دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

اولاپلکس مو چیست و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1398/08/25

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:51

بازدید : 526

اولاپلکس مو چیست و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

اولاپلکس مو

اولاپلکس مو و کاربرد آن در ترمیم و زیبایی مو

از انجایی که ساختار مو با انجام دکلره، رنگ، براشینگ، ریباندینگ، کراتینه و ... آسیب دیده و شکننده می شود، به همین خاطر برخی از خانم ها، از انجام این کارها برای زیبا و خوشرنگ کردن موهایشان هراس دارند که مبادا موهایشان آسیب ببیند و پس از دکلره کردن با دیدن موهای سوخته و وزشان حس می کنند که دیگر زیبایی و طراوت قبل را ندارند. برای این دسته از خانم ها باید عرض کنیم که روش های متعددی برای جلوگیری و ترمیم موهای آسیب دیده شان وجود دارد، از جمله روش اولاپلکس، که واقعا معجزه کرده و موهایی که بر اثر مواد شیمیایی و یا به علل دیگری آسیب دیده اند را بازسازی می کند.

آموزش اولاپلکس تراپی مو

شماره های مختلف اولاپلکس مو

اولاپلکس یک محصول آمریکایی بدون هر گونه ماده مضر برای مو است که با استفاده از آن می توان موها را بدون هیچ نوع آسیب دیدگی و سوختگی تا بالاترین درجه روشن کرد. این محصول را می توان برای هر جنس مویی با هر طیف رنگی (هم موهای مشکی پرکلاغی و شرابی رنگ و هم موهایی که به هیچ عنوان رنگ نشده اند) به کار برد. در واقع اولاپلکس روشی برای درمان موهای آسیب دیده است که به تقویت موها کمک کرده و باعث می شود موها ساختاری صاف داشته باشند.

اولاپلکس مو چیست

نحوه استفاده از انواع اولاپلکس مو

برای استفاده از اولاپلکس ابتدا باید شماره های مختلف اولاپلکس و کاربرد هر یک ازاین شماره ها را بدانید و همچنین بدانید هر شماره، مناسب کدام نوع از آسیب دیدگی است.
اولاپلکس شماره یک: این شماره از اولاپلکس  نسبت به سایر شماره ها قویتر و غلیظ تر می باشد و یک تقویت کننده قوی برای موها است. به همین دلیل از اولاپلکس شماره یک برای ترکیب با رنگ و دکلره به کار می رود. طرز استفاده ازآن نیز به این صورت است که مقداری از اولاپلکس شماره 1 را با دکلره و اکسیدان مخلوط کرده و موها را بدون نگرانی از آسیب دیدن شروع به دکلره کردن می کنیم.آموزش استفاده از اولاپلکس تراپی مو

اولاپلکس شماره 2: این شماره به خوبی موها را پیوند می دهد. اگر می خواهید موهای شما صاف و بدون وز باشد، بعد از انجام دکلره با شماره یک، از شماره 2 اولاپلکس می توانید کمک بگیرید. در واقع اگر موهای شما هنگام دکلره کردن شماره 1 اثر چندانی نداشته، می توانید از شماره 2 برای احیا موهای خود بهره ببرید. طریقه استفاده از شماره 2 اولاپلکس به صورتی است که ابتدا موها را بدون به کار بردن هیچ گونه نرم کننده ای فقط با شامپو بشویید، سپس برای خشک کردن موها  از حوله خیس استفاده کنید نه سشوار، در ادامه  مقداری از اولاپلکس شماره 2 را روی موهای خود بریزید و شروع به ماساژ دادن موهایتان کنید. پس از ماساژ، موها را درون کلاهی به مدت بیست دقیقه بگذارید. در نهایت موهای خود را شسته و از تثبیت کننده استفاده کنید. حالا می توانید از موهای روشن و بدون وز خود لذت ببرید.

شماره های اولاپلکس

اولاپلکس شماره 3: از این شماره برای بهبود دادن موها استفاده می شود. در هفته 2 تا 3 بار می توانید بدون آن که مهارت خاصی در انجام آن داشته باشید، برای تقویت موهایتان کمک بگیرید. روش استفاده از این شماره همانند استفاده از اولاپلکس شماره 2 است.
اولاپلکس شماره 4: این شماره نوعی شامپوی تثبیت کننده مو می باشد و می توانید به عنوان شامپوی مغذی مو از آن استفاده کنید. شماره چهار نسبت به شماره های دیگر بسیار ضعیف تر عمل می کند.
اولاپلکس شماره 5: یا شامپوی نرم کننده تثبیت پیوند مو می باشد و برای تقویت موهای شما گزینه مناسبی است.

ترمیم موهای آسیب دیده با اولاپلکس

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها