فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

آموزش برداشتن ابرو

اصول و آموزش برداشتن ابرو دخترانه و خانم ها با موچین

برداشتن ابرو برای خانم ها یکی از حساسترین قسمت های آرایش و میکاپ می باشد به گونه ای که در صورتی که صورت با ابرو همخوانی نداشته باشد موجب می شود که چهره نقص داشته باشد و برداشتن تبرو اصولی دارد که اگر طبق اصول برداشته نشود موجب ظاهر ناخوشایند چهره می شود و ابروها باید به گونه ای برداشته شوند که مطابق با چهره و فرم صورت شخص باشد .

آموزش برداشتن ابرو دخترانه و خانم ها با موچین

نکته مهم در خصوص اینکه چگونه ابرو خود را برداریم :

بسیاری از خانم‌ها از داشتن ابروهای کم پشت ، نا متقارن و بی‌نظم گلایه دارند که علت اصلی این امر آرایش اشتباه است و این اشخاص باید قبول کنند که از روز اول ابروها نامتقارن نبوده اند و در نگهداری یا شکل دادن به ابروها به این حال و روز دچار شده‌اند .

برداشتن ابرو ها زنان از ریشه:

برداشتن ابرو ها با استفاده از موم یکی از اشتباهات رایج آرایشی است و بهتر است تا جایی که می توان آن ها را کوتاه کرد زیرا در غیر اینصورت در آینده باید شاهد ابروهایی نامتقارن باشید.

شاید شما هم قربانی یک مدل ابرو باشید. مدلی که در یک دوره زمانی خاص روی بورس بوده و حالا دیگر طرفدار ندارد مثلاً ابروهایی با دم کوتاه یا ابروهایی کاملاً نازک! به این نکته دقت نمایید که اگر شما مدت زیادی برای نازک کردن ابروهایتان از بند انداختن، موم یا موچین استفاده کنید احتمال دارد که دیگر هیچ‌وقت ابروی شما به حالت قبلی خود بازنگردد.

ابروها هم عمر دارند :

یکی از علل مهم در بحث بی نظمی در رشد ابرو مربوط به عمر آن است زیرا موهای روییده شده در محل ابرو مانند تمام موهای دیگر بدن عمر مشخصی دارند. پس اگر در یک مقطع زمانی کوتاه، بخشی از ابروهایتان را از دست دادید بر قلم کشیدن یا پر کردن جای آن با مدادهای روغنی اصرار نکنید و به آن استراحت بدهید تا فرصت دوباره‌ای برای رویش پیدا کند همچنین برای پوشاندن این جاهای خالی بهتر است از سایه کمک بگیرید.

برداشتن-ابرو