دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

ترفند ترک نخوردن رژ لب روی لب

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/08/13

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 01:11

بازدید : 199

ترفند ترک نخوردن رژ لب روی لب

آرایش لب ها از قسمت های مهم و تاثیر گزار در آرایش بانوان است، اما ترک نخوردن رژ لب روی لب یک چالش بسیار مهم است که هر شخصی کم و بیش با آن درگیر است. در این متن قصد داریم چند ترفند ترک نخوردن رژ لب روی لب را با هم مرور کنیم.

ترفند ترک نخوردن رژلب

علت ماسیدن رژ لب روی لب

افرادی که با مشکل ماسیدن رژ لب روی لب های خود مواجهند و برای حل این معضل به دنبال علت ماسیدن رژ لب روی لب های خود هستند، بدانند که انتخاب رژ لب بی کیفیت و ارزان قیمت عدم رسیدگی به لب  ترک خوردن لب در اثر عدم لایه برداری مناسب و عدم زیر سازی مناسب در هنگام استفاده از رژ لب از مهمترین دلایل ترک خوردن لب ها به شمار میروند.

علت ماسیدن رژلب روی لب

چند ترفند ترک نخوردن رژ لب روی لب

حالا که با دلایل مهم ترک خوردن رژ لب روی لب اشنا شدید با راهکارهای حل این معضل هم اشنا شوید تا با رعایت این نکات بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه شاهد تغییرات محسوس در آرایش لب های خود باشید.  سراغ رژ لب ارزان قیمت و بی کیفیت نروید.

شایع ترین علت ماسیدن رژ لب

در انتخاب رژ لب نا مناسب و بی کیفیت است. رژ لب مات معمولاً دارای ساختاری است که اگر از جنس خوب آن استفاده نشود، به سرعت روی لب ها شروع به ترک خوردن می کند. با این حساب اولین ترفند ترک نخوردن رژ لب روی لب استفاده از یک برند رژ لب مرغوب و مناسب است.

ترفند ترک نخوردن رژلب

از لب های خود مراقبت کنید

دومین علت شایع ماسیدن رژ لب روی لب و ترک خوردن آن، جنس پوست لب خود فرد است. بله درست شنیدید! خشک بودن پوست لب و عدم رسیدگی مناسب به آن و کاهش رطوبت لب  منجر به از بین رفتن سلامتی لب در افراد شده و دیگر آمادگی پذیرفتن رژ لب را نخواهند داشت.  مراقبت از لب با استفاده از مواد و کرم های مناسب و لایه برداری از آن در محدوده زمانی مشخص ترفند ترک نخوردن رژ لب روی لب محسوب می شود. برای این کار از لایه برداری قدرتمند و بدون عوارض مانند لایه بردارهای خانگی استفاده کنید.

مراقبت از لب

زیر سازی قبل از استفاده از رژ لب

برای داشتن یک نتیجه عالی از آرایش لب می بایست قبل از آرایش زیر سازی را انجام دهید. برای زیر سازی آرایش لب روش های مختلفی وجود دارد. یک روش آسان برای زیرسازی مسواک زدن روی لب بالایی و پایینی است.  با خشک شدن لب و عدم رسیدن رطوبت کافی به پوست لب، کم کم شاهد ایجاد ترک و پوست پوست شدن لب افراد هستیم. استفاده از رژ لب روی این لب ترک خورده نیز می تواند علت ماسیدن رژ لب روی آن باشد.

برق لب بزنید

استفاده از برق لب قبل از زدن رز لب نیز یک ترفندساده اما موثر ترک نخوردن رژ لب روی لب است. برق لب باعث می شود لب ها مرطوب شده و رژ لب به راحتی روی آن قرار گیرد.

زیرسازی قبل از استفاده از رژلب

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها