دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

اموز ش خود ارایی کشیدن خط چشم و ارایش چشم در منزل

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/08/12

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:58

بازدید : 236

اموز ش خود ارایی کشیدن خط چشم و ارایش چشم در منزل

چند راهکار ساده و مهم برای زیباتر شدن آرایش چشم

پف چشم :

از آنجایی که پوست چشم غده های جذب چربی ندارد، هنگام استفاده از آب و کرم این مواد را جذب خود کرده و باعث پف کردن چشم ها می شود. برای جلوگیری از پف کردن چشم از کرم دور چشم استفاده کنید تا آرایش چشم شما را خراب نکند.

خود ارایی

استفاده از خط چشم :

در آرایش چشم خود از خط چشم استفاده کنید، خوب است که کشیدن انواع خط چشم را هم یاد بگیرید و فرم متناسب با چشم خود را انتخاب و پیاده سازی کنید. یکی از نکات مهم در آرایش چشم، کشیدن خط چشم با رعایت نکات و اصول انجام آن است.

 

افتادگی پلک را مخفی کنید :

در این روش با استفاده از سایه ملیح با رعایت حد فاصله ی مناسب، افتادگی پلک را مخفی کنید، به اینصورت که از قسمت بالایی گوشه بیرونی پلک خود سایه زدن را اغاز کرده و سایه را از بالا به پایین به سمت چین پلک بزنید و دوباره همین عمل را برعکس آن انجام دهید.

چگونه چشم خود را درشت تر نشان دهیم ؟

اگر در آرایش چشم خود خط چشم بالا را ضخیم تر از خط چشم پایین بکشید چشم درشت تر دیده شده و اگر خط چشم پایین ضخیم تر باشد چشمتان خسته به نظر می رسد.
گودی و سیاهی زیر چشم را هم با استفاده از کانسیلر و کرم های مخصوص چشم مخفی کنید، یا با استفاده از ماسک و کرم های مخصوص برای همیشه از شر تیرگی زیر چشم خلاص شوید.

ارایش چشم

قرمزی چشم را از بین ببرید :

خواب الودگی، خستگی، کار کشیدن زیاد از چشم و نگاه کردن طولانی مدت به صفحه ی تلویزیون و گوشی باعث قرمزی چشم می شود که با استفاده از سایه مناسب در آرایش چشم می توان قرمزی چشم را تا حدی مخفی کرد.

تقویت ابرو : 

داشتن ابروهای پرپشت و طبیعی یکی دیگر از دلایل جذاب تر نشان دادن صورت است. با استفاده از عصاره های طبیعی ابروهای خود را تقویت کرده و آرایش چشم خود را زیباتر کنید.
همچنین استفاده از سایه و ریمل ابرو، ابروها را پرپشت تر نشان داده و زیبایی انرا دوچندان می کند.

استفاده از ریمل  : 

دریک آرایش چشم جذاب، بلندی مژه ها فاکتور مهمی است که با استفاده از ریمل های حجم دهنده و بلند کننده می توانید مژه ی خود را پر پشت تر نشان دهید.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها