دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش برداشتن ابرو

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/11

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:30

بازدید : 422

آموزش برداشتن ابرو

با آموزش فوت و فن های اصولی برداشتن ابرو می توانید با کمترین هزینه و کمترین درد بیشترین زیبایی را در ابروهای خود ایجاد کنید. در واقع نیازی به هزینه های سنگین برای زیبایی صورت و ابروها نیست، ترفندهای کاربردی و فوت و فن هایی که در ادامه مطرح خواهیم کرد اتفاقات بسیار خوشایندی در ابروها و صورت شما ایجاد خواهند کرد.

برداشتن ابرو

قبل از برداشتن ابرو

برای آموزش فوت و فن های برداشتن ابرو ابتدا به این نکات مهم قبل از شروع آرایش دقت کنید. اولین قدم در برداشتن اصولی ابرو تصمیم گیری  در همان ابتدای کار در مورد شکل و فرم مورد نظر است. برای این کار می توانید با اطرافیان و آرایشگر خود هم مشورت کنید. ابروها را به سمت بالا شانه کنید و اضافی موی ابروها را در بالا قیچی کنید. قسمت های خالی و کم پشت ابرو را با مداد پر کنید. با این کار تنها قسمت های لازم را در هنگام برداشتن ابرو ریموو خواهید کرد.

قبل از برداشتن ابرو

برای راحتی و کاهش درد در هنگام برداشتن ابرو، از ژل های مخصوص تقویت ابرو و یا کمپرس یخ روی آن استفاده کنید. از انجایی که ابرو نقش مهمی در زیبایی صورت ایفا میکند، در هنگام انجام عمل برداشت ابرو زمان کافی و مناسب اختصاص داده و با دقت مراحل کار را پیش ببرید. یک موچین مناسب و ایده آل هم انتخاب کنید. انتخاب موچین هم می تواند در نتیجه کار تاثیر زیادی داشته باشد و هم روند کار را سرعت ببخشد.

نکات برداشتن ابرو

برداشت اصولی ابرو

حالا نوبت به برداشتن ابرو آن هم به روش اصولی می رسد. رعایت مراحل زیر برای برداشت ابرو می تواند بهترین نتیجه را برای شما به دنبال داشته باشد.

ابتدا و انتهای ابرو را تعیین کنید

بهترین نقطه شروع ابرو ابتدای پره های بینی است. برای اینکار حتی می توانید از یک خط کش استفاده کنید. ابتدای پره های بینی را با یک خط عمودی به سمت بالا امتداد داده و این نقطه را به عنوان ابتدای ابروهای خود در نظر بگیرید.

برداشت اصولی ابرو

ابرو پهن یا نازک

فرم دلخواه ابرو خود را بسته به شرایط ابروهای خود در نظر گرفته و تنها قسمت های لازم را بردارید. نازک کردن زیاد ابروها نتیجه جالبی روی صورت شما ایجاد نخواهد کرد.

تناسب بین ابتدا و انتهای ابرو را رعایت کنید

به یاد داشته باشید که بهترین و پرطرفدارترین فرم ابرو آنهایی هستند که انتهای ابرو در آنها بالاتر از ابتدای ابروها است. اکثر آرایشگران نیز این نکته را در هنگام برداشتن ابرو رعایت می کنند.

ابتدا از خط بالا شروع کنید

برداشت ابرو را از لبه بالایی و با کشیدن خط ابرو شروع کرده و همان ابتدا برای تمیز کردن زیر ابرو اقدام نکنید. فرم اصلی ابروها در خط پایینی و کمان ابرو مشخص می شود و با داشتن خط بالای ابرو دید بهتری نسبت به فرم زیر ابروهای خود خواهید داشت.

برداشتن فرم دلخواه ابرو

انتهای ابرو

انتهای ابرو هم تاثیر بسزایی روی فرم نهایی و زیبایی ابروهای شما خواهد داشت. نه خیلی انتهای ابروها را کوتاه کنید و نه خیلی آن را امتداد دهید. قرار نیست ابروها تا شقیقه کشیده شوند. رعایت تناسب ابتدا و انتهای ابرو می تواند یک راهکار برای انتخاب انتهای ابرو باشد.

ابرو دخترانه کمانی

اندازه و طول تعریف شده ای برای فرم های مختلف ابروها وجود دارد که باید آنها را خصوصاً در ابروهای زاویه دار در نظر بگیرید. در یک قانون کلی فاصله ابتدای ابرو تا زاویه آن باید دو برابر اندازه فاصله زاویه تا انتهای ابرو باشد. با این ترفند می توانید انواع جذاب ابرو دخترانه کمانی برای خود ایجاد کنید.

ابرو دخترانه کمانی

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها