دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش شینیون کاغذی با جدیدترین متد 2019

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/08

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:21

بازدید : 1414

آموزش شینیون کاغذی با جدیدترین متد 2019

شینیون کاغذی که یکی از متدهای جدید شینیون مواست، در همین مدت کوتاهی که به روی کار آمده طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیاری از افراد  برای حضور در جشن ها و مراسمات مختلف خود از این روش شینیون مو استفاده می کنند. تکنیک شینیون کاغذی و دیگر شینیون های خطی مو ترفندهای خاصی دارند که هر کسی با کمی دقت می تواند آنها را فراگرفته و به بهترین نحو روی موهای خود اجرا کند.

شینیون کاغذی

مراحل شینیون کاغذی جدید مو

شینیون کاغذی مو در کنار زیبایی و ظرافت های خاص خود نیاز به دقت بسیار زیادی در هنگام انجام مراحل کار دارد و اجرای این مراحل می تواند یک شینیون کاغذی جدید و عالی را برای شما به ارمغان بیاورد.

شانه بزنید

در قدم اول برای انجام شینیون کاغذی لازم است که موهای شما کاملاً از هم جدا شده و شانه بخورد. برای این کار موهای خود را خشک کرده و با یک شانه متوسط آنها را به سمت عقب شانه بزنید.

مراحل شینیون کاغذی جدید مو

موها را جدا نموده و روی آنها از تافت استفاده کنید

در مرحله دوم شما باید دسته موهای مورد نظر خود را برای شینیون کاغذی در لایه های مختلف جدا کنید. این لایه ها نباید خیلی نازک و یا خیلی پر باشند. لایه ها را بعد از جدا کردن کاملاً تافت بزنید تا حالت خود را برای شینیون کاغذی حفظ کنند.

اتو مو

مرحله سوم شینیون کاغذی استفاده از اتو مو بر روی لایه های مختلف تافت زده است. این لایه ها را کاملاً با اتو مو صاف و یک دست نموده و سپس خشک کنید. با ترکیب اتو مو و تافت موهای شما دقیقاً در حالت مورد نظر باقی خواهند ماند.

شینیون کاغذی جذاب

فرم دهی

حالا نوبت به فرم دهی موها می رسد. بسته به نوع فرمی که در نظر دارید با استفاده از سنجاق سر موها را به حالت مد نظر قرار داده و با استفاده از فیکس کننده ها آنها را در همین حالت کاملاً فیکس کنید. برای حالت دهی و فرم دهی به شکل هایی مانند پروانه و یا روبان زدن شما می توانید از اکسسوری های جذاب مانند تاج، گیره و گل سر مخصوص استفاده کرده و زیبایی شینیون خود را چند برابر کنید.

فرم دهی مو در شینیون کاغذی

شینیون کاغذی جدید برای موهای بلند یا کوتاه

شینیون کاغذی فرم منعطفی داشته و برای انواع اندازه موها می تواند مورد استفاده قرار گیرد فقط برای موهای خیلی کوتاه استفاده از شینیون کاغذی خیلی پیشنهاد جالبی نیست و داشتن حداقل اندازه مو برای استفاده از شینیون کاغذی ضروری است.

استفاده از اکسسوری در شینیون کاغذی جدید

شینیون های کاغذی جدید تنوع بسیار زیادی دارند و در سبک های مختلف آن از اکسسوری های بسیار متنوع و زیورآلات مختص مو می توان استفاده کرد تا شینیون کاغذی موهای شما زیباتر و خاص تر شود؛ اما دقت کنید که افراط در تعداد زیاد اکسسوری برای شینیون کاغذی نتیجه کار را تا حدی تحت تأثیر قرار داده و زیبایی شینیون موهای شما را کمتر میکند.

استفاده از اکسسوری در شینیون کاغذی

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها