فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی آموزش کاشت دیپینگ ناخن

آموزش کاشت دیپینگ ناخن

آموزش کاشت دیپینگ ناخن به روش

اموزش کاشت ناخن دیپینگ

آموزش کاشت دیپینگ ناخن یکی از انواع کاشت ناخنی است که بدون قلمو و لیکوئید انجام می شود و کلا یک پک جدا گانه ای دارد .
کاشت دیپینگ ناخن روشی است که در ساخت آن از پرایمری استفاده می شود که مخصوص است و به آن لیکوئید گاز دار می گویند و همچنین از لیکوئید در آن استفاده نمی شود.
البته کاشت به روش دیپینگ کار آسانی نیست . نیاز به مهارت و تجربه دارد .

کاشت ناخن حرفه ای

روش انجام کار کاشت ناخون به روش دیپینگ :

ابتدا مراحل آماده سازی کاشت دیپینگ را انجام میدهیم به نحوی که ابتدا با سوهان روی ناخون را سوهان میکشیم تا براقیت سطح ناخون از بین برود و همانطور که در آموزش های قبلی گفته شد دقت داشته باشید که با سوهان کشیدن بیش از حد به صدف  اسیب نرسانید .

کاشت ناخن دییپنگ
بعد از این مرحله تیپ مورد نظر را برای کاشت دیپینگ انتخاب کرده و با چسب به ناخون مشتری وصل میکنیم دقت داشته باشید چسب را باید به قسمتی از تیپ که شیار دارد بزنید و آن را روی ناخن قرار میدهیم و به مدت 20 ثانیه نگه میداریم تا چسب خشک شود.
 بعد از این مرحله با کاتر به اندازه دلخواه مشتری تیپ کاشت دیپینگ را کوتاه میکنیم و با سوهان اطراف آن را مرتب میکنیم برای اطراف ناخون سوهان را باید بصورت عمود بر ناخن قرار دهیم.

چسباندن تیپ ناخن
زمانی که میخواهیم سر ناخون را سوهان بکشیم دست را روی خط بین تیپ وناخن قرار میدهیم که مشتری احساس درد نکند و بصورت افقی لبه بیرونی ناخون را سوهان میکشیم تا صاف و یکدست شود و لبه های تیز ناخن صاف شود.
بعد از قرار دادن تیپ روی ناخن برآمدگی بوجود آمده که با سوهان دستی این قسمت کاشت دیپینگ ناخن را صاف میکنیم. فقط دقت داشته باشید که اینکار باید روی تیپ انجام شود و به صدف ناخون آسیب نرسد.

پرایمر ناخن
بعد از اینکه برآمدگی بین تیپ و ناخن از بین رفت کمی هم روی تیپ را سوهان میکشیم تا براقیت تیپ از بین برود و حالا محلول ضد قارچ را روی ناخن میکشیم و بعد پرایمر مخصوص را میزنیم و تا پرایمر خشک نشده سریعا ناخون را به طور عمودی وارد پودر میکنیم.
چند ثانیه داخل پودر ناخن را نگه میداریم و بعد از خارج کردن با ضربه زدن به ناخن پودر اضافی را میگیریم و دوباره پرایمر زده و این مرحله را تکرار می کنیم تا به ضخامت دلخواه برسیم و بطور استاندارد اینکار را بین 3 الی 5 بار تکرار میکنیم.
بعد از اتمام این مرحله و خشک شدن مواد کار سوهان کشی را انجام می دهیم و برای براقیت سطح کار از بافر و پولیش استفاده می کنیم.
در انتها تاپ شاین را روی ناخن می کشیم و 2 دقیقه در دستگاه یو وی قرار می دهیم تا مواد بطور کامل خشک شود و استفاده از تاپ شاین بصورت سلیقه ای می باشد.

پرایمر کاشت ناخن

دلیل ترک خوردن تاپ شاین چیست؟و چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

۱ – سطحی که می خواهیم تاپ شاین را روی آن بچسبانم نباید صاف باشد بهتر است اول بافر کشی کنیم و بعد تاپ شاین بزنیم .
۲ – اطراف ناحن را با دقت ژل بزنید .
۳ – اگر زیر تاپ شاین لاک استفاده می کنید حتما حتما باید لاک خشک شود در غیر این صورت بعد از زدن تاپ شاین و گذشت چند روز ژل شما ترک می خورد. اگر می خواهید لاک بزنید لاک را کاملا خشک کنید اگر این کار را نکنید ژل خراب می شود و ترک می خورد.

کاشت ناخن با تیپ به روش دیپینگ

دلیل مات شدن تاپ شاین در آموزش کاشت دیپینگ ناخن

یکی از دلایلی که تاپ شاین در کاشت دیپینگ ترک می خورد شاید کم بودن تایمی است که ناخن در دستگاه است. بهتر است 3 دقیقه دستها را در دستگاه قرار دهید. در مرحله آخر طبق سلیقه و درخواست مشتری دیزاینی را روی ناخون انجام میدهیم. دیزاین مدل های مختلفی دارد که جدید ترین آن طراحی جواهری می باشد برای آموزش طراحی ناخون جواهری کلیک کنید .

طراحی ناخن

 

آموزش کاشت ناخن به روش دیپینگ به صورت رای
آموزش کاشت ناخن به روش دیپینگ به صورت رای

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش رنگ مو آمبره رنگ مو  آمبره رنگی است که مد سال 97 است که بیشتر سلبریتی ها رنگ آمبره را انتخاب کرده اند. رنگ آمبره در رنگ ها و تنوع زیادی وجود دارد ولی در سال 2018 بیشتر تنوع رنگی ها به سم ...

آموزش صاف کردن مو به روش ریباندینگ مو ریباندینگ مو در اصطلاح همان صافی ژاینی یا شلاقی هست که با درصد صافی بالا محسوب میشود که برای موهای دکلره شده و یا دمیجینگ این روش مناسب نیست. ابتدا باید شناخت ...

آیتم آموزش میکاپ صورت حرفه ای این نوع میکاپ صورت حرفه برای مراسم های روزانه و درعین حال مهم بسیار کاربرد دارد . این آرایش مورد استقبال بیشتر بانوان بوده و توجه دختران را به خودش جلب کرده است برای ه ...

آموزش درشت کردن چشم با آرایش  برای درشت کردن چشم  با آرایش مناسب برای چشم های ریز با پشت چشم کوتاه با این ایتم اموزشی با ما همراه باشید. در ابتدا انواع روشهای درشت کردن چشم را به شما ...

شینیون کاغذی یکی از مدل های به روز و جدید می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد . تنوع و طرح در این مدل از شینیون زیاد است که شما ب راحتی با دانستن اصول اولیه آن می توانید  مدل های زیادی را یاد ب ...