دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

اموزش درشت کردن چشم با آرایش بدون نیاز به عمل جراحی

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1398/07/22

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:59

بازدید : 13

اموزش درشت کردن چشم با آرایش بدون نیاز به عمل جراحی

آموزش درشت کردن چشم با آرایش

برای درشت کردن چشم  با آرایش مناسب برای چشم های ریز با پشت چشم کوتاه با این ایتم اموزشی با ما همراه باشید. در ابتدا انواع روشهای درشت کردن چشم را به شما معرفی کرده و سپس به کمک یکی از همان روشها به صورت مرحله به مرحله آرایش درشت کردن چشم را با هم دنبال میکنیم .

راههای درشت نشان دادن چشم با آرایش مختلف

 1. کشیدن خط چشم نازک روی پلک
 2. بالاتر نشان دادن خط طبیعی پلک
 3. استفاده از لنزهای رنگی
 4. استفاده از رنگهای روشن برای گوشه داخلی
 5. کشیدن مداد روشن داخل و مداد مشکی زیر چشم
 6. استفاده از فر مژه
 7. هماهنگ کردن رنگ زیر با پوست صورت

در این آیتم اموزشی قصد داریم با جلوه دادن کریس یا استخوان زیر ابرو که با یک سایه مات و قهوه‌ای کمرنگ از گوشه بیرون شروع شده تا گوشه داخلی‌ ادامه پیدا می‌کند متد درشت کردن چشم را به شما آموزش دهیم .

وسایل مورد نیاز برای این مدل آرایش چشم

درشت کردن چشم

 1. کانسیلر مایع مات
 2. پالت سایه
 3. انواع براش
 4. مژه مصنوعی
 5. خط چشم
 6. ریمل

روش انجام کار آموزش درشت کردن چشم :

درشت کردن چشم با آرایش

برای انجام این آرایش باید خط طبیعی پلک خود و یا مشتری را در نظر بگیرید و با استفاده از سایه ها خط پلک را بالاتر ببرید و به عبارتی پلک را کانتور کنید.
برای کانتور میتوانید یک خط از گوشه تا میانه بکشید و یا یک خط در سرتاسر پلک خود بکشید در این آیتم اموزشی ما یک خط وسط پلک میکشیم و با هم کار کانتور را ادامه میدهیم.
در ادامه از پالت کانتور کرم تیره را برمیداریم و به وسیله براش مخصوص کمی بالاتر از خط طبیعی پلک درست زیر استخوان ابرو می کشیم و برای ثبات کار رنگ آجری را دقیقا روی همان رنگ قبلی میکشیم و با آن ترکیب میکنیم.
حالا یک براش کوچکتر برداشته و با رنگ برنزی بالای خط ایجادشده را تیره میکنیم و فقط یک هلال بالای آن میکشیم و مجددا سایه رنگ موکا را روی همان رنگ برای ثبات کار میکشیم این کار را به آرامی انجام میدهیم وفقط در حد ترکیب کردن خطوط بین سایه هاست.
مقدار دیگری رنگ موکا برداشته و انتهای پلک را به انتهای خط پلکی که ایجاد کردیم وصل میکنیم و تا گوشه پلک ادامه میدهیم و در انتها یک براش تمیز برداشته و رنگها را با هم ترکیب میکنیم به نحوی که کاملا محو شود این نکته به درشت شدن چشم کمک زیادی می کند .
حالا از یک کانسیلر مایع مات جهت روشن کردن مرکز پلک استفاده میکنیم برای اینکار از یک براش سر تخت کوچک استفاده میکنیم و مایع کانسیلر را به خط واقعی پلک میزنیم و بعد به سمت بالا نگاه میکنم و هر جا که کانسیلر خورده بود را شروع خط پلک جدید قرار میدهیم سپس کانسیلر بیشتری برداشته و کل مرکز را روشن میکنیم .
حالا از یک سایه رنگ روشن براق استفاده میکنیم و و روی کانسیلر میزنیم و حالا نوبت این است که سایه تیره و روشن را با هم محو کنیم و برای اینکار مقداری رنگ برنزی برداشته و خط فاصل بین این دو رنگ را محو میکنیم و برای محو شدن خط بالائی پلک مقداری رنگ موکا برداشته و بین خط پلک و سایه روشن میکشیم تا خطوط ایجاد شده کاملا محو شود .
برای پلک پائین نیز مقداری رنگ کرم تیره برداشته و روی کل خط پلک پائین میکشیم و دوباره مقداری  آرایش رنگ برنز برداشته و دوباره روی کل پلک پائین میکشیم.
در نهایت با استفاده رنگ موکا تیرگی زیر را بیشتر کرده و با استفاده از رنگ شنی براق گوشه های چشم و زیر ابروها را روشن میکنیم و آرایش را تکمیل می کنیم.
برای زیبایی بهتر کار از گوشه داخلی به سمت بیرون خط چشم نازکی میکشیم و در نهایت با گذاشتن مژه مصنوعی و ریمل کار را به اتمام میرسانیم.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها