دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش حرفه ای زدن انواع رژ لب مایع ،اکلیلی، مدادی برای انواع فرم لب

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/08/23

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:07

بازدید : 1399

آموزش حرفه ای زدن انواع رژ لب مایع ،اکلیلی، مدادی برای انواع فرم لب

اگر می خواهید میکاپ شیک و جذابی داشته باشید باید روی تک تک اجزاء صورتتان شناخت داشته باشید و تکنیک های خاص هر عضو از صورت را به دقت اجرا کنید. در این مبحث می خواهیم فاکتورهای مهم و موثر در میکاپ لب ها و ایجاد لبخند زیبا و دلربا را  به همراهی شما عزیزان عنوان کنیم.

آموزش زدن حرفه ای رژ لب

آموزش زدن رژ لب مایع

رژ لب مایع چون تعداد زیادی پیگمنت دارد و مواد موجود در آن نیز روان تر از رژ لب جامد است از این رو برای داشتن بهترین نتیجه از رژ لب مایع کافیست یکبار رژ لب را روی لب های خود بکشید و با همین یک بار لب های خود را کاملاً آغشته به رژ لب کنید.

آموزش زدن رژ لب مایع

آموزش زدن رژ لب اکلیلی

رژ لب اکلیلی انواع بسیار مختلفی دارد. انواع رنگی آن به تنهایی روی لب ها کشیده شده و زیبایی خاصی به لب های شما میدهد. برای استفاده از رژ لب اکلیلی آن را از گوشه های لب شروع کرده و به سمت داخل لب ها ادامه دهید. دقت کنید که کشیده شدن رژ لب اکلیلی روی پوست احتمالاً تا آخر روز صورت شما رنگارنگ خواهد کرد.

آموزش زدن رژ لب اکلیلی

آموزش زدن رژ لب ساده

رژ لب هر چقدر هم ساده مورد استفاده قرار بگیرد باز هم تأثیر خود را روی زیبایی چهره شما خواهد گذاشت. رژ زدن را حتماً از وسط های لب خود شروع کرده و به سمت کناره ها و گوشه ها لب امتداد دهید. با این روش رنگ رژ لب شما همگون تر شده و با یک مرز بندی می توانید فرم لب های خود را نیز کاملاً نمایان کنید.

آموزش زدن رژ لب ساده

آموزش زدن رژ لب مدادی

زدن رژ لب مدادی نیاز به کمی تأمل دارد. این روش از رژ لب هر چند کمی زمان بر خواهد بود اما نتیجه ای دقیق تر به دنبال خواهد داشت. مداد لب را از مرزهای لب خود شروع کرده و ابتدا مرزبندی لب های خود را تعیین نمایید. بعد از مرز بندی سایر قسمت های لب های خود را نیز رژ بزنید.

آموزش زدن رژلب مدادی

آموزش زدن رژ لب مات

رژ لب های مات لب ها را حجیم تر نشان داده و بسته به رنگی که برای آن استفاده می شود، تمام آرایش صورت شما را تحت تأثیر خود قرار می دهد. از این رو باید در هنگام زدن رژ لب مات دقت بیشتری به خرج دهید تا کیفیت و گیرایی آرایش شما دو چندان شود.

آموزش زدن رژ لب مات

آموزش زدن رژ لب برای لب های باریک

لب های باریک معمولاً فضای زیادی برای استفاده از رژ لب را ندارند، از این رو باید با استفاده از ترفندهایی خاص لب های باریک خود را کمی حجیم تر و بزرگ تر جلوه دهید. برای این کار ابتدا مرزهای لب را رژ زده و آنها را کاملاً متمایز کنید و سپس یک ضربدر دقیقاً در وسط لب های خود بکشید به این صورت که وسط ضربدر دقیقاً وسط لب های شما باشد و سپس همه قسمت های لب خود را با رژ لب بپوشانید.

آموزش زدن رز لب برای لب های باریک

آموزش زدن رژ لب برای لب های برجسته

لب های برجسته نیاز به استفاده از رژ لب بیشتری دارند و استفاده از رژ لب مایع برای لب های برجسته می تواند مقرون به صرفه تر باشد؛ اما برای رژ لب زدن به لب های برجسته خود ابتدا انتهای لب های خود را مشخص کنید. دقت کنید در این نوع از لب ها نباید انتهای رژ لب ممتد و ادامه دار باشد و حتما آن را در محل های مشخص شده ببندید.

آموزش زدن رژ لب برای لب های برجسته

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها