فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

آموزش تصویری لایت مو با و معرفی انوا ع آن

آموزش انواع لایت مو

در انجام انواع رنگ به روش لایت چهار تکنیک وجود دارد که توضیحاتی در اینباره در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

1- معرفی تکنیک سان لایت

با توجه به معنی  کلمه سان لایت میتوانیم متوجه شویم که توناژ رنگی این روش رنگهای روشن و گرم محسوب میشود خود این روش نیز به دو روش مجزا تقسیم بندی میشود ولی اصول اساسی کار به اینصورت است که کل مو را به دو قسمت تقسیم میکنیم .
در روش اول قسمت بالائی مو (از ریشه تا وسط سر) را تیره کرده و از آن به بعد که قسمت ساقه ی مو محسوب میشود را از رنگهای روشن و گرم استفاده میکنیم (شرابی-تنباکوئی-شکلاتی و ....)
اما در روش دوم مو را تقسیم بندی نمیکنیم بنا به سلیقه و درخواست مشتری زمینه ی مو را رنگ میکنیم و از بین آنها لایت های رنگی در میاوریم مثلا زمینه مو را مسی کرده و روی آن را لایتهای طلائی در میاوریم.

سان لایت
 
2-تکنیک روش  هاف لایت مو :

واژه هاف در این روش به معنی نصف هست یعنی متخصص رنگ باید دو سانت بالاتر از گوش موها را جدا کرده و قسمت بالائی را رنگ بلوند و قسمت پائینی را رنگ تیره کند. که در این روش میتوان موها را از فرق سر به دو قسمت تقسیم کنیم و یک طرف را روشن و طرف دیگر را تیره کنیم.
قابل توجه دوستان عزیز نام دیگر هاف لایت همان دی لایت است.

هاف لایت مو
 
3-تکنیک مون لایت و مقایسه آن با هاف لایت:

مون در این روش به معنی ماه هست و تکنیک کار در این روش کاملا بر عکس روش هاف لایت است به صورتی که بعد از تقسیم بندی بالای مو تیره و قسمت ساقه ی مو روشن میشود.

مون لایت مو
 
4-تکنیک پوش لایت و آموزش روش لایت مو آن :

این تکنیک جزئی از خانواده بالیاژ هست (بالیاژ یعنی مش در فضای آزاد بدون هیچ پوششی) در این تکنیک که بیشتر برای موهای کورنلی و کوتاه مناسب هست کل موها به سمت ریشه مو پوش داده می شود و باقیمانده ساقه موها را رنگ می کنیم به نحوی که اگه مو روشن است ساقه ها را تیره میکنیم و اگر زمینه مو تیره است ساقه مو را دکلره کرده و بعد از آن مو را رنگساژ میکنیم.

در این آیتم آموزش انواع لایت مو را به طور مختصر ولی جامع به شما دادیم . برای اطلاعات جامع تر راجب آموزش انواع لایت مو کلیک کنید. امیدوارم به طور کامل متوجه آموزش های ما شده باشید. با آموزش های دیگر ما در سایت ماتیکیا همراه باشید

پوش لایت مو

آموزش-لایت-مو