فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

بهترین روش اکستنشن مو دائمی و موقت با چسب و کلیپس در منزل

اکستشن طبیعی ( انسان ) و مصنوعی مو

در مرحله ی اول تصمیم بگیرید که موهایتان از چه نوعی باشد. فرمت مو در دو نوع مختلف ساخته شده است : مصنوعی یا طبیعی (انسان). ترکیب موی مصنوعی یک ترکیب کراتین، پلاستیکی انسان است که ظاهر موی انسان را شبیه سازی می کند. موی انسان توسط افراد واقعی اهدا می شود و برای ساخت اکستنشن طبیعی آماده می شود .بهترین موهای طبیعی انسان در کشور های ، مانند برزیل ، هند ، مالزی ، است. هنگام انتخاب موهای مصنوعی، همیشه بهترین انوع مو هستند که شبیه موهای طبیعی هستند و این امکان را برای ترکیب با موهای خودتان در هنگام نصب اکستنشن فراهم می کند. پس سعی کنید از اکستنشنی استفاده کنید که مثل موی طبیعی انسان می باشد . اما موهای مصنوعی نیز شبیه مو های طبیعی ساخته و شبیه سازی شده اند . موی انسان بسیار گرانتر از موی مصنوعی است، اما موی مصنوعی بسیار متنوع و گوناگون است. بعضی از انواع اکستنشن های مصنوعی را نیز می توان رنگ کرد حالت داد ولی مقاومت و طول عمرشان به اکستنشن طبیعی نمی رسد.

 

آموزش اکستنشن مو در منزل

اکستشن کلیپسی مو مناسب برای استفاده در یک روز

اکستنشن موی کلیپسی . این مو مصنوعی یا موی انسان است که به کلیپس مو در پایه متصل شده است که اجازه می دهد اکستنشن  به صورت موقت روی سرشا بماند اگر شما اکستنشن  را برای یک شب و یا مهمانی می خواهید این نوع از اکستنشن بهترین روش اکستنشن طبیعی و مصنوعی می باشد.این ارزان ترین نوع مو موجود است و همچنین ساده ترین راه برای نصب است . آنها فقط چند دقیقه برای قرار دادن کلیپس باید به صورت روزانه مجددا اعمال شود زیرا آنها فقط یک روز روی مو می ماند و برای خواب راحت نیستند .

 

اکستنشن کلیپسی

اکستنشن مو به روش چسب کراتینه

اکستنشن طبیعی با روش چسبی: در این روش از اکستنشن موی اضافی به کمک چسب کراتینه به مو های اصلی چسبیده می شود. روش اکستنشن چسبی یکی از روش های طولانی مدت است که مدت زمان زیادی روی مو باقی می ماند، اما همچنین اکستنشن چسبی از روش های گران برای اکستنشن است اگرچه اکستنشن های فیوژن از گرما استفاده می کنند، آنها به موهای طبیعی شما آسیب نمی رسانند. به همین علت اگر از اسیب رسیدن به موهای اصلی در هنگام اکستنشن می ترسید گزینه ی خوبی نمی باشد زیرا احتمال دارد که در هنگام برداشتن اکستنشن از موی طبیعی به موی طبیعی آسیب برساند. ولی اگر می خواهید اکستنشنی داشته باشید که طبیعی باشد و مشخص نشود بهترین روش اکستنشن طبیعی باشد.

اکستنشن طبیعی مو

استفاده از اکستنشن های دوخته شده بین مو ها برای پر حجم کردن مو

خریدن اکستنشن موی طبیعی. یک ردیف موی دوخته  شده است که لابه لای مو های شما اضافه می شود. شما می توانید موهای مصنوعی یا انسانی را خریداری کنید و با گیره بین مو ها اضافه کنید. فرمت های مو در نظر گرفته شده به نظر می رسد طبیعی است. طول موی مناسب را پیدا کنید. اگر می خواهید مو هایی اضافه کنید که بلند تر از موهای خودتان باشد سعی کنید این اختلاف کم  باشد در غیر این صورت اکستنشن مویتان تابلو خواهد شد. بهترین استاندارد اختلاف 10 سانتی بین موی خودتان و اکستنشن می باشد. در مرحله ی بعدی یک قسمت از مو ها را به بالا جمع کنید و یک خط صاف ایجاد کنید. باقی مانده ی مو ها را با یک گیره نگهدارید تا پایین نیفتد. این خط صاف برای چسباندن اکستنشن دوخته شده می باشد.

بهترین روش اکستنشن مو

با استفاده از چسب کراتینه مو های اضافه را به ریشه ی مو ها بچسبانید مو ها را روی موی اصلی فشار دهید. یک بخش از مو های بالا را نیز با پایین بی اندازید همین کار را دوباره در یک مرحله از مو های پایین انجام دهید.

اکستنشن مصنوعی

مو ها را به دو قسمت تقسیم  کنید. اگر اکستنشن مشخص است و محل چسب آن دیده می شود مو ها را جوری مرتب کنید که اکستنشن قابل تشخیص نباشد. آنها باید به اندازه کافی نزدیک به ریشه ها باشند و با لایه های کافی از موی طبیعی که آنها را مخفی می کند مخلوط شوند.

 

اکستنشن

موهایتان را براق کنید شامپو های براق کننده و نرم کننده استفاده کنید این به شما کمک می کند تا گره موهایتان باز شود. پس از براق کردن موهای خود، از سایر محصولات مو استفاده نکنید. اگر شما از استفاده شامپو براق کننده و نرم کننده می ترسید زیرا بعضی از این شامپو ها باعث ریزش مو می شود در این صورت بهتر است شامپو را فقط به ساقه ی مو بزنید. موها را کاملا خشک کنید اگر موی شما در همه ی مرطوب باشد، چسب اکستنشن نمی تواند به خوبی بچسبد.

 

کراتینه کردن مو

مو هارا به قسمت های مختلف تقسیم کنید تقسیم کردن مو ها باعث می شود تا زمینه برای چسباندن اکستنشن فراهم شود و همچنین کار تمیز تر انجام شود. برای انجام این کار شما نیاز به یک تقسیم کننده ی مو یا شانه دم باریک دارید تا به راحتی و در یک خط صاف مو ها جدا شود.