دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

اموزش صفر تا صد کاشت بیبی بومر ناخن ( آمبره ناخن ) با عکس

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/09/02

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:52

بازدید : 2380

اموزش صفر تا صد کاشت بیبی بومر ناخن ( آمبره ناخن ) با عکس

اموزش کاشت بیبی بومر ناخن

کاشت بیبی بومر یا همان کاشت آمبره زیر شاخه ای از کاشت گریم ناخن است که با توجه به اینکه در کاشت گریم تمامی نواقص صدف ناخن و کوتیکول ها گرفته میشود، بعد از کاشت بیبی بومر هم اگر ناخن های مشتری نقصی داشته باشند با این روش کاشت کاملا پوشش داده میشوند. کاشت بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبایی است که پودرها در هم کاملا محو شده و تنالیته رنگی که طرفداران بیشتری دارد و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند پودر سفید گچی و هلویی است اما می توان با پودرهای مختلف رنگی هم این کار را انجام داد. در پایان کار برای افزایش زیبایی کاشت بیبی بومر استفاده از نگین اتریشی در دیزاین روی آن گزینه پیشنهادی مناسبی است.

اموزش کاشت بیبی بومر

فرق کاشت بیبی بومر ناخن با سایر روش ها در چیست ؟

 کاشت ناخن بیبی بومر از جدیدترین متدهای کاشت ناخن است که ترکیب رنگی زیبای بکار رفته در ساختار آن، این روش را متمایز از سایر روش ها می کند. در کاشت بیبی بومر ناخن ترکیب رنگ ناخن ها سفید و صورتی است که غالب آن را رنگ صورتی فرا گرفته و از پایین ناخن شروع شده و هر چه به سمت بالا می رود روشن و سفید می شود. یکی از مهم ترین مهارت هایی که باید در آموزش کاشت بیبی بومر ناخن داشته باشید سرعت عمل بالاست و دلیل آن هم این است که باید این دو رنگ با هم ترکیب شوند و اگر سریع این کار انجام نشود مواد قبلی خشک شده و با رنگ دیگر که می خواهید ترکیب کنید مخلوط نمی شود. نکته ی بعدی که حائز اهمیت است غلظت مواد است که که اگر سفت تر باشد با مواد جدید ترکیب نمی شود.

مراحل انجام کاشت بیبی بومر ناخن :

سوهان کشی اولیه و آماده سازی ناخن برای کاشت بیبی بومر

مراحل زیر سازی کاشت بیبی بومر مانند دیگر روش های کاشت ناخن است: ابتدا سوهان کشی برای از بین بردن براقیت سطح ناخن، سپس دورگیری برای از بین بردن پوست ها و لایه های اضافی دور ناخن، انتخاب تیپ مناسب برای هر انگشت، چسباندن روی ناخن و کوتاه کردن آن به اندازه دلخواه مشتری (اگر ناخن مشتری بلند باشد میتوان بدون استفاده از تیپ هم ادامه مراحل کاشت را انجام داد) ، سوهان کشی برای از بین بردن خط بین تیپ و صدف ناخن (دقت کنید سوهان کشی به اندازه ای نباشد که به صدف ناخن آسیب برسد)

بیبی بومر

شروع مرحله مواد گذاری و استفاده از ضد قارچ و پرایمر در کاشت بیبی بومر

پس از انجام مراحل بالا به ناخن ها ضد قارچ زده و روی آن پرایمر میکشیم. در کاشت بیبی بومر همانطور که قبلا هم گفته شد دو رنگ مختلف از مواد را بدون اینکه خط مرزی بین آنها مشهود باشد روی ناخن با یکدیگر ترکیب میکنیم، که در اینجا ما قصد داریم آموزش کاشت ناخن بیبی بومر را با ترکیب دو رنگ پر طرفدار سفید و هلوئی انجام دهیم. پس از استفاده از ضد قارچ و پرایمر مقداری از مواد سفید رنگ را برداشته و در قسمت نوک ناخن در لبه آزاد قرار داده و با قلم آنرا به سمت کوتیکول میکشیم به نحوی که به حالت سایه روشن و ترکیبی با رنگ زمینه در آید. باقیمانده مواد سفید رنگ را هم با ساقه قلم روی ناخن می خوابانیم. تا نیمه های ناخن از پودر سفید و نیم دیگر را پودر هلویی قرار می دهیم. اینکه مواد سفید رنگ در لبه باشد یا سمت ریشه ی ناخن، سلیقه ای است. در مورد گوشه های نافرم ناخن هم نگران نباشید در مرحله سوهان کشی نهایی کاملا از بین خواهند رفت. بعد از اینکه هر دو رنگ را روی ناخن قرار دادیم یک لایه پودر کلییر روی کل ناخن می کشیم و یک مکث کوچک میکنیم تا مواد خشک شوند و سپس کار سوهان کشی را شروع می کنیم. برای سوهان کشی کناره های ناخن، سوهان را عمود به ناخن قرار داده و به کناره ها و لبه ناخن فرم می دهیم و روی سطح ناخن را هم بصورت افقی سوهان می کشیم تا جایی که دیگر روی ناخن هیچ پستی و بلندی وجود نداشته باشد.

کاشت آمبره ( بیبی بومر )

شروع دورگیری ناخن با مته دورگیری

 حالا به وسیله مته دورگیری دور ناخن ها را از سمت ریشه دورگیری می کنیم که اگر مواد اضافی به پوست چسبیده باشد از بین برود. سپس با استفاده از بافر و پولیش روی ناخن را سوهان می کشیم تا براق شود و در نهایت یک لایه ژل تاپ شاین روی کل ناخن ها می کشیم. فقط دقت داشته باشید که ژل را با فاصله 1 میل از ریشه روی آن بزنید تا وقتی که دست را برای خشک شدن ژل داخل دستگاه گذاشتیم با حرکت ژل روی ناخن به کوتیکول اسیب نرسد. سر ناخن را هم حتما با براش ژل میزنیم که بعد از گذشت چند روز مواد کاشتمان ترک نخورد. در اتمام مراحل با استفاده از روغن کوتیکول اطراف ناخن را ماساژ میدهم.

کاشت بیبی بومر

نکات مهم در کاشت بیبی بومر ناخن :

در کاشت بیبی بومر باید یکی از رنگ های مواد خیس و کاملا اغشته به لیکویید باشد و رنگ دیگر خشک و قلم خالی از لیکویید باشد تا مواد بهتر در یکدیگر محو شوند. قابل ذکر است که برای جلوه بیشتر کاشت بیبی بومر بهتر است از تاپ شاین در انتهای کار استفاده شود. نکته پایانی اینکه در صورت استفاده از پودر هلویی، تناژ پر رنگ هلویی را استفاده کنید زیرا با هلویی کمرنگ، کاشت نمای چندانی ندارد و فید شدن دو پودر در یکدیگر خیلی به چشم نمی آيد.

قیمت کاشت ناخن بیبی بومر در سالن های مختلف آرایشی :

قیمت و هزینه کاشت بیبی بومر در هر سالن متفاوت بوده و بسته به منطقه، مهارت نیل آرتیست و کیفیت موادی که استفاده می کنند متغیر است، اما رنج نرمال کاشت بیبی بومر از 300 هزار تومان شروع شده و تا 600 هزار تومان در نوسان است. اگر به دنبال یک سالن خوب و یک ناخنکار حرفه ای با قیمت مناسب در نزدیکی محل زندگی تان هستید می توانید از بخش آگهی های وب سایت ماتیکیا کمک بگیرید...

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها