دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم آموزش بافت مو تیغ ماهی به صورت ساده

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/21

مدت زمان ویدیو : 05:56

بازدید : 2258

فیلم بافت مو تیغ ماهی ساده و جذاب

بافت موها با توجه به مدل های متنوع خود می توانند اکثر سلیقه ها را پوشش داده و دل اکثریت خانم ها را به دست بیاورند. خانم ها در صورت انتخاب بافت مناسبی که مطابق با جنس مو و فرم صورتشان باشد می توانند با انجام آن به صورت و موهای خود زیبایی ببخشند.

در این فیلم قصد داریم تا بافت موی تیغ ماهی را به ساده ترین شکل آموزش دهیم تا طرفداران این بافت بتوانند به سادگی آن را روی موهای خود انجام دهند.

آموزش بافت مو تیغ ماهی

در ابتدا قبل از اینکه اقدام به بافتن مو کنید بهتر است موهای خود را شسته و سشوار بزنید. سپس در صورت دسترسی می توانید از نرم کننده ی موی سر استفاده کنید تا موها حالت بهتری پیدا کرده و زیبایی بافت شما بیشتر شود. لازم به ذکر است که این بافت مو برای موهای بلند مناسب می باشد.

برای انجام این بافت ابتدا یک دسته موی کوچک از وسط پشت سر برمی دارید و آن را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنید، سپس یک باریکه ی کوچک مو از بیرون دسته موی سمت چپ برمیدارید و روی آن می آورید، سپس یک باریکه ی کوچک مو هم از سمت بیرونی دسته موی راست برداشته و روی آن می آورید و به شکل X روی باریکه ی موی چپ قرار می دهید. در مرحله بعد وقتی باریکه مو را از دسته موی سمت چپ و راست جدا کردید باید مقدار کمی از موهای کنار سر هم به این باریکه های مو اضافه کنید. باید توجه داشته باشید موهایی را که از کنار سر جدا می کنید تا به بافت اضافه کنید به صورت خطوط دایره ای باشند. همچنین برای قرار گیری باریکه های مو روی هم باید تا انتها شکل X مانند آنها حفظ شود تا ظاهر بافت بهم نریزد. هنگام انجام بافت بهتر است برای برداشتن باریکه مو از دسته های کناری از انگشت اشاره استفاده کنید تا بافت مو تمیز تر انجام شود، همچنین هنگام برداشتن مو از کناره ها بافت را محکم نگهدارید تا از دست شما در نرود و بافتتان بهم نریزد.

وقتی بافتتان به ناحیه گردن رسید و موهای کناری سر تمام شد بافت مو را با همان دو دسته موی باقی مانده ادامه دهید. در انتها برای بستن مو از یک کش باریک استفاده کنید، می توانید برای زیبایی بیشتر بافت از موهای باقی مانده در انتهای بافت یک دسته موی کوچک جدا کنید و دور کش ببندید تا کش دیده نشود.

برای درک بهتر آموزش می توانید فیلم آموزش بافت مو تیغ ماهی را مشاهده نمایید تا به طور کامل این بافت موی بسیار زیبا را فرا بگیرید .

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها