دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

فیلم بافت موی جلوی سر زیبا و دخترانه

زهرا سپهرنوش

به روز رسانی : 1398/08/20

مدت زمان ویدیو : 04:39

بازدید : 3465

آموزش بافت موی جلو سر

بافت مو امروزه طرافداران زیادی پیدا کرده است و با توجه به تنوع بالایی که دارد توانسته سلیقه بسیاری از افراد را پوشش دهد و در برگزاری بسیاری از مراسم ها یک انتخاب مطمئن برای بانوان باشد.

فیلم آموزش بافت موی جلوی سر

در این فیلم یک بافت موی زیبا برای جلوی سر آموزش داده می شود. البته این بافت برای پشت سر، و یا از کنار یک گوش تا کنار گوش دیگر هم قابل انجام است. در این ویدئو از بالای سر فرق باز شده و بافت تا انتهای گوش ادامه پیدا می کند.

برای انجام این بافت در ابتدا یک فرق کج باز کرده و قسمتی از موهای جلوی سر را برای انجام بافت جدا می کنیم، سپس باقی موها را در پشت سر جمع کرده و می بندیم. برای شروع بافت قسمت باریکی از موهای بالای سر را جدا کرده و به سه قسمت تقسیم می کنیم و مرحله اول بافت را به صورت ساده انجام می دهیم. سپس به قسمت های کناری مو اضافه کرده و مرحله دوم بافت را هم انجام می دهیم، این عمل را تا کنار گوش ادامه داده و انتهای بافت را با یک گیره روی سر فیکس میکنیم سپس می توانیم باقی مانده موها را هم با موهای پشت سر خود ببندیم یا موهای پشت سر را هم باز کرده و در کنار سر خود رها می کنیم. البته می توانیم عمل بافت را تا انتها انجام داده و انتهای بافت را در زیر موهای خود پنهان کرده و با یک گیره فیکس کنیم.

 

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها