دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش بافت مو تیغ ماهی

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/29

مدت زمان ویدیو : 05:04

بازدید : 2644

نکته مهم قبل از بافت مو تیغ ماهی جذاب

بافت مو نوعی از مدل مو است که به دلیل تنوع بالا مورد علاقه دختران و خانم های جوان می باشد. در این مقاله سعی داریم تا با فیلم آموزشی که تحت عنوان فیلم آموزش بافت موی تیغ ماهی قرار داده ایم نوعی از بافت مو را که بسیار ساده است و طرافداران زیادی دارد به شما آموزش دهیم.

نکته ای که برای انجام این بافت مو لازم است مورد توجه قرار دهید این است که برای زیباتر دیده شدن این بافت بهتر است قبل از شروع به کار موهای خود را شست و شو داده و با استفاده از سشوار یا اتو مو آن ها را صاف نمایید.

آموزش بافت موی تیغ ماهی

در ابتدا موها را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنیم، سپس یک تکه مو از سمت راست دسته موی راست جدا کرده و به دسته موی چپ اضافه می کنیم. در ادامه یک تکه مو از سمت چپ دسته موی چپ جدا کرده و به دسته موی راست اضافه میکنیم. این عمل را تا انتها ادامه می دهیم تا موها به پایان برسند، باید توجه داشته باشیم تا تکه موهایی که برمیداریم هم اندازه باشند تا بافت ما مرتب و زیبا دیده شود.

اگر دسته موهایی که بر میداریم کوچک و ظریف باشند یک بافت موی ظریف خواهیم داشت در غیر این صورت اگر دسته موهای بزرگ برداریم بافت ما ضخامت بیشتری پیدا می کند.

دقت داشته باشید تا هنگام انجام بافت موها را رها نکنید زیرا این کار باعث خراب شدن بافت موی شما می شود.

همان گونه که مشاهده کردید این بافت مو بسیار ساده و آسان است، اما با وجود این سادگی زیبایی خاصی دارد. اگر در درک مطالب فوق مشکل دارید، می توانید فیلم آموزش بافت موی تیغ ماهی را مشاهده نمایید .

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها