فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

آموزش پاک کردن موی مشکی برای دلکره کردن مو

آموزش پاک کردن رنگ موی مشکی

پاک کردن رنگ های مثل مشکی شرابی و یا رنگ های گیاهی از روی مو بسیار سخت است ما در این آیتم آموزشی به شما آموزش میدهیم که چطور اینکار را انجام دهید تا بتوانید رنگ دیگری روی مو بگذارید. اگر برای پاک کردن رنگها از دکلره استفاده کنیم آسیب زیادی به مو وارد میشود بنابراین ابتدا با استفاده از ریموور رنگ را از روی مو پاک میکنیم و با اینکار ممکن است تا پایه 7 یا 8 مو رنگ باز کند بعد از مرحله اگر مشتری بخواهد رنگ موی روشنتری داشته باشد میتوانیم ار دکلره استفاده کنیم . ریموور از آنجا که فاقد آمونیاک است آسیبی به مو نمیرساند ولی مانند دکلره نمیتواند مو را به پایه های بالا برساند همچنین بدانید که ریموور روی موهای طبیعی تاثیری ندارد.
نکته قابل توجه است که در یک روز میتوان برای مشتری سه بار از ریمورر استفاده کنیم ولی از آنجا که به پایه های بالا نمیرسد اگر مشتری رنگ روشن بخواهد باید از دکلره برایش استفاده کرد.

رنگ مو مشکی

توقع مشتریان زمان مراجعه به ما برای برداشتن و پاک کردن رنگهای سخت مثل مشکی و شرابی

1-ممکن است مشتری از ما بعد از ریموو کردن ( پاک ) رنگ یک رنگ قهوه ای ساده بخواهد بنابراین بنا به اینکه بعد از چندبار ریموور کردن به رنگ و پایه دلخواه برسیم کار ریموو را تکرار میکنیم بعد باید مو را 4 بار شستشو کنیم تا رنگهای اضافی از مو خارج شود(چون اگر ریموور از روی مو به خوبی شسته نشود مو رنگ باز نمیکند) از آنجا که اگر ریموور روی مو بماند و روی پولکهای مو ریموور باشد زمانیکه ما مو را رنگ کنیم مجددا به سمت مشکی برمیگرد بنابراین بعد از 4 بار شستشو یکبار هم با شامپوی شیمیائی مو را شستشو می دهیم .
بعد از این مرحله مو را با توجه به در خواست مشتری و در نظر گرفتن پایه باز شده( این پایه برای افراد مختلف بسته به جنس مو و هورمون های بدن متفاوت است) رنگ میکنیم البته از یک رنگ با شماره بالاتر استفاده میکنیم چون با اینکه از شامپوی شیمیایی استفاده کرده ایم باید احتمال  بدهیم که مو یه درجه از رنگ انتخابی تیره تر می شود .

ریموور

2-زمانیکه مشتری از ما رنگ روشن تقاضا میکند ابتدا مو را ریموور و سپس دکلره میکنم چون به تنهائی با ریموور نمیتوانیم به پایه های روشن برسیم. در این روش به شامپوی شیمیائی نیاز نداریم چون دکلره خیلی قویتر از شامپو هست و تا جائی که مو مقاومت داشته باشه و باعث آسیب رسیدن به مو نشود دکلره را روش مو نگه میداریم و سپس شستشو میکنیم تا رنگ مو پاک شود. بعد براساس نظر مشتری و پایه بدست آمده رنگساژ مورد نظر را آماده میکنیم ولی در این روش نیازی به استفاده از یه شماره بالاتر نیست چون از دکلره استفاده کردیم وکلاژن ها و پاک شده است .

3-زمانیکه مشتری روی پایه موهای (موهای مشکی یا رنگهای سخت دیگر) خود مش بخواهد باید طبق اصول مش کردن مو موها را از کلاه مش به اندازه دلخواه بیرون کشیده و سپس روی موها را ریموور بزنیم زمانیکه زمان مکث تمام شد ریموور را شسته و موها را دکلره میکنیم بعد که به پایه رسید بنا به پایه باز شده مو را رنگساژ میکنیم.

4- زمانیکه مشتری از شما رنگ و مش بخواهد باید مانند روشهای قبل ریموور میکنیم بعد به صورت کلاهی یا فویلی مو را مش میکنیم ولی اگر بخواهیم رنگ و مش همزمان انجام دهیم بعد از ریموور دیگر از دکلره استفاده نمیکنیم بوسیله کلاه یا فویل موها را جدا کرده و رنگ زمینه میزنیم.

در این آیتم به آموزش پاک کردن موی مشکی با ما همراه بودید امیدوارم به پاسخ تمامی سوالات خود رسیده باشید.