دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش طراحی ناخن اکریلیک و ناخن ژل با جدیدترین متد

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/08

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:42

بازدید : 1243

آموزش طراحی ناخن اکریلیک و ناخن ژل با جدیدترین متد

ناخن اکریلیک و ژل دو روش پرطرفدار و محبوب کاشت و طراحی ناخن هستند که هر کدام زیبایی، مزیت و معایب خاص خود را دارند. هدف این متن آموزش کامل طراحی ناخن اکریلیک و ژل برای علاقمندان به این نوع از آرایش ناخن ها است.

کاشت ناخن اکریلیک و ژل

طراحی ناخن اکریلیک

طراحی ناخن اکریلیک به نظر کمی پیچیده است اما با یک بار انجام این طراحی در خانه متوجه سادگی آن شده و پس از آن به راحتی می توانید این آرایش جذاب را روی ناخن های خود انجام دهید. برای این کار مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. مرحله اول زیر سازی و آماده سازی ناخن است. در مرحله اول می توانید با مانیکور کردن و کوتاه کردن ناخن های خود آنها را آماده دریافت ناخن اکریلیک نمایید. در این بخش حتماً مراقب باشید تا به صدف ناخن های خود صدمه نزنید؛ زیرا آسیب دیدن ناخن ها در این مرحله باعث عفونی شدن و آلوده شدن آن میشود.

طراحی ناخن اکریلیک

قبل از استفاده از ناخن اکریلیک پرایمر بزنید. پرایمر بهترین گزینه برای شروع یک طراحی زیبا اکریلیک روی ناخن های شما است. با این کار همه روغن ها و مواد اضافی از روی ناخن های شما حذف شده و ناخن، آماده چسباندن ناخن اکریلیک یا همان ناخن مصنوعی خواهد شد.  ناخن مورد نظر خود را بچسبانید. ناخن مورد نظر خود را انتخاب کرده و دقیقاً در وسط صدف ناخن طبیعی خود با استفاده از چسب بچسبانید. چند لحظه صبر کنید تا چسب ناخن کاملاً خشک شود.

پرایمر برای طراحی اکریلیک

حالا نوبت به طراحی ناخن اکریلیک رسیده است. قلمو و مواد اکریلیک را برداشته و با استفاده از لوازم مخصوص طراحی ناخن اکریلیک فاصله بین ناخن طبیعی و ناخن مصنوعی خود را طراحی کنید. در طی مراحل مختلف طراحی ناخن اکریلیک دقت کنید که حتماً ناخن مصنوعی خود را ثابت و صاف بچسبانید تا نتیجه کار به بهترین شکل ممکن نمایش داده شود.

قیمت ناخن اکریلیک

مواد و رنگ های بسیار متنوعی برای طراحی ناخن اکریلیک وجود دارد که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند. برای استفاده از یک پکیج کامل طراحی ناخن اکریلیک نیاز به صرف هزینه ای بین 200 تا 500 هزار تومان دارید اما امکان طراحی اکریلیک ناخن با هزینه کمتر و به صرفه و اقتصادی هم وجود دارد.

قیمت ناخن اکریلیک

طراحی ناخن ژل

برای طراحی ناخن با ژل نیز مانند اکریلیک شما نیاز به دقت و صبر زیادی دارید. برای این کار بعد از کاشت ناخن مطابق روند زیر عمل کنید. دقت داشته باشید که استفاده از لاک ژل برای طراحی ناخن برای کسانی که ناخن های سالم و زیبایی دارند روی خود ناخن اصلی نیز انجام شده و در این موارد دیگر نیازی به کاشت ناخن نیست.

طراحی ناخن ژل

طراحی ژل ناخن به روش های مختلف حرارتی، چشم گربه ای، ساده، فانتزی و ... انجام می شود که برای هر کدام از روش های طراحی، ژل های مخصوص طراحی در بازار وجود دارد. در هنگام طراحی ناخن با ژل دقت داشته باشید زیرا هر با هر اشتباه همه چیز خراب شده و شما باید با ریموور همه چیز را پاک کرده و از نو شروع به کار نمایید. در هر مرحله از طراحی ژل ناخن شما باید با استفاده از دستگاه UV اقدام به خشک کردن ژلیش خود کنید.

طراحی ناخن با ژل فانتزی

قیمت طراحی ناخن ژل

انجام طراحی ناخن ژل با همه چالش هایی که در بر دارد یک روش نسبتاً گران محسوب می شود. البته بسته به مواد مصرفی و برخی عوامل دیگر قیمت طراحی ناخن ژل از 60000 تومان تا 200000 تومان متغیر است.

قیمت طراحی ناخن ژل

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها