فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی آموزش زدن رژ لب حرفه ای دخترانه و برجسته کردن برای میکاپ

آموزش زدن رژ لب حرفه ای دخترانه و برجسته کردن برای میکاپ

آموزش کشیدن رژلب به صورت حرفه ای

شاید همه شما خانوم ها با اینکار آشنا باشید و یا اینکه دوس داشته باشید لبهای برجسته شما زیبایی میکاپ شما چند برابر کند پس با هم همراه باشید تا در این آیتم آموزشی نحوه متعادل سازی لب را با هم یاد بگیریم.

حجیم سازی لب

روش انجام کار کانتورینگ چانه :

زمانی که که شما کار کانتورینگ چانه را انجام میدهید حتما باید زیر خط چانه را با کانتورینک سایه روشن کنیم زیرا اینکار در برجسته نشان داد رژلب بسیار موثر است و زمان کانتورینگ رژلب باید تا حدی این منطقه رژلب را روشن کنید که حد فاصل بین خط چانه تا خط لب با فاصله بین شکاف دهان تا خط لب یکسان باشد بطوری که لب پایین اندازه زیر لب تا هلال چانه باشد.
اگر در مواردی که شخص مراجعه کننده یا خود شما دارای لب کوچکی می باشید باید برای کشیدن رژلب حرفه ای خط لب را بیرون تر از خط لب خودتان بکشید ولی چنانچه لب شخص فرم و اندازه مورد دلخواه ما را داشت ما رژ لب را روی لب خود آن شخص میکشیم بدون کم و زیاد کردن محدوده رژلب.

آموزش کشیدن رژ لب

برای متعادل سازی لب بالا باید از زیر خط بینی تا شکاف دهان را تقسیم بندی کنیم به نحوی که اگر این فشای بینی را به پنج قسمت تقسیم کنیم همانطور که در عکس میبینید دو قسمت مخصوص لب شده یعنی خط لب فقط مجاز هست تا دو تقسیم بندی را به خودش اختصاص بده که این ممکن است روی خط لب خود شخص باشد و یا کمی بالاتر و پائین تر از خط لب شخص مراجعه کننده باشد.

نکات قابل توجه در مورد آرایش لب

آشنایی کامل با فرم لب ها و نحوه آرایش آنها (پشت لب کوتاه –پشت لب بلند-پشت لب صاف)
برای کشیدن رژلب اگر خط بالای لب را شکسته بکشیم صورت شخص لاغرتر و اگر بصورت گرد بکشین صورت را پرتر نشان میدهیم.
با در نظر کردن فرم لب میتوانید کار حجیم کردن لب را با کشیدن رژلب حرفه ای انجام دهید چنانچه شخص لب پایین خوبی داشت ولی اندازه لب پایین کوچک بود می توانید کار حجیم کردن لب را روی لب بالا با کشیدن رژ لب حرفه ای انجام دهید و بالعکس.
حتما به تنالیته رنگ در آرایش لب دقت کافی و لازم را داشته باشید. هر چه قدر برای کشیدن رژ لب  به سمت داخل حرکت می کنیم رنگ باید روشن تر باشد.

کشیدن لب دخترانه

برای حجیم تر کردن لب باید نکات زیر را درنظر بگیرید

اولین نکته این است که تنالیته ی رنگ را رعایت کنیم یعنی زمانیکه که ما میخواهیم با خط لب و یا رژ داخل لب را پر کنیم باید اطراف لب تیره تر از داخل لب باشد و هر چه به سمت داخل میائیم رنگ روشن تر شود.که بعد از اتمام کار می توانیم مقداری رنگ روشن برداشته و در فضای میانی لب قرار دهیم که این کار را می توانیم با کانسیلرها رنگ روشن نیز انجام دهیم به نحوی که خط وسط لب را تیره و اطراف آن را روشن می کنیم.

 

ترکیب رنگ رژ لب

دومین نکته برای حجیم کردن لب کشیدن کانسیلر و یا سایه رنگ روشن اطراف خط لب می باشد حتی می توانید قبل از شروع به کار متعادل سازی لب ابتدا اطراف لب را با کانسیلر های رنگ روشن و یا شاین های براق روشن کنید و سپس خط لب را برای رژلب بکشید.
سومین نکته برای آموزش کشیدن رژلب فصای بین خط لب و هلال چانه را تیره میکنیم تا حالت فرو رفته به خود بگیرد و حجم بیشتری به لب بدهد .

زدن رژلب حرفه ای

فیکس کردن رنگ لب با فیکساتور یا پودر بچه

بعد از اینکه با توجه به مطالب گفته شده کار حجیم کردن لب و کشیدن رژلب به اتمام رسید حالا نوبت کار روی اطراف رژلب و فیکس کردن رنگ لب می باشد.
به نحوی که بعد از رسیدن به فرم دلخواه باید با فیکس کردن چربی این رژ زده شده روی لب را بگیریم و از آنجا که ممکن است اتمام نهایی کار متعادل سازی حجیم کردن لب نیست و ممکن است بخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم بهتر است از پودر بچه و یا پودر تالک برای فیکس کردن رژلب استفاده کنیم.
به نحوی که مقدار خیلی کمی پودر را با قلمو باد بزنی و یا قلموهای مخصوص رژگونه که بزرگ هستند روی رژلب به حالت پرتابی پخش میکنیم و اضافه های پودر را با همان قلمو گرفته و اینکار باعث فیکس شدن رژلب شده و مجدد رژلب را تجدید میکنیم.
قبل از تجدید دوباره رژلب با استفاده از یک قلمو باریک (سر تخت) مقداری کانسیلر رنگ روشن را اطراف رژلب میکشیم که یک روشنی نسبی اطراف رژلب ایجاد شود که هم باعث طبیعی تر و حجیم نشان دادن رژلب میشود دقت داشته باشید که باید خط باریکی برای کشیدن رژلب ایجاد کنیم و بعد آن را به خوبی با رنگ های اطرافش محو کنید.
برای افرادی که پشت لب های بلندی دارند فقط اطراف خط لب را روشن می کنیم ولی برای افرادی که پشت لب کوتاهی دارند علاوه برا اطراف لب باید قسمت برجستگی بین خط بینی و خط لب را هم روشن کنیم که از خط بینی به سمت خط رژلب به صورت عمودی اینکار را انجام می دهیم.
حالا اگر شخص پشت لب صافی داشت باید با رنگ تیره کانتورینگ فاصله بین دو هستی رژلب خیلی کم تیره کرده واطراف آن را دو خط روشن به سمت بالا بکشیم تا با استفاده از رنگهای تیره و روشن برجستگی بالای رژلب را ایجاد کنیم. خب توضیحات ما در رابطه با حجیم سازی لب به اتمام رسید.

رژ لب

بعد از اتمام تمامی اینکارها و متعادل سازی لب دوباره رژ لب را تمدید میکنیم و با رنگ تیره خطوط ایجاد شده بین رنگهای تیره و روشن را به خوبی محو میکنیم و مانند سایر قسمت های صورت کار فیکس را انجام میدهیم.
همانطورکه آموزش داده شد مقداری پودر برداشته و کار فیکس کردن نهائی لب را انجام میدهیم  پودرهای اضافه را کنار می زنیم و برای اخرین بار رژ لب را تمدید می کنیم همین تکرار رنگها دوام و ماندگاری رژ لب را بالا میبرد.

 

آموزش حرفه ای کشیدن رژ لب ساده و دخترانه مخملی قرمز به صورت تصویری
آموزش حرفه ای کشیدن رژ لب ساده و دخترانه مخملی قرمز به صورت تصویری

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش روشهای صاف کردن موها به روش کراتینه طبیعی و شیمیایی 1-صاف کردن و آموزش کراتینه کردن مو به روشهای طبیعی و غیر دائمی(اتو وسشوار کشیدن) 2-صاف کردن و آموزش کراتینه کردن مو به روشهای شیمیائی ...

در این آیتم آموزشی چند روش کاربردی برای جلوگیری از پیری پوست و و جوانی پوست به شما آموزش می دهیم با ما همراه باشید. اگر ین کار های گفته شده را به درستی انجام دهید نه تنها پوستتان جوان خواهد ماند بلکه ...

آموزش کشیدن رژلب به صورت حرفه ای شاید همه شما خانوم ها با اینکار آشنا باشید و یا اینکه دوس داشته باشید لبهای برجسته شما زیبایی میکاپ شما چند برابر کند پس با هم همراه باشید تا در این آیتم آموزشی نحو ...

تاتوی موقت ابرو در منزل چه مزیت هایی دارد ؟ با توجه به متدها و روشهای جدیدی که امروزه برای تاتوی موقت ابرو معرفی میشود خانمها به روشهای مختلفی مثل هاشور , میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابروهای خود ...

آموزش جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ تاریخچه بازسازی و آموزش جوانسازی پوست صورت را می‌توان در مصر باستان یافت که از ماسک‌ خراش دهنده (ابریژن) دارای پودر مرمر استفاده می کردند. تا ...