دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش آرایش چشم ریز و درشت تر نشان دادن آن با میکاپ صحیح

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/02

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:20

بازدید : 1370

آموزش آرایش چشم ریز و درشت تر نشان دادن آن با میکاپ صحیح

چشم های ریز زیبایی های خاص خود را دارند اما داشتن چشم های درشت و براق می تواند زیبایی چهره شما را چندین برابر کند. چشم و آرایش آن تأثیر بسیار زیادی روی زیبایی و جذابیت چهره دارد که استفاده از یک آرایش خاص و متفاوت برای آنها می تواند کل گیرایی و زیبایی صورت شما را تحت تأثیر قرار دهد و یک اشتباه آرایشی در آرایش چشم ها می تواند تبدیل به یک فاجعه در آرایش صورت شما شود. در این آیتم قصد داریم شما را با ترفندهای مهم آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشمانتان آشنا کنیم.

درشت کردن چشم با آرایش

ترفندهای آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم

استفاده از ترفندهای آرایشی در آرایش تک تک اجزای صورت در عین سادگی میتواند شما را تبدیل به درخشان ترین فرد هر مجلسی کند. برای زیبایی نباید به دنبال پیچیدگی ها و آرایش های غلیظ بود بلکه درست آرایش کردن و درک صحیح از فرم و شکل آرایش هر کدام از اعضای صورت می تواند یک معجزه در صورت شما باشد.

ترفندهای آرایشی برای درشت کردن چشم

فرم ابروهای خود را درست کنید

فرم ابروها تأثیر بسیار زیادی روی اندازه چشم های شما خواهد داشت. یک ابروی نا فرم و نا همگون با صورت و چهره تان علاوه بر به هم زدن شکل کلی آرایش صورت، چشمان شما را نیز کوچک و ریز نشان خواهد داد. استفاده از فرم های زیبا و جذاب برای ابروها اولین قدم در درشت تر نشان دادن چشم است.

فرم ابروهای صحیح

خط چشم و خط مژه

خط چشم و خط مژه دو تا از ترفندهای آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم ها هستند که باید با رعایت نکات ریز آرایشی مورد استفاده قرار بگیرند. کشیدن خط چشم در اکثر مواقع باعث درشت تر شدن چشمان شما می شود. استفاده از خط چشمی که نه خیلی پهن و نه خیلی نازک بلکه متناسب با اندازه ابروها و صورت شما باشند و کشیدن خط مژه به رنگ های روشن از ترفندهای آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم ها هستند.

خط چشم و خط مژه

سایه پلک بالایی

استفاده از سایه برای پلک بالایی آن هم به رنگ های روشن مانند طلایی و یا آبی و رنگ هایی از این قبیل چشمان شما را درشت تر نشان خواهد داد. استفاده از سایه های رنگارنگ هرچند باید فقط در آرایش ها و مناسبت های بسیار خاص مورد استفاده قرار بگیرد هم این ویژگی را خواهد داشت. دقت داشته باشید که یک چشم درشت یک سایه چشم بزرگ میطلبد. استفاده از سایه چشم های کوچک نتیجه کاملاً معکوس برای چشمان شما خواهد داشت.

سایه پلک برای درشت کردن چشم

مژه مصنوعی

مژه های بزرگ و بلند به خودی خود چشم ها را بزرگتر و درشت تر نشان می دهند. اگر مژه های بلندی ندارید استفاده از مژه مصنوعی به راحتی می تواند این وظیفه را برای شما انجام دهد.

ریمل

برای درشت تر شدن چشمان خود در دید سایرین باید از ریمل آن هم در جهت بالا برای مژه بالایی و پایین برای مژه پایینی استفاده کنید. این سبک از ریمل زدن نیز چشمان شما را براق تر و درشت تر می کند. ریمل در واقع به عنوان حجم دهنده چشم  معروف است. این ابزار ارایشی دقیقا همان نقشی که رژ لب برای لب ها دارد را برای چشمان شما ایفا خواهد کرد.

مژه مصنوعی برای درشت کردن چشم

ابرو پر رنگ تر

ابرو پر رنگ نیز یکی از ترفندهای آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم ها هستند. استفاده از رنگ های تیره تر قالب بهتری به چشم ها و ابروهای شما خواهد بخشید.

رژ لب کمرنگ و ملایم

و نکته آخر و مهم تر اینکه هر چه ارایش لب ها کمتر و کمرنگ تر باشد و از رژ لب های تیره و پر رنگ در آرایش لب استفاده نشود و در مقابل تمرکز اصلی بر روی ارایش چشم ها باشد، چشم درشت تر و جذاب تر دیده شده و بیشتر در کانون توجه قرار می گیرد.

تاثیر ابرو و رژ لب در درشت کردن چشم

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها