فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


دوره آموزش کاشت ناخن در تهران

دوره آموزش کاشت ناخن پودری , ژله ای , بیبی بومر و ترمیم , دیزاین ناخن به همراه ارائه مدرک بین المللی با تخفیف فوق العاده و قیمت ارزان در تهران

خانم حسنی از بهترین ناخن کاران در تهران هستند و اگر می خواهید به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل شوید تا به سرعت وارد بازار کار سالن های آرایشی شوید به شما پیشنهاد می کنیم در دوره های آموزشی سایت ماتیکیا حضور داشته باشید تا هر آنچه که در مورد این کار باید بدانید را بیاموزید. قیمت برگزاری کلاس ها در جدول پایین ذکر شده است. این هزینه ها بسیار ارزان تر از سایر سالن های آموزشی می باشد. در انتهای دوره یک مدرک معتبر نیز دریافت می کنید و به یک شخص ماهر در زمینه انواع روش های کاشت تبدیل می شوید. زمان کوتاهی برای ثبت نام کلاس ها باقی مانده است و پیشنهاد می کنیم این فرصت استثنایی را از دست ندهید و انواع کاشت را نزد یک شخص حرفه ای آموزش ببینید تا به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل شوید.

دوره آموزش کاشت ناخن در تهران

آموزش کاشت ناخن حرفه ای

دوره مقدماتی آموزش در سه جلسه فقط ۲۵۰ هزار تومان

آموزش پیشرفته در ۴ جلسه فقط ۵۵۰

آموزش ناخنکاری دیزاین در یک جلسه فقط ۱۰۰ هزار تومان

تخفیف ویژه برای گرفتن کل پکیج آموزشی انواع روش ها با همراه با پشتیبانی دائمی برای ورود به بازار

تخفیف آموزش کاشت ناخن

جهت شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن در تهران با شماره مدرس ما سرکار خانم حسنی یکی از بهترین مدرس های کشور تماس بگیرید.

موبایل : 09125252938

ثابت : 02144966557

آی دی تلگرام : Hasssssni@

آدرس سالن : تهران - فلکه دوم صادقیه _ به سمت آزادی _ اولین کوچه دهزوئی _ جنب پاساژ سامان _ ساختمان آریا _ واحد ۲۶ _ طبقه ۴ ام _ ورودی B _ سالن الیها

 

آموزش-کاشت-ناخن

سرفصل های دوره آموزش کاشت ناخن در سطح مبتدی در تهران شامل:

می توانید بهترین دوره های آموزش را در تهران در سالن ما یاد بگذرانید و بعد از این دوره های آموزش ناخنکاری شما به یک ناخنکار بسیار ماهر تبدیل می شوید و سریعا می توانید وارد بازار کار خود شوید. از آنجایی که ما اطلاع داریم در تهران هیچ سالنی دوره های بسیار حرفه ای ما را برگزار نمی کند شما میتوانید به صورت تک نفره یا گروهی در دوره های ما شرکت کنید.

 1. ابزار شناسی یکی از مهمترین مطالبی است که در دوره آموزش آن  را به صورت حرفه ای می آموزید .

 2. موادشناسی

 3. مانیکور

 4. روش صحیح مواد گذاری ،سوهان کشی

 5. آموزش طراحی مادر

دوره آموزش کاشت ناخن

دوره پیشرفته آموزش طراحی ناخون در تهران با قیمت ارزان و کارای بالا شامل :

 1. دوره آموزش کاشت قالب
 2.  پودری
 3.  ژله ای
 4.  بیبی بومر
 5. آکواریوم
 6.  فرنچ ثابت و میکس فرنچ
 7. موقت تیپ گذاری
 8.  اکلیلی
 9. دیپینگ

کلاس آموزش کاشت ناخن

مطالبی که در دوره دیزاین ناخون به شما آموزش داده خواهد شد :

 1. شوگرافکت

 2. دیزاین ناخون خاویار

 3. کروم و هلو گرام

 4. فویل

 5. طراحی با ژل ، لاک ، قلم داتینگ و ابر

 6. دیزاین گل خشک

 7. دیزاین استیکر

 8. دیزاین، سنگ ، نگین ، لنز ، مهر ، شابلون و تکنیک های دیزاین دیگر

آموزش کاشت ناخن پودری

پودری

پودری از رایج ترین و بهترین روش های کاشت ناخون می باشد که در آن از پودر اکریلیک و لیکوئید استفاده می شود. در ترکیبات ساخت از دو ماده جهت محکم شدن سطح ناخون استفاده می شود. در پودری روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. برای شروع آموزش کاشت ناخن پودری باید ناخون ها را مانیکور کنیم تا پوست و گوشت های اضافه اطراف ناخون از بین برود. این کار سبب می شود که هم ناخون شما تمیز تر بشود و هم هنگام ریموور درد کمتری داشته باشید. بعد از این مرحله باید صدف ناخون را سوهان بکشیم تا به نازک ترین حد ممکن برسد. بعد از آن تیپ مناسب با فرم ناخون را با چسب روی ناخون می چسبانیم . اگر تیپ نیاز به کوتاه کردن یا فرم دهی داشته باشد می توانیم با ناخون گیر آن را کوتاه کنیم و فرم دلخواه را به او بدهیم. بعد از تمام این مرحله نوبت مواد گذاری است . با قلم به آرامی موادی را که آماده کرده بودیم روی ناخون قرار می دهیم و صبر می کنیم مواد خشک شود.

ژله ای

در ژله ای نیازمند سه مرحله مواد گذاری است که روی هم جهت استحکام کار انجام می شود. این روش برای افرادی که فرم ناخون یکدست نمی باشند توصیه نمی شود زیرا کار تمیز و یک شکل نمی شود مگر اینکه یک شخص حرفه ای برایتان این کار انجام دهد که باز هم نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. بعد از آن باید برای خشک شدن مواد انگشتان را درون دستگاه یو وی قرار دهیم. اگر در استانی زندگی می کنید که آب و هوای مرطوبی دارد مدت ماندگاری کاشت ناخن ژله ای در آن کم می شود.

کاشت قالب

در کاشت ناخن قالب ابتدا باید ناخون را آماده کنید بعد از آن مواد را روی قالب دهید بعد از آن قالب را روی ناخون دهید و بعد از گذشت ده دقیقه قالب را از روی مواد و ناخون جدا کنید. معایب این روش این است که هوا زیر ناخون می ماند و منجر به قارچ زدگی می شود که بسیار خطر ناک است. این روش نیز مقاومت زیادی ندارد و سریع می شکند به همین دلیل است که اکثرا به سراغ این روش نمی روند و افرادی که از طریقه قالب استفاده می کنند انگشت شما است.

تفاوت روش فرنچ با پودری

مراحل آموزش کاشت ناخن فرنچ تقریبا  پودری یکی است. در کاشت فرنچ از دو رنگ پودر استفاده می شود. معمولا برای قسمت پایین ناخون از پودر هلویی استفاده می شود و برای قسمت بالای ناخون از پودر سفید استفاده می شود. باید به نحوی مواد گداری انجام شود که بین دو رنگ یک خط صاف بیفتد و رنگ ها با هم مخلوط نشود. سرعت عمل در روش کاشت ناخن فرنچ حرف اول را میزند. 

بیبی بومر

در کاشت بیبی بومر همانند کاشت پودری است با این تفاوت که در فرنچ خط میان دو رنگ مشخص می شود ولی در کاشت بیبی بومر باید این خط محو شود و دیده نشود و رفته رفته ناخون سفید شود در این مرحله اول مواد صورتی را روی ناخن قرار می دهیم و بلافاصله رنگ سفید را از وسط ناخون روی مواد قبلی قرار دهیم. معمولا در این روش از قلم مخصوص استفاده می کنند مقدار مواد برداشته شده در این روش مهم است که کم و زیاد نشد و در رسیدن به اخر مواد تمام شود.

آکواریوم

در روش آکواریوم باید از تیپ و پودر های شیشه ای استفاده شود. روش کار این روش به این صورت است که برای هر ناخون از دو عدد تیپ استفاده می شود و بین تیپ ها فاصله می گذاریم ما بین این تیپ می توانیم از اکلیل شکل های مختلف استفاده کنیم .بعضی افراد برای زیبا تر شدن و براق شدن از آب مقطر نیز استفاده می کنند. هر چه قدر تمیز تر کار کنید این کار شفاف تر شده و آموزش کاشت ناخن آکواریوم زیبا تر می شود.

میکس

آموزش کاشت ناخن میکس ترکیبی از روش ژله ای و پودری است ترکیب این دو روش با هم یک ترکیب زیبا و براق می شود که استکحام زیادی دارد. این روش بین بانوان جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است و بیشتر بانوان این روش را ترجیح می دهند ولی در ایران روش پودری طرفداران بیشتری دارد.

دیپینگ

روش کاشت ناخن دیپینگ به این صورت است که فقط از پودر استفاده میکنند. روش کار دیپینگ به این صورت می باشد که بعد از آماده کردن ناخن ( مانیکور سوهان کشی زدن ضد قارچ) یک لایه نازک پرایمر بزنید و ناخن را درون پودر فرو ببرید تا کل سطح ناخن به پودر آغشته شود. باید این مرحله را چندین بار تکرار کنیم تا به حجم دخواه برسیم. بعد از آن سوهان کشی و پولیش را انجام می دهیم. روش دیپینگ را کمتر کسی انجام می دهد.

اکلیلی

کاشت ناخن اکلیلی یکی از پرطرفدار ترین روش محسوب می شد اما با گذشت زمان و معرفی روش های جدید تر جایگاه خود را از دست داد . این روش مانند روش پودری است. تفاوت آن در این است که از پودر الکلیل نیز در ترکیب مواد آن استفاده می کنند. شما می توانید موقع ترمیم از اکلیلی استفاده کنید.