دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

کدام رژ لب قرمز مناسب رنگ پوست شما هستند؟

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/02

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:10

بازدید : 679

کدام رژ لب قرمز مناسب رنگ پوست شما هستند؟

رژ لب در کنار زیبایی ها و جذابیت های فراوانی که در چهره خانم ها دارد تبدیل به یک چالش بزرگ برای آنها شده است. اینکه چه رنگ رژ لبی مناسب برای پوست شما باشد سؤال بسیار خوبی است که پاسخ آن می تواند تبدیل به یک راز بزرگ برای زیبایی شما باشد. بارها پیش آمده است که استفاده از یک رنگ رژ لب در صورت فردی بسیار جذاب و عالی به نظر می رسد اما در صورت فردی دیگر هیچ جذابیتی ندارد. در این مقاله می خواهیم شما را به سمت رژ لب قرمز مناسب با پوست خودتان هدایت کنیم.

رژ لب قرمز

 رژ لب قرمز مناسب برای پوست های سفید و روشن

پوست های سفید و روش دارای درخشندگی خاصی بوده و همیشه می توانند در چشم باشند. استفاده از رژ لب های خیلی جیغ قرمز لب های شما را با این رنگ پوست کمی نا متناسب نشان خواهد داد. بهترین و مناسب ترین طیف رنگ رژ لب قرمز برای پوست های سفید و روشن رژ لب هایی با طیف های روشن می باشند. رنگ هایی مانند رنگ صورتی، هلویی، تمشکی و خانواده ملایم قرمز بهترین پیشنهادها برای این افراد می باشند. رنگ قرمز تیره نیز می تواند پیشنهاد خوبی برای این رنگ پوست باشد.

رژلب قرمز مناسب پوست روشن

رژ لب قرمز مناسب برای پوست های گندمگون و برنزه

این رنگ پوست نسبت به رنگ پوست سفید و روشن یک لایه تیره تر است. استفاده از یک طیف تیره تر از رنگ های قبلی مانند رنگ های قرمز گوجه ای، قرمز گیلاسی، قرمز مایل به نارنجی، صورتی و یا ارغوانی تیره و حتی همچنان قرمز جز بهترین پیشنهادها برای رنگ رژ لب پوست های گندمگون است.

رژلب قرمز مناسب برای پوست های گندمگون

رژ لب قرمز مناسب برای پوست های سبزه

بسیاری از خانم ها علاقه شدیدی به برنزه کردن داشته و در این کار کمی هم افراط می کنند. افزایش جلسات برنزه باعث تغییر رنگدانه های پوست به رنگ سبزه می شود. افرادی هم که به طور طبیعی رنگ پوست های سبزه دارند به خودی خود جذاب و دلربا هستند. استفاده از رنگ رژ لب های قرمز آجری، قرمز مایل به قهوه ای تیره و انواع مختلف طیف های قرمز پر رنگ کاملاً برای این افراد مجاز بوده و زیبایی صورت آنها را چند برابر خواهند کرد.

رژلب قرمز مناسب پوست سبزه

رژ لب قرمز مناسب برای پوست های خیلی تیره

پوست های خیلی تیره و تاریک معمولاً از نوع پوست های گرم بوده و خاصیت اصلی این رنگ پوست ها در تطابق و هماهنگی زیاد با رنگ های جیغ و تیره است. استفاده از انواع طیف رنگ های بسیار تیره قرمز، قرمز آلویی، تضاد دلربایی روی لب های این افراد به وجود خواهد آورد.

رژلب قرمز مناسب برای پوست خیلی تیره

نوع رژ قرمز مناسب برای پوست شما

علاوه بر طیف های مختلف رژ لب رنگ قرمز برای پوست های مختلف، نوع رژ لب نیز تأثیر زیادی در گیرایی رنگ رژ لب قرمز روی صورت افراد دارد. رژ لب در حال حاضر در مدل های مات، مایع، شفاف و لاک لب در بازار موجود است که هر کدام از آنها ویژگی های مخصوص به خود را از نظر ماندگاری، درخشندگی و شفافیت دارند. استفاده از بهترین نمونه برای لب بیشتر به تجربه افراد بر می گردد.

رژلب مناسب پوست شما

رژ لب قرمز نیازی به فشار بیش از حد ندارد

بسیاری از افراد تصور می کنند که برای داشتن بهترین رژ لب روی صورت خود حتماً باید رژ لب را به شدت روی لب های خود فشار داده و چندین مرتبه در لایه های مختلف آن را روی لب های خود بمالند؛ اما این اصلاً ترفند جالب و درستی برای استفاده از رژ لب نبوده و شما باید رژ را به درستی روی قسمت های مناسب لب های خود بمالید.

رژلب

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها