فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی آموزش کاشت ناخن میکس با عکس

آموزش کاشت ناخن میکس با عکس

آموزش کاشت میکس حرفه ای

کاشت میکس

کاشت میکس چیست ؟

کاشت میکس به کاشتی می کویند که در آن هم از پودر استفاده می شود و هم از ژل . فرق این حالت در این است که کاشت میکس شیشه ای و شفاف است و بدون لاک فوق العاده زیبا است. در کاشت میکس بیشتر از پودر استفاده میشود و فقط در اخر ناخن ژل می زنند که محکم تر شود.

نحوه انجام کارآموزش کاشت میکس :

ابتدا با کمک بافر جرم و یا همان براقیت روی ناخون را میگیریم فقط به یاد داشته باشید اینکار را زیاد انجام ندهید که به صدف آسیب نرسد.
بعد از اینکار باید ناخنها را دورگیری کنیم تا پوستهای اضافه از بین برود و مقداری گوشت به سمت عقب حرکت داده شود فقط دقت داشته باشید نباید به پوست مشتری آسیب وارد شود و قسمت زیرش را هم تمیز کرده که جرم و یا سیاهی زیر ناخن نباشد.
بعد تیپ های مورد نظر برای کاشت میکس را انتخاب کرده و با چسب آنها را به انتهای ناخن مشتری می چسبانیم و به مدت 10 ثانیه صبر می کنیم و تیپ را روی ناخن فشار می دهیم تا عملیات چسباندن به خوبی انجام شود.
بعد از اینکه مطمئن شدید تیپ بخوبی به آن چسبیده شده به اندازه دلخواه مشتری تیپ را کوتاه می کنیم و شروع به سوهان کشی می کنیم تا هم لب های تیپ مرتب شوند و هم اختلاف سطح را با تیپ از بین برود.
اگر بعد از سوهان کشی همچنان اختلاف سطح وجود داشت کمی با دستگاه سوهان برقی یا دورگیر رویش را صاف کرده و مجددا سوهان می کشیم تا زمانیکه سطح و تیپ صاف و یکدست شودکاشت میکس (پودری وژله ای )

آموزش مرحله موادگذاری کاشت میکس حرفه ای :

ابتدا محلول ضد قارچ را و بعد پرایمر را می کشیم و مقداری مواد را روی ناخون دقیقا بین خط تیپ و ناخون قرار می دهیم و به سمت سر ناخون می کشیم . دقت داشته باشید به اندازه ای مواد بردارید که مجبور به برگشت مواد نشوید همچنین بعد از آن با چوبک دور ناخون اطراف پوست را دورگیری میکنیم دوباره مواد میگذاریم و از سر مواد را جمع می کنیم و اجازه می دهیم تا موادخشک شوند.
بعد از اتمام زمان مکث جهت خشک شدن مواد دوباره ناخن ها را با بافر سوهان کشی میکنیم که هم سطح یکدست شود و هم براقیت مواد از بین برود و یکبار هم با بافر نرم اینکار را انجام می دهیم.
به کمک مته الماسی سر گرد یه لایه ازمواد دور (سمت ریشه ) را می تراشیم سوهان می کشیم و با سوهان برقی آن قسمت از ناخون را با سایر قسمت های ناخون هم سطح میکنیم.
بعد از اینکه کاملا سطح ناخون یکدست شد زیر ناخون را هم تمیز کرده و به صورت صاف و یکدست درمی اوریم بدون اینکه به تیپ آسیبی برسد و یا نازک شود.
تا این قسمت از کار همان کاشت میکس ناخون به شیوه پودری می باشد از این پس می خواهیم کار میکس را انجام دهیم.
برای کاشت میکس حرفه ای از ژل تاپ شاین استفاده می کنیم که پس از اتمام کار کاشت پودری این مواد را روی ناخن زده و داخل دستگاه قرار می دهیم.
هنگام قرار دادن ژل روی ناخون مانند مرحله موادگذاری باید فاصله با پوست رعایت شود و از ریشه به سمت سر ناخن ژل کشیده شود.
پس از زدن ژل با چوبک قسمت ریشه را دورگیری می کنیم که زمانی که ناخون بلند میشود، هوا زیر ناخون نرود. پس از اینکه ژل را روی ناخون قرار دادیم به مدت 2 الی 3 دقیقه داخل دستگاه قرار میدهیم و پس از اینکه کاملا خشک شد میتوانید کار دیزاین و لاک زدن را انجام دهید.

نکات قابل توجه در کاشت میکس حرفه ای:

ناخون خود مشتری نباید نه زیاد بلند باشه نه کاملا کوتاه در حد 1 الی 2 میلی.
تیپی که برای کاشت میکس استفاده میکنیم دقیقا باید اندازه سر هر انگشت باشد.
برای از بین بردن خط بین تیپ و ناخن از سوهان 180 استفاده میکنیم بطوری که اصلا سوهان روی ناخن مشتری کشیده نشود.
مواد را با فاصله 1 میلی از پوست روی ناخن بکشید که مواد به پوست شما نچسبد.
هنگام استفاده از سوهان برقی در هنگام ترمیم باید حرکات به صورت ی1-2-3 باشد و حرکات ممتد نداشته باشیم.

کاشت حرفه ای میکس

ترمیم کاشت میکس حرفه ای :

ابتدا با مته الماسی سرگرد ناخن ها را دورگیری می کنیم و با سوهان برقی هرگونه دیزاین , لاک و یا مواد تاپ شاین که روی هست را از بین میبریم و تقریبا یک سوم موادی که روی ناخن هست را می تراشیم دقت داشته باشید مرز بین قسمتی از ناخن که بلند شده و مواد قبلی را باید کاملا صاف کنید.
با استفاده از یک مته گرد کوچک فاصله بین و مواد قبلی را می تراشیم بدون اینکه سوهان روی صدف کشیده شود چون ممکن است به صدف ناخن آسیب برسد و باعث هواگیری و یا ایجاد قارچ کند .
سپس با بافر چند بار روی خط ناخن را سوهان میکشیم که در این مرحله کار سوهان کشی تمام شده و شروع به کار موادگذاری میکنیم .

اموزش کاشت میکس

مراحل کار در ترمیم ناخن دقیقا شبیه روش کاشت میکس حرفه ای ناخن به روشهای مختلف میباشد :

1-زدن ضد قارچ
2- کشیدن پرایمر روی سطح ناخن
3-مرحله موادگذاری که در روشهای مختلف متفاوت است
4-خشک شدن مواد , کشیدن بافر و انجام مراحل دورگیری و در نهایت هم کشیدن دوباره بافر روی سطح ناخن
5-کشیدن پولیش برای براق شدن سطح ناخن
6- در نهایت مالیدن روغن کوتیکول دور ناخن روی پوست (بصورت خود به خود پس از 2 دقیقه جذب میشود)

 

آموزش مراحل کاشت ناخن میکس با فیلم و عکس مزایا و عوراض قیمت در تهران
آموزش مراحل کاشت ناخن میکس با فیلم و عکس مزایا و عوراض قیمت در تهران

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش ویتامینه کردن مو با محصولات و کرم های خانگی انواع روشهای ویتامینه کردن مو : 1- ویتامینه کردن به روش خانگی 2- بوتاکس مو 3- کراتین سرد 4- کراتین گرم ویتامینه کردن مو به روش خانگی چیس ...

توصیه و فواید ماساژ صورت دستورات هر ماساژ را باید در هر جلسه به طور دقیق دنبال کنید. موفقیت شما به طور دقیق کاملا بستگی به انجام این ماساژ دارد. یک اشتباه کوچک اثر چندانی بر نتایج خوب این ماساژ ها ...

|آموزش رنگ کردن مو در منزل در این ایتم آموزشی قصد داریم نحوه رنگ کردن مو را در منزل به شما عزیزان یاد دهیم پس با ما همراه باشید اکثرا خانم ها به دلیل داشتن مشغله کاری , داشتن درصد موهای سفید و ... ...

آموزش درشت کردن چشم با آرایش  برای درشت کردن چشم  با آرایش مناسب برای چشم های ریز با پشت چشم کوتاه با این ایتم اموزشی با ما همراه باشید. در ابتدا انواع روشهای درشت کردن چشم را به شما ...

آموزش اکستنشن لیزری موی و معرفی انواع اکستنشن موی اکستنشن چیست؟آموزش اکستنشن لیزری موی برای این که مو ی خود را بلند کنیم و حجم آن را زیاد کنم می توانیم از این روش استفاده کنیم . برای این کار ...