دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

انتخاب مدل ابروی متناسب و شیک برای صورت های مختلف

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/15

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:40

بازدید : 563

انتخاب مدل ابروی متناسب و شیک برای صورت های مختلف

ابروها در واقع قابی برای چشم ها هستند و بر روی زیبایی و جذابیت چهره بسیار اثر گذارند. اما نکته مهم این است که برای فرم های مختلف صورت نمی توان از یک مدل ابرو استفاده کرد و باید با توجه به فرم خاص هر صورت ابروی متناسب با همان را طراحی و انتخاب کرد تا تاثیر شگرف خود را در گیرایی و زیبایی چهره به جا بگذارد. در ادامه با ابروی هماهنگ با فرم های مختلف صورت اشنا می شوید.

مدل ابرو

ابروی متناسب با فرم های مختلف صورت

مدل ابروی متناسب با صورت بیضی: برای این قالب صورت می توان از ابروهای کلاسیک استفاده کرد، زیرا صورت بیضی شکل یک فرم بسیار نرمال می باشد و انتخاب ابرو برای آن بسیار راحت است.
مدل ابروی متناسب با صورت کشیده: ابروهای افقی و کمی کشیده تر از گوشه چشم بسیار مناسب صورت های با فرم کشیده و استخوانی هستند تا خطای دید ایجاد کنند و صورت را گردتر نشان دهند. البته در نظر داشته باشید که ابروها را خیلی دنباله دار نکشید که چشم ها افتاده به نظر نیایند.

انواع مدل ابرو

مدل ابروی متناسب با صورت گرد: برای صورت هایی با قالب گرد بهترین و مناسب ترین مدل ابرو، ابروی زاویه دار است. توجه کنید که کمان ابرو کمی بالاتر فرم داده شود، زیرا ابروهایی به این شکل صورت را استخوانی و کشیده تر نشان می دهند.
مدل ابروی متناسب با صورت مربعی: انتخاب یک مدل ابروی کمانی و کمی دایره ای شکل برای این نوع فرم چهره بسیار ایده ال است.
مدل ابروی متناسب با صورت مثلثی: ابروهایی که کمی قوس دارند و دنباله آن ها رو به بالا می باشد بهترین حالت متناسب با صورت های مثلثی شکل هستند.

مدل ابرو پهن

مدل ابروی متناسب با صورت قلبی: افراد دارای فرم صورت قلبی بهتر است از ابروهای گرد برای زیباتر شدن چهره شان کمک بگیرند و اگر پهنای صورت این افراد بیشتر باشد باید انحنای ابروها را کم تر و همچنین برعکس اگر پهنای صورت کم تر باشد، می توان انحنای ابرو را بیشتر انتخاب کرد تا چهره شان متعادل تر و جذاب تر به نظر برسد.
در ادامه با تصاویری از برترین ترندهای 2019 ابرو با فرم های مختلف( ابروی بلند، پهن، دخترانه، شمشیری، اسپرت، ابروی پهن و بلند زنانه، ابروی هاشوری و هالیوودی و ...) که به تازگی به دنیای مد و زیبایی وارد شده اند، در خدمت شما هستیم. 

ابرو دخترانه

مدل ابرو متناسب با فرم صورت

ابرو متناسب با صورت گرد

ابرو پهن و جدید

ابرو صورت کشیده

مدل ابرو صاف

ابرو کشیده

مدل ابرو جدید

مدل ابرو جذاب

مدل ابرو 2019

ابرو هماهنگ با صورت

ابرو کشیده و پهن

مدل ابرو دخترانه و شیک

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها