فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی اموزش کاشت بیبی بومر ناخن ( آمبره ) با عکس همراه با اموزش طراحی ناخن

اموزش کاشت بیبی بومر ناخن ( آمبره ) با عکس همراه با اموزش طراحی ناخن

اموزش کاشت بیبی بومر ناخن

بیبی بومر یا آمبره

کاشت بیبی بومر یا همان کاشت آمبره زیر شاخه کاشت گریم محسوب می شود همانطور که شاید خیلی از شماها اطلاع داشته باشید در کاشت گریم تمامی نواقص صدف ناخون و کوتیکول ها گرفته میشود که بعد از کاشت بیبی بومر اگر انگشت های مشتری نقصی هم داشته باشد توسط این روش کاشت پوشش داده میشود .
کاشت بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبا می باشد که در آن پودر ها درهم محو میشوند تنالیته رنگی که طرفدار بیشتری دارد و بیشتر کار میشود پودر سفید گچی و هلویی میباشد  ولی درکل می توان با پودر های رنگی نیز این کار را انجام داد برای زیبایی هرچه بیشتر این کاشت بیبی بومر میتوان از نگین اتریشی استفاده کرد .

اموزش کاشت بیبی بومر

فرق کاشت بیبی بومر ناخن با سایر روش ها درچیست ؟

 روش بیبی بومر از روش های جدید کاشت ناخن می باشد علتی که این روش را متمایز می کند ترکیب رنگی این روش است . در کاشت بیبی بومر ناخن ترکیب رنگ ناخن ها صورتی و سفید است . که بیتر آن از رنگ صورتی است که از پایین ناخن تشکیل می شود .و هر چه به سمت بالا می رود سفید تر می شود .یکی از مهارت هایی که شما باید در آموزش کاشت بیبی بومر ناخن داشته باشید   سرعت عمل است که بسیار حائز اهمیت است . دلیل این است که باید این دو رنگ با هم ترکیب شوند اگر سریع این کار را انجام ندهید مواد قبلی خشک می شود و با رنگ دیگر که  می خواهید ترکیب کنید مخلوط نمی شود . نکته ی بعدی که حائز اهمیت است  غلظت مواد است که که اگر سفت تر باشد با ماد جدید ترکیب نمی شود .

مراحل روش انجام کار کاشت بیبی بومر ناخن :

سوهان کشی اولیه و آماده سازی ناخون برای مواد گذاری و کاشت بیبی بومر

در این روش کاشت بیبی بومر هم مانند سایر روش های کاشت بیبی بومر ناخن عمل میکنیم .
ابتدا سوهان کشی برای رفع براقیت سطح کاشت
دورگیری برای از بین بردن پوستها و لایه های اضافی دور ناخون از سمت ریشه
قرار دادن تیپ مناسب برای هرکاشت بیبی بومر ناخون و چسباندن آن روی ناخون و کوتاه کردن تیپ به اندازه دلخواه مشتری(مشتری که برای خودش بلند است میتوانید از تیپ هم استفاده نکنید)
سوهان کشی برای از بین بردن خط بین تیپ و صدف ناخون (دقت داشته باشید که به صدف ناخن آسیب نرسد)

بیبی بومر

شروع مواد گذاری ضد قارچ زدن و پرایمر در کاشت بیبی بومر

حالا ضد قارچ میزنیم و پرایمر را روی آن میکشیم . در کاشت بیبی بومر همانطور که گفته شد دو رنگ را روی ناخون باهم تلفیق میکنیم بدون اینکه خط مرزی بین آنها مشهود باشد که در اینجا ما از رنگ سفید و هلوئی استفاده میکنیم .
سپس مقداری از مواد به رنگ سفید برداشته و در قسمت نوک در لبه آزاد قرار داده و با نوک قلم مواد را به سمت کوتیکول میکشیم به طوری که به حالت سایه روشن و ترکیبی با رنگ زمینه درآید . باقی مانده مواد سفید رنگ را با ساقه قلم روی ناخن می خوابانیم . تا نیمه از پودر سفید ( بیبی بومر ) و مابقی را پودر هلویی قرار می دهیم .
اینکه مواد سفید در لبه باشد یا سمت ریشه ناخون کاملا سلیقه ای می باشد. درمورد گوشه های ناخن زیاد نگران نباشید چرا که گوشه ها به خاطر فرم بعدا موقع سوهان کشی از بین خواهد رفت.
بعد از اینکه هر دو رنگ را روی ناخن قرار دادیم یک لایه پودر کلییر روی کل ناخن می کشیم مدت زمانی فرصت میدهیم تا مواد خشک شود و کار سوهان کشی را شروع می کنیم.
برای سوهان کشی کناره های ناخن سوهان را عمود به ناخن قرار می دهیم و به کنارها و لبه ناخن فرم می دهیم. بصورت افقی هم روی سطح ناخن را سوهان می کشیم تا حدی که روی ناخن پستی بلندی وجود نداشته باشد .

 

 

کاشت آمبره ( بیبی بومر )

شروع دور گیری ناخن به وسیه ی مته دورگیری

 بعد از آن کار به وسیله مته دورگیری دور ناخن ها را از سمت ریشه دورگیری می کنیم بطوریکه اگر مواد اضافی به پوست چسبیده از بین برود.
بوسیله بافر و پولیش روی ناخن را سوهان می کشیم تا براق شود و در نهایت یک لایه ژل تاپ شاین روی کل ناخن ها می کشیم فقط دقت داشته باشید که ژل را با فاصله 1 میل از ریشه روی آن بزنید چون زمانیکه دست را برای خشک شدن ژل داخل دستگاه میگذاریم ژل حرکت میکند و باعث آسیب رسیدن به کوتیکول نشود و سر ناخن را هم حتما با براش ژل ببندید که بعد از گذشت چند وقت ترک نخورد .
در نهایت نیز با استفاده از روغن کوتیکول اطراف ناخن را ماساژ میدهم.

کاشت بیبی بومر

نکات مهم برای کاشت بیبی بومر ناخن

در بیبی بومر یه رنگ مواد باید خیس یعنی پر لیکویید باشه یه رنگ مواد خشک یعنی قلم خالی از لیکویید باشه این باعث محو شدنه بهتر مواد میشه
قابل ذکر است برای جلوه این کاشت بیبی بومر بهتر است از تاپ شاین در آخر کار استفاده کنید . دقت کنید هلویی پررنگ را استفاده کنید چون با هلویی کمرنگ نمایی ندارد و کار شما و محو دوپودر در یکدیگر به چشم نمی آيد .

قیمت کاشت بیبی بومر در سالن های آرایشی تهران

کاشت بیبی بومر در هر سالن متفاوت است و بسته به متطقه و مهرا ناخنکار و جنس موادی که استفاده می کند متغیر است ولی کاشت بیبی بومر معمولی از 300 هزار تومان شروع می شود و تا 600 تومان است . اگر به دنبال یک سالن خوب . یک ناخنکار حرفه ای با قیمت مناسب در نزدیکی محل زندگی خود می کردید ما می توانیم بهترین را به شما معرفی کنیم . برای الاعات بیشتر به بخش آگهی ها مراجعه کنید .

 

آموزش ترمیم کاشت ناخن بیبی بومر با عکس و قیمت ارزان در سالن تخصصی
آموزش ترمیم کاشت ناخن بیبی بومر با عکس و قیمت ارزان در سالن تخصصی

مطالب مرتبط با ماتیکیا

شینیون کاغذی یکی از مدل های به روز و جدید می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد . تنوع و طرح در این مدل از شینیون زیاد است که شما ب راحتی با دانستن اصول اولیه آن می توانید  مدل های زیادی را یاد ب ...

خاصیت جادویی آلوئه ورا چیست ؟و چه فوایدی که برای پوست و مو دارد؟ شاید همه شما درباره  خاصیت آلوئه ورا چیزاهایی شنیده باشید و ما هم در آیتم های آموزشی قبلی تا حدی به خاصیت و عملکردهای تاثیر ...

در این آیتم آموزشی چند روش کاربردی برای جلوگیری از پیری پوست و و جوانی پوست به شما آموزش می دهیم با ما همراه باشید. اگر ین کار های گفته شده را به درستی انجام دهید نه تنها پوستتان جوان خواهد ماند بلکه ...

آموزش ویتامینه کردن مو با محصولات و کرم های خانگی انواع روشهای ویتامینه کردن مو : 1- ویتامینه کردن به روش خانگی 2- بوتاکس مو 3- کراتین سرد 4- کراتین گرم ویتامینه کردن مو به روش خانگی چیس ...

|آموزش رنگ کردن مو در منزل در این ایتم آموزشی قصد داریم نحوه رنگ کردن مو را در منزل به شما عزیزان یاد دهیم پس با ما همراه باشید اکثرا خانم ها به دلیل داشتن مشغله کاری , داشتن درصد موهای سفید و ... ...