دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

برجسته و پر کردن گونه با مواد طبیعی و خانگی

سارا رستمی

به روز رسانی : 1398/08/20

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 00:54

بازدید : 390

برجسته و پر کردن گونه با مواد طبیعی و خانگی

برجسته کردن گونه با مواد طبیعی علاوه بر اینکه زیبایی صورت شما را تضمین میکند، طراوت و جذابیت خاصی هم به صورت شما می بخشد. استفاده از مواد طبیعی و مفید برای برجسته سازی گونه، زیبایی طبیعی شما را چند برابر کرده و برخلاف بسیاری از جراحی های زیبایی و مواد شیمیایی هیچ گونه عارضه ای را هم برایتان به دنبال نخواهد داشت. مواد طبیعی و راهکارهای خانگی فراوانی وجود دارند که می توان با استفاده مداوم و منظم از انها به منظور برجسته سازی گونه ها استفاده کرد.

برجسته کردن گونه با مواد طبیعی

عسل شفابخش

از دیرباز عسل به عنوان یک ماده شفابخش نامبرده شده و جای تعجب ندارد که این ماده فوق العاده برای برجسته کردن گونه ها نیز به کار گرفته شود. استفاده روزانه از ماسک عسل علاوه بر از بین بردن لکه ها و بیماری های پوستی روی صورت، گونه های برجسته ای نیز به شما هدیه خواهد داد، ضمن اینکه استفاده از آن به عنوان یک ماده غذایی در وعده های مختلف صبحانه یا عصرانه نیز در داشتن گونه های برجسته بی تاثیر نخواهد بود.

آلوئه ورا برای برجسته کردن گونه

همیشه پای آلوئه ورا در میان است

آلوئه ورا یک گیاه دارویی بسیار مفید برای بدن است. از ماسک آلوئه ورا برای از بین بردن لک و جوش های روی صورت استفاده می شود. جالب است بدانید که استفاده 15 دقیقه ای روزانه و مستمر این ماده روی صورت باعث برجسته شدن گونه ها خواهد شد.

برجسته کردن گونه با جوانه گندم

 جوانه گندم

اگر به دنبال معجزه ای بر روی گونه های خود بوده و در مدت زمان کوتاهی قصد دارید عملیات برجسته کردن گونه با مواد طبیعی را روی صورت خود انجام دهید، جوانه گندم یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود. برای استفاده می توانید هر روز بعد از یکی از وعده های غذا چند قاشق جوانه گندم را با ماست مخلوط کرده و نوش جان کنید.

ماسک میوه برای برجسته کردن گونه

ماسک میوه های تازه

استفاده از ماسک میوه های تازه مانند سیب و خیار نیز جزء روش های برجسته کردن گونه با مواد طبیعی به شمار میروند. این میوه ها در مدت زمان کوتاهی گونه های شما را پرتر خواهند کرد.

برجسته کردن گونه با شیر

شیر معجزه می کند

احتمالاً بارها گونه های تپل و برجسته کودکان را دیده و حسرت داشتن چنین گونه هایی را داشته اید. استفاده از شیر هم بصورت مالیدن آن روی گونه ها  می تواند نتیجه مشابهی را برایتان به ارمغان بیاورد و هم  خوردن شیر، می تواند نقش مهمی در برجسته کردن گونه هایتان به همراه داشته باشد.

خواص روغن ها برای برجسته کردن گونه

دانه های روغنی

استفاده از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون و روغن بادام و دانه های روغنی از این قبیل در برجسته کردن گونه ها، بسیار مثمر ثمر خواهند بود. این روغن ها با جذب شدن در پوست صورت شما سلول های زیر پوست را به کلاژن سازی بیشتر تحریک کرده و علاوه بر برجسته کردن گونه ها، شادابی را نیز به صورت شما برمی گردانند.

برای برجسته کردن گونه، آب فراوان بنوشید

نوشیدن آب نیز یکی از مواردی است که استفاده فراوان از آن باعث شفاف شدن پوست و برجسته شدن گونه ها می شود.

برجسته کردن گونه با مواد طبیعی

برای برجسته کردن گونه ها با مواد طبیعی ورزش کنید

ورزش کردن از جمله مواردی است که در سلامتی تمام اعضای بدن نقش مهم و کلیدی دارد. برخی از نرمش های خاص یوگا، برای برجسته سازی گونه ها مورد استفاده قرار می گیرند که شما با فراگیری و انجام آنها در منزل می توانید به منظور برجسته کردن گونه های خود نیز بهره ببرید.

ورزش و برجسته کردن گونه

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها