فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی اموزش رنگ مو به روش آمبره. و آموزش ترکیب رنگ مو

اموزش رنگ مو به روش آمبره. و آموزش ترکیب رنگ مو

آموزش رنگ مو آمبره

رنگ مو  آمبره رنگی است که مد سال 97 است که بیشتر سلبریتی ها رنگ آمبره را انتخاب کرده اند. رنگ آمبره در رنگ ها و تنوع زیادی وجود دارد ولی در سال 2018 بیشتر تنوع رنگی ها به سمت فانتزی بوده است و اکثریت این رنگ را برای رنگ آمبره انتخاب کرده اند. با ما همراه باشید تا آموزش رنگ مو امبره را یاد بگیرید.

رنگ مو  به روش امیره

آمبره چیست؟

تکنیکی جدید و به روز از خانواده هایلایت می باشد که در این روش قسمت پایینی مو به وسیله دکلره روشن تر از قسمت بالایی مو می شود. در این روش انعکاس رنگ از تیره به سمت روشن را داریم به صورت کاملا نامنظم به طوری که خط بین رنگها قابل مشاهده نباشد. به این روش آمبره کردن مو می گویند که ما به شما در این آیتم آموزش آمبره کردن مو را یاد می دهیم.

رنگ مو به روش آمبره

نکات قابل توجه در روش آمبره رنگ مو

مهم ترین نکته در آموزش رنگ مو آمبره انتخاب رنگمو برای پایین مو است که باید حداقل دو درجه روشن تر از زمینه باشد زیرا هر چه رنگ نامحسوس تر باشد کار شما طبیعی تر بنظر می آید.
همچنین از رنگهای خیلی روشن برای رنگ آمبره استفاده نکنید تا اسیب کمتری به موهای شما برسد و رنگ شما طبیعی تر بنظر بیاید.
بهتر است برای این تکنیک ساقه موها را رنگ کنیم زیرا اگر اینکار را در قسمت بالایی سر انجام دهیم به دلیل رشد موها و تغییر رنگ ریشه زیبایی کار شما از بین میرود.
ایجاد تغییر رنگ در این روش باید از زیر خط فک باشد.

رنگمو آمبره
روش انجام کار آمبره کردن مو ها :

از پشت سر به صورت هفت مانند موها را جدا می کنیم که برای آمبره کردن هم می توانیم قسمت های کوچکی را با کش ببندیم و هم میتوانیم قسمت های مورد نظر را پوشش دهیم.
در این آیتم آموزشی ما قسمتی را با بستن کش و قسمتی را با پوشش دادن به شما عزیزان آموزش میدهیم.
از آنجا که این روش باید بصورت نامنظم انجام شود بعد از بستن کش آن قسمت از مو را پوشش میدهیم حتی پوشش دادن هم باید بصورت نامنظم باشد.
دکلره ای را که با اکسیدان 20 حجمی درست کرده ایم را به صورت عمودی روی ساقه موها می کشیم و مقداری هم روی قسمتی از مو که پوشش داده شده مواد دکلره را پخش میکنیم.
برای پوشش مو هم می توانیم از فویل و یا کلاه مش استفاده کنیم و یابه نحوی مو ها را رها کنیم که به مو ها رنگ نشده برخورد نکند.

اموش رنگ آمبره

آمبره کردن پشت مو و تقسیم بندی آن

قسمت های پشت سر را همانطور که گفتیم به صورت هفتی جدا میکنیم و کار مواد گذاری را انجام میدهیم اما برای کناره های سر باید دقت داشته باشید که فرق سر به چه فرمی باز میشود اگر فرق وسط باشد که به صورت لایه های خطی مو را برداشته و کار آمبره کردن را انجام میدهیم اما اگر فرق به سمت اطراف متمایل باشد باید از سمت گوش به سمت بالای سر است خطوط اریب مانند برای رنگ کردن جدا کنیم.
در این آیتم آموزشی ما خطوط جلوی سر را به صورت اریب جدا کردیم تا به وسط سر رسیدیم کش را به موها می بندیم و تکنیک آمبره را برای این قسمت نیز تکرار می کنیم.
اگر به درخواست مشتری و یا دلخواه خودتان بخواهید جلوی سر پرت باشد (روشنتر باشد) باید بعد از بستن کش به روشی که گفته شد کار مواد گذاری را انجام دهید ولی اگر میخواهید جلوی سر حالت طبیعی بیشتر و روشنی کمتری داشته باشد ابتدا قسمت مورد نظر را پوشش دهید و بعد کش میبندیم دوباره پوشش میدهیم و بعدا کار مواد گذاری را انجام میدهیم اینکار سبب میشود موهای کمتری رنگ آمبره شود.
نکته قابل توجه این است که در هر صورت قسمت های پائینی مو باید بطور کامل اغشته به مواد شود حتی زیر موها در این قسمت را نیز رنگ مو به روش آمبره می کنیم ولی برای بالای موها که به کش نزدیک میشود فقط سطح روی موها را مواد گذاری میکنیم.

 

براشینگ مو برای آمبره

تقویت مو برای جلوگیری از شکستگی مو

بعد از اتمام آمبره کردن مو و بعد از گذشت 15 الی 20 دقیقه موها را با آب ولرم کاملا بشوئید و موها را کاملا با حوله خشک کنید و قسمت های روشن شده را رنگساژ کنید و بعد از اتمام مرحله رنگ آمبره کردن، کش مو را باز کرده و موها را بشوئید و بعد از خشک شدن براشینگ کنید.
نکته قابل توجه این است که برای شست و شوی رنگ یا دکلره از روی مو از شامپوهای مناسب و یا ماسک های ویتامینه استفاده کنید تا آسیب های وارد شده به مو در این مرحله جبران شود.

خب امیدوارم آموزش آمبره کردن مو را به خوبی یاد گرفته باشید. می توانید آموزش های دیگر آرایشی و رنگ مو را در سایت ماتیکیا دنبال کنید.

 

آموزش رنگ مو دودی به روش آمبره تقسیم بندی و ترکیب رنگ موی کوتاه و بلند
آموزش رنگ مو دودی به روش آمبره تقسیم بندی و ترکیب رنگ موی کوتاه و بلند

مطالب مرتبط با ماتیکیا

خاصیت جادویی آلوئه ورا چیست ؟و چه فوایدی که برای پوست و مو دارد؟ شاید همه شما درباره  خاصیت آلوئه ورا چیزاهایی شنیده باشید و ما هم در آیتم های آموزشی قبلی تا حدی به خاصیت و عملکردهای تاثیر ...

توصیه و فواید ماساژ صورت دستورات هر ماساژ را باید در هر جلسه به طور دقیق دنبال کنید. موفقیت شما به طور دقیق کاملا بستگی به انجام این ماساژ دارد. یک اشتباه کوچک اثر چندانی بر نتایج خوب این ماساژ ها ...

تاتوی موقت ابرو در منزل چه مزیت هایی دارد ؟ با توجه به متدها و روشهای جدیدی که امروزه برای تاتوی موقت ابرو معرفی میشود خانمها به روشهای مختلفی مثل هاشور , میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابروهای خود ...

آموزش کشیدن رژلب به صورت حرفه ای شاید همه شما خانوم ها با اینکار آشنا باشید و یا اینکه دوس داشته باشید لبهای برجسته شما زیبایی میکاپ شما چند برابر کند پس با هم همراه باشید تا در این آیتم آموزشی نحو ...

آموزش کاشت دیپینگ ناخن به روش آموزش کاشت دیپینگ ناخن یکی از انواع کاشت ناخنی است که بدون قلمو و لیکوئید انجام می شود و کلا یک پک جدا گانه ای دارد . کاشت دیپینگ ناخن روشی است که در ساخت آن از پ ...