فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی آموزش طراحی ناخن کاشت ژل و طراحی ناخون با مواد آکریلیک

آموزش طراحی ناخن کاشت ژل و طراحی ناخون با مواد آکریلیک

آموزش کاشت ژل با استفاده از فرم و آموزش طراحی ناخن با اکریلیک

کاشت جواهر ناخن

مواد و وسایل مورد نیاز برای طراحی :

 1. فرم ناخن در اندازه دلخواه
 2. الکل برای تمیز کردن
 3. ژل طراحی کاشت
 4. پرایمر طراحی کاشت
 5. مایع خشک کننده
 6. دستگاه یو وی
 7. قلمو طراحی
 8. سوهان (بافر و پولیش) و چوبک

شیوه ی انجام کاشت ناخن با اکریلیک به طور کامل

در ابتدا کوتیکول های اضافه را بالا میزنیم و به وسیله دورگیر ناخن ها را دورگیری می کنیم و به وسیله سوهان براقیت ناخن را گرفته و سطح صافی ناخن ایجاد میکنیم.(دقت داشته باشید به صدف ناخن آسیب نرسد).
فرم را زیر ناخن تنظیم قرار میدهیم و با چسب روی دست محکم  و ماده خشک کننده را روی ناخون میزنیم تا سطح ناخن خشک شود و سپس پرایمر را روی ناخن می کشیم دقت داشته باشید که به لبه های ناخن برخورد نکند.
در مرحله بعدی با استفاده از ژل کار تیپ سازی را انجام میدهیم و با توجه خط هایی که روی فرم هست بلندی ناخن را تنظیم و به کمک قلمو مخصوص مقداری مواد برداشته و از لبه ناخن به سمت فرم می کشیم باید دقت داشته باشید که ژل تمام نقاط اتصال فرم به ناخن را پوشش دهد.
به سبب اینکه در سطح ناخن پستی بلندی نداشته باشیم مقداری ژل برداشته و در میانه ناخون قرار می دهیم و آن را به سمت ریشه پخش می کنیم فقط به نحوه پخش کردن ژل روی سطح و فرم دقت داشته باشید و اینکار را با آهستگی انجام دهید تا به فرم دلخواه برسید.
ناخون را به مدت 1 دقیقه داخل دستگاه یو وی قرار میدهیم و بعد از آن دوباره مقداری ژله روی ناخون ، آخرین بار قرار میدهیم . ژل را در میانه ناخون گذاشته ابتدا به سمت کوتیکول (ریشه ناخون) و سپس به سمت فرم می کشیم تا ضخامت کافی ایجاد شود و تیپ دلخواه ما به وجود آید.
اگر ضخامت تیپ به اندازه دلخواه نرسیده بود از تکنیک ( مواد گذاری از گوشه به گوشه ) استفاده کرده و دوباره کار مواد گذاری را انجام میدهیم تا در نهایت به یک ضخامت مناسب و سطحی یک دست برسی. جهت فیکس شدن مواد روی ناخون می توانیم دست را به حالت معکوس گرفته تا مواد کمی خود را بگیرد.
به مدت 2 دقیقه ناخون را داخل دستگاه یو وی قرار داده و بعد از اتمام زمان مکث فرم را از ناخون جدا کرده مقداری الکل روی ناخون اسپری کرده و ناخون را تمیز می کنیم .
در مرحله بعدی باید با بافر اسفنجی ناخون را سوهان کشی کنیم هم به جهت فرم دادن  و هم یک دست کردن سطح ناخون و در انتهای کار هم آن ها را پولیش می کشیم. با ما همراه باشید تا دیزاینی را  در این آیتم کاشت به شما آموزش دهیم .

ناخنکار حرفه ای

آموزش طراحی ناخن جواهری برای کاشت ژل

 برای طراحی مقداری زیادی اکریلیک صورتی در قسمت میانی قرار داده و توسط براش مخصوص آن را به آرامی روی صدف ناخون تا خط ایجاد شده توسط ژل قرار می دهیم و آن را پخش می کنیم و با قسمت پهن براش مواد را روی ناخون فشرده می کنیم و با توجه به فرم ناخون و تیپ ایجاد شده با کنارهای براش کنارهایش را مرتب می کنیم .
در این روش مواد را روی کل ناخون قرار نمی دهیم در قسمت پایینی کاشت گذاشته و آن را به سمت بالا با توجه به طراحی کاشت مد نظر پخش می کنیم .

طراحی کاشت

انواع اکریلیک استفاده شده در آموزش طراحی کاشت ناخن

در این روش می توانیم جهت تنوع در طراحی کاشت از اکریلیک های مختلف با تنوع و رنگهای متنوع استفاده کرد .

 1. اکریلیک بی رنگ
 2. اکریلیک صورتی
 3. آکریلیک سفید شب نما
 4. اکریلیک صورتی اکلیلی
 5. ابزار کاشت
 6. اکریلیک اکلیلی طلایی
 7. اکلیل پولکی
 8. اکریلیک صدفی

در این طراحی انگشت کوچک از اکریلیک صورتی اکلیلی به همان شیوه قبلی که گفته شد استفاده میکنیم. برای ناخون انگشت حلقه مقداری اکریلیک سفید شب نما استفاده میزنیم و در وسط طراحی ناخون با این مواد یک مثلث میکشیم و اطراف آن را به وسیله اطراف براش مرتب میکنیم. در این روش حرکت براش به سمت لبه بیرونی ناخن هست. دوباره مقداری مواد اکریلیک گذاشته و به سمت بیرون می کشیم که کل تیپ به رنگ سفید در بیاید.

 

دیزاین

برای انگشت اشاره از کریلیک اکلیلی طلائی استفاده میکنیم و از سمت ریشه ناخون به سمت میانه ی تیپ یه مثلث ایجاد میکنیم با حرکت ضربه ای براش مواد را فیکس کرده و با لبه های براش اطراف مواد را مرتب میکنیم. این مواد کمی اکلیل درشت طلائی-صورتی قرار می دهیم و برای ثابت شدن رو مواد قبلی کمی اکریلیک شفاف می کشیم.

مواد اکریلیک طراحی

در آموزش طراحی ناخن وسط هم از اکریلیک صورتی استفاده کرده به شیوه ای که از سمت ریشه مواد را به سمت تیپ می کشیم و یک حالت نیمه دایره سر تیپ به آن میدهیم.

بعد از اینکه کل اکریلیک های قرار داده شده ناخن ها خشک شد. مجددا کار را با انگشت کوچک ادامه میدهیم. حالا نوبت پر کردن فضاهای خالی ایجاده ناخنها هست.

اکریلیک طراحی

در  آموزش طراحی ناخن کوچک و شست که طرح اولیه یکسانی باهم دارند در فضای خالی ایجاد شده به صورت مورب مقداری اکریلیک طلائی قرار داده و مقداری پولک صورتی-طلائی قرار می دهیم و اطراف آن را با  پودر براق شنی پوشش می دهیم و با حرکات ضربه ای براش مواد را با هم فیکس میکنیم و برای فضای باقی مانده منتظر خشک شدن مواد می شویم.

طراحی با اکریلیک

مثلث ایجاد شده انگشت حلقه را با سوهان حالت می دهیم و اینکار را برای ناخن انگشت وسط نیز تکرار میکنیم برای طراحی ناخن انگشت حلقه فضای خالی را با اکریلیک صورتی ساده پر و برای طراحی ناخن وسط از اکرلیک براق ساده استفاده و اکلیل پولکی طلائی – صورتی را اضافه میکنیم تا طراحی ناخن زیبا تر شود و ماندگاری بیشتری داشته باشد .بعد از اتمام کار و پرکردن فضاهای خالی و اطمینان از خشک شدن مواد قبلی کل ناخن را با اکریلیک ساده می پوشونیم تا کلیه مواد به کار رفته در جای خود فیکس شود. دقت داشته باشید در مرحله نهایی لبه های ناخن را با استفاده از براش ببندید که بعد از مدتی ترک  ایجاد نشود. بعد از اتمام این مرحله از آموزش طراحی ناخن نیز با استفاده از سوهان برقی فرم داده و با استفاده از سوهان دستی همه چیز طراحی را صاف و یک دست می کنیم و در نهایت بافر کشیده تا سطح ناخن ها سیقلی شود. بقیه ناخن ها را هم می توانید با در نظر گرفتن قانون قرینه همین روند را برای طراحی انجام دهید. حتی می توانید با قلمو طراحی نازک خط هایی به سلیقه خود طراحی کنید ک طراحی ناخن شما را زیبا تر می کند.

اکریلیک

آموزش طراحی ناخن گریم و کاشت ژل با فرم گام به گام و حرفه ای در منزل
آموزش طراحی ناخن گریم و کاشت ژل با فرم گام به گام و حرفه ای در منزل

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش لایت و هایلایت مو به صورت حرفه ای لایت مو مدل های مختلفی دارد که در مقدار و نوع ترکیب رنگ ها با هم متفاوت هستند . ما در این آیتم آموزش لایت و هایلایت مو و نحوه ی رنگ زدن آن ها و شکل ظاهری آن ...

آموزش روشهای صاف کردن موها به روش کراتینه طبیعی و شیمیایی 1-صاف کردن و آموزش کراتینه کردن مو به روشهای طبیعی و غیر دائمی(اتو وسشوار کشیدن) 2-صاف کردن و آموزش کراتینه کردن مو به روشهای شیمیائی ...

تاتوی موقت ابرو در منزل چه مزیت هایی دارد ؟ با توجه به متدها و روشهای جدیدی که امروزه برای تاتوی موقت ابرو معرفی میشود خانمها به روشهای مختلفی مثل هاشور , میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابروهای خود ...

آموزش کشیدن رژلب به صورت حرفه ای شاید همه شما خانوم ها با اینکار آشنا باشید و یا اینکه دوس داشته باشید لبهای برجسته شما زیبایی میکاپ شما چند برابر کند پس با هم همراه باشید تا در این آیتم آموزشی نحو ...

آموزش آرایش کامل صورت مدل جدید میکاپ ساده در این آیتم آموزش آرایش کامل صورت مراحل زیر سازی و کانتورینگ پوست به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده و پس از آن یک مدل آرایش چشم زیبا به آن اضافه شد ...