فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

آموزش بن مژه

بن مژه چیست ؟

به تزریق جوهر بین ریشه مژه ها برای پرتر دیده شدن مژه ها بن مژه می گویند .استفاده از این کلمه کمتر به کار می رود و بیشتر از کلمه هاشور و میکروپیگمنتیشن استفاده میشود . این کار باعث زیبایی چشم و پر پشت به نظر رسیدن مژه ها می شود . البته کاشت سلیقه ای است برخی بین مژه ها را جوهر تزریق می کنند و برخی یک خط نازک نزدیک به مژه می کشند که بیشتر شبیه خط چشم است . که با این کار تزریق جوهر بین مژه ها طبیعی تر است .

آموزش بن مژه

آموزش بن مژه به همراه بررسی عوارض , مزایا و خطرات آن در تهران با قیمت ارزان و تخفیف و آف

سالن زیبایی ما بزرگترین سالن زیبایی در کشور میباشد که میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش را به شما عزیزان دهد . در تهران نیز یکی از بزرگترین آرایشگاه های زنانه که خدمات این آرایش را انجام میدهند ما هستیم . به همین علت هر کس که بخواهد در تهران در دوره های آموزش بن مژه شرکت کند میتواند از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشد.

 

اگر این کار را به فرد کار بلد متخصص در مراکز تخصصی بسپارین هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت . این سخن از سوی وزارت بهداشت آمریکا است و در کشور ایران نیز وزرات بهداشت جواز این گونه آرایش را صادر کرده است. البته این خود نیز نیازمند مسائل دیگری نیز می باشد . مثلا شخص به جوهر حساسیت نداشته باشد و بدن او در اثر تزریق جوهر واکنش نشان ندهد .

آموزش بن مژه در تهران

عوارض بن مژه

در کاشت آموزش بن مژه باید از بی حسی استفاده کنیم تا در صورت وارد شدن مواد در چشم خطری به وجود نیاید . اینکار درد یا  خونریزی ندارد و راحت است البته اگر پیش یک آرایشگر متخصص بروید . دستگاهی که برای این کار ها انجام می شود خیلی مهم است و باید مطابق استاندار جهانی باشد. سابقه ی کاری در هر نوع تاتویی باعث می شود که شخص حرفه ای تر شود . از کار کردن پیش افرادی که تازه کار تاتو و انواع اینکارها را یاد گرفته اند دوری کنید .

قیمت آموزش بن مژه

قیمت آموزش بن مژه در مراکز تخصصی تهران

قیمت ها توسط هر دکتر و شخصی متفاوت است و بسته به منتطقه کیفیت کار دستگاه ها و میزان تخصص و حرفه ای بودن تاتوکار دارد . بعضی مراکز هستند که میکروپیگمنتیشن را با قیمت پایین انجام می دهند این اشخاص حرفه ای نیستند دو یا می خواهند مشتری جذب کنند . البته بعضی اشخاص تازه کار هم هستند که قیمت بالایی روی کار خود می گذارند . در هر صورت قبل از انتخاب خوب دقت کنید تحقیق کنید پیش شخصی بروید که سابقه کار بالا داشته باشد و در محیط بهداشتی این کار را برایتان انجام دهد . قیمت را ملاک قرار ندهید . این کار بسیار حساس است و در صورت کوچکترین اشتباه شاید منجر به اسیب رسیدن به چشم و یا پارگی پلک شما  شود .

آموزش کاشت بن مژه

توصیه های مهم در زمینه کاشت

توصیه من این است که در سالن های آرایشی این کارها را اصلا انجام ندهید اشخاصی که در سالن ها این کار را انجام می دهند هیچ اطلاعاتی ای راجب چشم و میزان نفوذ سوزن و حساسیت پلک نمی دانند و ممکن است باعث پارگی پلک شما شوند .

عوارض بن مژه

مزایای کاشت بن مژه چیست ؟

با اینکار دیگر نیاز نیست که شما مدام از لوازم آرایشی چشم مداد و خط چشم استفاده کنید . این برای سلامت چشم شما خوب است و در کاهش هزینه های شما کمک می کند .

اگر شما شاغل هستید و به سرکار می روید و فرصت آرایش کردن ندارید با کاشت بن مژه می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید .

دقت کنید که بن مژه در نزدیکی مژه باشد به دلیل آنکه فاصله بین آن زیبایی را خواهد گرفت .

بن-مژه