فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

اپلاسیون بدن به روش کاملا جدید با لیزر ( اپلاسیون ناحیه تناسلی بدن و صورت )

اپیلاسیون بدن با لیزر در مراکز تخصصی تهران با قیمت ارزن

اپییلاسیون بدن با لیزر امروزه مورد استقبال اکثر بانوان قرار گرفته است و اکثرا بانوان این کار را انجام میدهند ولی اطلاعات دقیقی راجب آن ندارند و نمیدانند که باید از چه مومی از چه پاچه ای استفاده کنند و افرادی که این کار را برایشان انجام می دهند دارای گواهی سلامت جسمانی هستند یا خیر؟

از چه مومی برای اپلاسیون بدن بهتر است استفاده کنیم ؟

بهتر از موم را از جاهای معتبر تهیه کنیم . در هنگام خرید به تارخ تولید و انقضا توجه کنیم حتما مومی که میخرید دارای بسته بندی باشد و روی ان علامت سیب سلامت برچسب شده باشد .

اپلاسیون بدن اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن

برای اپلاسیون چه سالنی را انتخاب کنیم ؟

اپیلاسیون با لیزر  نیازمند رعایت بهداشت زیادی است و حتما برای اپیلاسیون به یک سالن تخصصی برویم . در بعضی از مکان ها از پارچه های غیر بهداشتی استفاده میکنند . در بعضی مراکز برای سود بیشتر گفته میشود که پارچه ها چند بار مصرف است و تمیز شسته شده است ولی شما قبول نکنید همچین مسئله ای غیر ممکن است . ظرفی که برای گرم کردن موم استفاده می شود یک بار مصرف باشد برای گرم کردن از ظروفی که قبلا موم دیگری در ان ریخته شده است خودداری کنید بهتر است موم را داخل ظرف خود گرم کنید . و همچنین کارتکی که برای مالیدن روی پوست انجام می شود هم یک بار مصرف و از جنس چوب و یا پلاستیکی باشد . دقت کنید که رویه تخت اپلاسیون تمیز باشد معمولا روی تختی را بعد از هر اپیلاسیون به علت گران بودن تعویض نخواهند کرد ولی شما توجه داشته باشید که با الکل روی تخت را تمیز کنند .

بیماری هایی که ممکن است در اثر اپلاسیون بگیریم چیست ؟

در اثر رعایت نکردن موارد بالا برای انجام اپیلاسیون ممکن است دچار بیماری های پوستی مثل قارچ و زگیل شوید . درمان زگیل در بدن به علت پایین بودن سیستم دفاعی در برابر این بیماری بسیار طولانی خواهد بود و برای درمان بهتر است حتما به دکتر مراجعه کنیم .

نکاتی که بعد  از انجام اپیلاسیون بهتر است انجام دهیم چیست ؟

بعد از اپیلاسیون با لیزر به حمام  سالن بروید و با خود وسیله های شخصی را به همراه داشته باشید حتما دمپایی حمام و حوله مخصوص با خود به سالن برید تا دچار بیماری های پوستی نشوید .

مضرات موم انداختن برای ( اپیلاسیون ) اپلاسیون اندام های صورت و پاها

مضرات موم انداختن برای ( اپیلاسیون ) اپلاسیون اندام های صورت و پاها

  1. امکان دارد پوست عفونت کند .
  2. امکان دارن مو بشکند و روی پوست باقی بماند .
  3. باید موم بع انرازه ی کافی داغ شود در غیر این صورت  پوست می سوزد .
  4. بعد از اپیلاسیون به دلیل درد مخصوصا برای اولین بار با درد همراه است و امکان دارد پوست جوش هی قرمز کوچک بزند البته بعد از یکی دو روز یا بعد از دوش گرفتن از بین خواهد رفت .

آموزش اپیلاسیون در منزل با قیمت ارزان

آموزش اپیلاسیون با موم در منزل

  1. موم را روی حرارت گداشتع تا گرم شود

  2. از یک کارتک پلاستیکی که معمولا داخل جعبه است استفاده کنید .

  3. موم را خلاف جهت رویش مو روی پوست خودبکشید .

  4. از پارچه های مخصوص که بهتر است از دراخانه تهیه کنید استفاده کنیئ و روی  موم بگدارید چن ثانبه پارچه را فشار دهید  باز خلاف جهت رویش مو پارچه را بکشید .

بعد از تمام شدن کار با اپلاسیون وش گرفته و بهتر از لوسیون مخصوص بدن استفاده کنیم .

برای اطلاعات بیشتر راجب اپیلاسیون و اشنایی با خدمات ما در سالن ارایشی تخصصی کلیک کنید .

 

اپلاسیون