماً باید رعایت شود.

تاتو بن مژه

بایدهای مهم که در زمان آرایش تاتو ابرو - صورت و لب و خط چشم باید رعایت کنید

با توجه به دوام زیاد تتو خط چشم انتخاب نوع آن بسیار مهم خواهد بود. استفاده از طرحهای فانتزی پشیمانی زودرس برای شما به همراه دارد و شما باید دردسر پاک کردن آن را بپذیرید. برای انتخاب نوع تاتو صورت خط چشم به فرم چشم های خود دقت کرده و متناسب با آن اقدام به انجام تتو کنید. مراقبت های قبل و بعد از تاتو خط چشم و خط مژه را جدی بگیرید و حتماً درباره موارد ایمنی با آرایشگر خود صحبت کنید. در موارد خاصی که حساسیت نسبت به مواد تتو دارید آن را با آرایشگر خود در میان بگذارید. هیچ وقت در مورد سلامت خود ریسک نکنید. تتو خط چشم نباید برای خانم های باردار، افراد زیر 18 سال و افرادی که بیماری های چشمی و پوستی دارند انجام شود.

تاتو لب

اموزش حرفه ای و پیشرفته تاتو لب در تهران

تتو لب و آموزش تاتو صورت تکنیکی است که در آن خوشگلی و جذابیت به لب شما بازگردانده می شود. این روش از تتو برای زیبایی، حجیم کردن و شکل دادن به لب ها انجام می گیرد و همه افراد می توانند از این تکنیک استفاده کنند. استفاده از تتو لب در زنانی که به طور ژنتیکی لب خوشگلی ندارند و یا در اثر حوادث دیگر این زیبایی را از دست داده اند، پر کاربرد است. تتو لب به دو روش انجام می شود: روش اول میکروبلیدینگ لب است که رنگ دانه ها وارد غشای میانی پوست لب می شوند و باعث تقارن و حجم دهی لب ها می شوند و روش دوم میکروپیگمنتیشن لب است که رنگ دانه ها به لایه سطحی پوست تزریق می شوند و لب ها را پرتر و خطوط لب را برجسته تر می کند. برای تتو لب قسمتهای بیرونی لب را پررنگ تر و قسمت های درونی را کم رنگ تر می کنند تا لب ها حجیم به نظر بیایند. تاتو لب تکنیکی است که در آن زیبایی و جذابیت به لب های شما بازگردانده می شود.

میکروبلیدینگ لب

بایدهای تاتو لب و صورت

دقت داشته باشید که تاتو ابرو و لب پایانی برای آرایش لب نبوده و با این روش تنها زمان لازم برای این آرایش کاهش می یابد. رنگ استفاده برای تاتو لب به رنگ زمینه لب های شما تبدیل خواهد شد؛ بنابراین در انتخاب آن حتماً دقت نمایید. تتو لب جزء مواردی از تتو است که در بازه های زمانی مشخص برای ترمیم مجدد آن باید اقدام کرد. با این روش شما لبان کاملاً متقارن و یکدست خواهید داشت. تتو لب هیچ بیماری و یا آسیبی برای شما به دنبال نخواهد داشت، اما بیماری هایی مانند تبخال و یا خشکی لب مدت زمان ماندگاری تتو لب را کاهش می دهند.

میکروپیگمنتیشن لب

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها