فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی آموزش کاشت ناخن ژل به صورت حرفه ای

آموزش کاشت ناخن ژل به صورت حرفه ای

آموزش کاشت ژله ای ناخن حرفه ای

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن ژله ای

 1. یک بسته تیپ کامل ناخن
 2. سوهان برقی
 3. سوهان معمولی
 4. پولیش
 5. ناخن گیر
 6. ضد قارچ
 7. مواد ژل ( دو نوع )
 8. قلمو
 9. کلینزر
 10. پنبه
   

آموزش کاشت ناخن ژله ای به صورت حرفه ای

در این آیتم; اموزش کاشت ناخون ژله ای را به شما اموزش میدهیم امیدوارم از این آیتم آموزشی استفاده لازم را ببرید.

آموزش کاشت ناخون ژله ای بعد از کاشت پودری یکی از پر طرفدار ترین روش های کاشت می باشد که از خانواده پودری می باشد. و روش انجام آن ها تقریبا یکی است و فقط در مواد مصرفی متفاوت می باشد . ما در این آیتم به صورت حرفه ای با عکس به شما اموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

اموزش کاشت پودری و انتخاب تیپ

برای شروع آموزش ابتدا با سوهان نرم روی آن ها را سوهان میکشیم تا چربی روی ناخن گرفته شود اینکار را با دقت و ظرافت خاصی انجام بطوریکه به صدف آسیب نرسد .

آموزش کاشت ژله ای


بعد از سوهان کشی نوبت آموزش گذاشتن و چسباندن تیپ است. تیپ مورد نظر برای استفاده را با توجه به سلیقه مشتری انتخاب میکنیم و تیزی سر تیپ ها را با سوهان میگیریم و قسمت پایه تیپ که از همه قسمت ها هم نازکتر هست را کاملا به چسب آغشته میکنیم. انگشت مشتری را به صورت عمود میگیریم و تیپ مورد نظر را به انگشت مشتری میچسبانیم و با فشار ملایم از طرفین و وسط  انگشت تیپ را محکم میکنیم .

آموزش اندازه گیزی تیپ

 

کوتاه کردن تیپ و آموزش سوهان کشیدن حرفه ای

حالا با توجه به سلیقه مشتری تیپ را به اندازه دلخواه مشتری کوتاه میکنیم و سوهان را به صورت افقی زیر تیپ قرار داده و سوهان میکشیم تا تیزی کار گرفته شود. دقت داشته باشید هنگام سوهان کشیدن تیپ شما از ناخن جدا نشود.
نکته قابل توجه این است که بعد چسباندن و سوهان کشیدن تیپ مانند ناخن خود مشتری برق روی تیپ را هم میگیریم و خطی که بین تیپ  ایجاد شده را حتما با سوهان کشیدن بگیرید زیرا اگر اینکار انجام نشود زیبایی کار گرفته میشود.
باز هم دقت داشته باشید که برای از بین بردن خط با سوهان کشیدن زیاد صدف ناخن را از بین نبرید لبه سوهان را فقط روی خط تیپ بکشید. به ترتیب تصویر زیر آموزش ببینید و سوهان کشی را انجام دهید.

آموزش سوهان زدن

استفاده از محلول ضد قارچ برای جلوگیری از بیماری های پوستی

بعد از انجام اینکار از محلول ضد قارچ استفاده میکنیم. استفاده از ضد قارچ بسیار مهم است به مقدار مناسب از ضد قارچ استفاده کنید. اگر از ضد قارچ استفاده نکنیم و زیر ناخن هوا و فضای خالی باقی مانده باشد پوست و انگشت شما دچار بیماری پوستی خواهد شد ک در این صورت حتما باید سریع به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرید.

استفاده از ضد قارچ

آموزش دور گیری ناخن و کنار کشیدن کوتیکول با سوهان برقی

بعضی از افراد ناخن های آنها دارای کوتیکول هست که باید قبل از انجام ادامه کار این کوتیکول ها توسط دستگاه گرفته شود( اینکار باید خیلی آرام انجام شود که به پوست مشتری آسیب نرسد) و بعد از این مرحله نیز از ضد قارچ استفاده میکنیم . شاید با کلمه ی کوتیکول آشنایی نداشته باشید. کوتیکول به پوست های نازک اطراف میگویند که از ناخن ها محافظت می کند. در استفاده از سوهان برقی برای گرفتن کوتیکول نهایت دقت را داشته باشید. از سوهان برقیی در آموزش فقط برای دورگیری و گرفتن کوتیکول استفاده می شود .

آموزش گرفتن کوتیکول ناخن
 

استفاده از پرایمر ژله ای قبل از زدن ژل

در نهایت پرایمر ژله ای را میزنیم. بعد از آن در اولین لایه ژله ای را استفاده میکنیم که غلظت کمتری دارد. (در اصطلاح ژله ای پایه محسوب میشود) مانند لاک آن را روی آن میکشیم و هنگام زدن آن دقت کنید که به پوست وکوتیکول انگشت برخورد نکند. چون زمانی که برای خشک شدن دست را داخل دستگاه یووی میگذاریم مواد روش پوست خشک میشود و کندن آن بسیار سخت است.
بسته به تایمی که روی بسته ژله ای شما نوشته شده بعد از زدن بیس ژل آن را در تایم مورد نظر داخل دستگاه میگذاریم و بعد از خشک شدن آن را از دستگاه در میاریم زمان مناسب برای گذاشتن در دستگاه 2 الی 3 دقیقه می باشد.

آموزش زدن ژل اولیه

بعد از خروج از دستگاه از پریمیوم ژل که غلظت بیشتری نسبت به بیس ژل دارد را روی آن ها میکشیم ولی این بار به روش دورانی اینکار را انجام میدهیم. این ژل غلظت زیادی دارد و دیگر نمی شود مثل لاک آن را روی ناخن کشید مدل قلمو این نیز متفاوت است. در انجام این مرحله از کار باید کمی دقت داشته باشید که ژل از کناره های دیگر چکه نکند و حتی ممکن است بنا به تشخیص ناخنکار به دلیل وجود اختلاف سطح و تیپ این مرحله دوبار تکرار شود. مواظب باشید که مواد به کناره های ناخن نچسبد زیرا دیگر از روی پوست کنده نمی شود.

آموزش زدن ژل ثانویه

در این مرحله برای تنظیم قوس در تمام قسمت ها در حین کار از بغل روند کار را چک کنید و بعد به مدت 3 دقیقه داخل یو وی میگذاریم و بعد از آن چک میکنیم که جائی بدون ژل نباشد که بعد از سوهان کشیدن به لایه زیرین برسیم اگر به صف اصلی رسیدیم دوباره روی آن ژل بذارید. با دست لمس کنید که پستی بلندی روی ناخن نمانده باشد.
در این مرحله باید چسبندگی ژل را بگیریم که اینکار را با کلینزر انجام میدهیم و هر چی که اینکار را محکم انجام دهیم براقیت کار بیشتر میشود. مقداری از کلینزر روی ناخن می ریزم و محکم روی آن می کشیم.
بعد از این مرحله کار سوهان کشی را انجام میدهیم تا قوس روی ناخن یکدست شود و کناره های آن را هم فرم میدهیم و ناخن را چک میکنیم که پستی بلندی نداشته باشد.

آموزش زدن کلینزر

بعد از اطمین کار از بافر و پولیش استفاده میکنیم و اگر طوری مواد گذاری کرده باشین که به کوتیکول برخورد نکرده باشد احتیاجی به دور گیری نداریم.
بعد از اتمام تمامی این مراحل از تاپ شاین استفاده میکنیم. یک لایه خیلی نازک و با فاصله یک میل از کناره هایش این ژل را روی پوست قرار میدهیم و به مدت 3 دقیقه داخل یو وی قرار میدهیم و کار ما به اتمام میرسد.


آموزش پولیش کشی


نکات قابل توجه در این آموزش کاشت ناخون ژله ای :

ممکن است هنگامی که دست را وارد دستگاه یو وی میکنیم شخص در ناحیه انگشت دچار سوزش شود. نگران نباشید این هیچ گونه خطری ندارد.
در روش آموزش کاشت ژله ای ژله ای از دو دستگاه یو وی استفاده کنید که سریع یه دست را داخل دستگاه گذاشته و کار را روی دست دیگر ادامه دهید( هر انگشت 3 دقیقه داخل یو وی).
برای گرفتن چسبندگی روی ژله از الکل یا استون استفاده نکنید چون براقیت کاشت ژله ای را میگیرد. در روش کاشت ژله ای به غیر از مرحله دور گیری در هیچ مرحله ائی از سوهان برقی استفاده نمی کنیم. آموزش کاشت ناخون ژله ای به پایان رسید امیدوارم به کمک این آموزش یک کاشت حرفه ای را در منزل با کمترین هزینه انجام دهید.

انواع روشهای کاشت ناخون

کاشت پودری
کاشت ژله ای
کاشت قالبی یا دوآل
کاشت به روش فیبر یا گیاهی
کاشت اکلیلی
کاشت آکواریوم
کاشت دیپینگ
لمینیت یا لاک جلیش ( ژلیش )
کاشت  سیلک
کاشت میکس
کاشت فرنچ یا فرنچ دائمی
کاشت بیبی بومر یا کاشت هایلایت
کاشت مرمریت
کاشت موقت یا تیپ گذاری

آموزش کاشت ناخن ژله ای حرفه ای تصویری و فیلم با مواد و مقایسه با پودری
آموزش کاشت ناخن ژله ای حرفه ای تصویری و فیلم با مواد و مقایسه با پودری

مطالب مرتبط با ماتیکیا

آموزش درشت کردن چشم با آرایش  برای درشت کردن چشم  با آرایش مناسب برای چشم های ریز با پشت چشم کوتاه با این ایتم اموزشی با ما همراه باشید. در ابتدا انواع روشهای درشت کردن چشم را به شما ...

انواع مدل اکستنشن مو و مقایسه ی آن ها بایکدیگر اکستنشن تارمویی اکستنشن تارمویی به مدلی گفته می شود که دسته های کوچکی هستند و نصب آن ها را باید یک شخص ماهر و اکستنشن کار حرفه ای انجام دهد . نصب ا ...

توصیه و فواید ماساژ صورت دستورات هر ماساژ را باید در هر جلسه به طور دقیق دنبال کنید. موفقیت شما به طور دقیق کاملا بستگی به انجام این ماساژ دارد. یک اشتباه کوچک اثر چندانی بر نتایج خوب این ماساژ ها ...

آموزش اکستنشن لیزری موی و معرفی انواع اکستنشن موی اکستنشن چیست؟آموزش اکستنشن لیزری موی برای این که مو ی خود را بلند کنیم و حجم آن را زیاد کنم می توانیم از این روش استفاده کنیم . برای این کار ...

در این آیتم آموزشی چند روش کاربردی برای جلوگیری از پیری پوست و و جوانی پوست به شما آموزش می دهیم با ما همراه باشید. اگر ین کار های گفته شده را به درستی انجام دهید نه تنها پوستتان جوان خواهد ماند بلکه ...