فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا


اپیلاسیون بدن , واژن , صورت و اپیلاسیون ناحیه تناسلی با وکس و موم

اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن با موم با قیمت ارزان در تهران و سراسر کشور

اپیلاسیون در منزل یکی از روش های مو زدایی بدن است. اپلاسیون ناحیه تناسلی مداوم باعث کاهش حجم و ضخامت موهای زائد می شود. برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی حتما پیش یک متخصص بروید اگر به اشتباه و روش های غلط ناحیه تناسیلی را اپیلاسیون در منزل کنند دچار مشکلاتی می شوید که شاید جبران پذیر نباشد به همین علت بهتر است آموزش اپیلاسیون در منزل را به صورت تخصصی یاد بگیرید. ما با معرفی معتبر ترین سالن های تخصصی اپیلاسیون بهداشتی بدن با اشخاص حرفه ای که دارنده گواهی سلامت و مجوز رسمی اپیلاسیون ناحیه تناسلی کل بدن و واژن هستند این نگرانی را از شما میگیریم. بهترین و تخصصی ترین سالن اپیلاسیون ناحیه تناسلی با ارزان ترین قیمت را نزدیک محل زندگی خود پیدا کنید.

وکس

آموزش اپیلاسیون در منزل و صورت با چسب وکس با هزینه و قیمت ارزان و کاملا بهداشتی

اگر می خواهید آموزش اپلاسیون در منزل را  به صورت تخصصی یاد بگیرید که به صورت استاندارد این کار را انجام دهید و اینکه مدرک و مجوز آن را دریافت کنید و به دنبال یک مرکز آموزش و یا سالن آرایشی معتبر با قیمت ارزان و بهداشتی میگردید. ما با معرفی بهترین سالن های آرایشی برای آموزش با موم و وکس خیالت شما را در این باب راحت کرده ایم.

یک مرکز آموزشی خوب برای آموزش اپیلاسیون در منزل باید ویژگی های زیر را دارا باشد.

مربی مجوز آموزش اپلاسیون را داشته باشد (البته برای این کار باید مجوز پیرایش ابرو و صورت زنانه را داشته باشید )

صدور گواهی آموزش برای دانشجویان.

این کار را بهتر است به طور عملی و روی شخص انجام دهد.

اپیلاسیون

آموزش اپیلاسیون در منزل و وکس خط لب به صورت حرفه ای

موی سر خود رادر  ابتدا ببندید تا جلوی دست شما را نگیرد اپیلاسیون لب بالایی شما یک فرآیند نسبتا آسان می باشد. این یکی از رایج ترین مناطق برای اپلاسیون زنان (و مردان) است که در خانه ها موم می کنند . اگر دوست دارید، می توانید از نوار مومی استفاده کنید که موی فوقانی را بدون نیاز به موم داغ برمیدارد. نوار مومی شکل ظاهری مثل چسب زخم دارد این نوار ها را به بالای لب می زنند و بعد از فشار به یکباره ان را در خلاف جهت رشد مو می کشند. اینها نسبتا ارزان هستند، اما تاثیر موم بیشتر است و برای نرمی پوست بهتر می باشد موم های نواری برای زمانی که عجله دارید مناسب تر است. اگر بخواهید از موم معمولی استفاده کنید، از یک کرم و  یک موم عسل استفاده کنید، زیرا اینها چسبناکتر و کنترل بیشتری نسبت به موم عسل دارند.  بالای لب تان را بشورید.(و هرگونه آثار آرایش را بشورید) و کاملا خشک کنید. موم گرم را روی نیمی از لب بالایی بمالید، کل سطح لب را فشار دهید. به از این که موم را زدید پارچه اپیلاسیون را قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که موم را در جهت رشد موبمالید. نوار پارچه را بر روی موم قرار دهید و آن را در جهت رشد مو بکشید. صبر کنید 10 ثانیه برای موم کمی سرد شود و بعد سریع پارچه را بکنید. به یاد داشته باشید که دستانتان را به جای راست به سمت بالا بکشید. دست خود را در برابر ناحیه  چند ثانیه برای کمک به درد فشار دهید. این کار را در قسمت پایین لب تکرار کنید. این کار را دو بار تکرار کنید. موهای اضافی می ماند که با موچین آن ها را بردارید. اپیلاسیون در منزل معمولا این مو های اضافی را دارد و باید خدتان این کار را انجام دهید. موهای اضافه را به هیچ عنوان شیو نکنید.

اپیلاسیون

اپیلاسیون ابرو ها توسط خود شخص در منزل

شما با استفاده از موم می توانید به راحتی ابرو های خود را اپلاسیون کنید. آموزش اپیلاسیون در منزل برای ابرو با موم به دقت و مهارت زیادی نیاز دارد. کوچکترین اشتباه و حواس پرتی باعث کنده شدن  ابروی اصلی می شود. اگر برای اولین بار است که می خواهید ابرو های خود را وکس کنید بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید و برای اولین بار این کار را خودتان انجام ندهید ولی اگر می خواهید این کار را خودتان انجام بدهبد از برچسب های اپیلاسیون در منزل استفاده کنید. برای استفاده از از موم گرم مطابق دستور زیر عمل کنید:
    از یک موم کرمی استفاده کنید که در یک کاسه موم گرم می شود، زیرا این نوع واکسها ملایم تر از پوست حساس است. سطح کامل ابرو را تمیز و خشک کنید.
    موم گرم را زیر ابرو بمالید، (شما می توانید در اینجا راهنمای راهنمای شکل گیری ابرو را بخوانید). اطمینان حاصل کنید که موم را در جهت رشد مو (دور از پلک خود) قرار داده اید.
    نوار پارچه را بر روی موم قرار دهید و آن را در جهت رشد مو قرار دهید. صبر کنید 10 ثانیه برای موم کمی سرد، و سپس با استفاده از یک دست برای نگه داشتن پوست و از یک دست دیگر برای کندن پارچ استفاده کنید .پارچه را محکم و یکدفعه بلند کنید. بعد از کشیدن موم از صورت دست خود را روی ناحیه اپلاسیون شده فشار دهید تا سوزش و درد کمتری داشته باشید.
    این روند را با ابرو دیگر تکرار کنید، سپس از موچین استفاده کنید تا موهایی که با اپلاسیون کنده نشده اند را به کمک موچین بردارید.

اپیلاسیون ابرو

آموزش اپیلاسیون در منزل زیر بغل به صورت تخصصی با موم گرم

قبل از شروع به آموزش اپیلاسیون در منزل برای زیر بغل خود را بشورید تراکم و جهت مو در زیربغل متفاوت است. (همانطور که فقط می توانید از یک دست استفاده کنید) اپیلاسیون در منزل زیر بغل درد بیشتری دارد قبل از آن بهتر است یک مسکن بخورید و یا از کرم های بی حس کننده استفاده کنید.
می توانید با اسطوخودوس زیر پوست را با صابون و آب گرم تمیز کنید. این کمک می کند تا پوست را خیس کرده و منافذ را باز کند، و باعث می شود تا موهای زائد راحت تر کنده شود و درد کمتری داشته باشد.
    هنگامی که آماده هستید، موم گرم را بمالید، آن را در همان جهت رشد مو بمالید . موی زیر بغل شما در دو جهت رشد می کند هر قسمت را به طور جداگانه اپلاسیون کنید.
    دست خود را پشت سر خود قرار دهید و بازوی خود را باز کنید. یک نوار پارچه را روی موم داغ فشار دهید، با استفاده از کشیدن در جهت رشد مو. اطمینان حاصل کنید که قطعه کوچکی از پارچه های شل را در بالای نوار نگه داشته اید، زیرا این امر به شما این امکان را می دهد که به راحتی از روی پوست بردارید.
    پس از ده ثانیه، به سرعت پارچه را از پوست در جهت مخالف به رشد مو را بکشید. اگر این کار کمی سریع انجام داندش سخت باشد ، از یک دوست نزدیک بخواهید که به شما کمک کند.
 همین کار را در زیر بغل دیگر استفاد کنید بعد از انجام این کار با اب سرد بشورید تا موم های باقی مانده بروند . بهتر ست از زدن اسپره تا سه ساعت خودداری کنید.

اپیلاسیون

آموزش اپیلاسیون پاهای بدن

قبل از شروع به اپیلاسیون درمنزل پا، آنها را در آب گرم بشویید تا منافذ باز شود و موها را راحت تر بردارید. اپیلاسیون نیز در پوست تازه شسته شده بهتر است و نتیجه بهتر و مطلوب تری دارد. هنگامی که موم آماده است، از چوب مخصوص استفاده کنید (یا از یک چوب تمیزکننده پوستی استفاده کنید) موم را در جهت رشد مو روی پاها بمالید. یکی از پارچه های تهیه شده را در بالای آن قرار دهید و آن را به آرامی به موم فشار دهید تا با رشد مو به همان جهت رشد کنید. حدود 10 ثانیه صبر کنید، سپس پارچه را از پوست در جهت مخالف رشد مو بردارید. سعی کنید این کار را در یک حرکت سریع انجام دهید ، دست خود را نزدیک و موازی با پوست نگه دارید. سعی نکنید نوار را بکشید، زیرا این می تواند پوست را خارش یا تحریک کند. این فرآیند را در سراسر پاها تکرار کنید، مراقب باشید موم را دو بار به همان منطقه اعمال نکنید (این نکته مهم است از دو بار یا بیشتر این کار را تکرار کنید ممکن از که پوست شما کبود شود). هنگامی که اپیلاسیون در منزل تمام شد، پاهای خود را در آب سرد (نه داغ) شستشو دهید تا موادی که از اپیلاسیون مانده  را از بین ببرید.