دسته بندی مجله

تاتو بدن - آموزش تتو بدن

مجله ماتیکیا

به روز رسانی : 1399/04/25

مدت زمان ویدیو : 10:20

بازدید : 43449

برای شرکت در کلاس عمومی و خصوصی دوره های آموزشی تاتو بدن مبتدی تا پیشرفته با قیمت ارزان و صدور مدرک معتبر توسط برترین مدرس کشور با شماره تماس ما در ارتباط باشید.

خدمات و آموزش تاتو بدن مردانه و زنانه در تهران توسط تاتو کار حرفه ای آقا و خانم

تاتو بدن یا خالکوبی بدن در تهران با قیمت ارزان به ورود مواد رنگی و جوهر در زیر پوست برای ایجاد یک طرح دلخواه می گویند، به این نحو که با سوزن مخصوص در سطح پوست جراحت نسبتا عمیقی ایجاد کرده و جوهر را در همان قسمت تزریق می کنند تا باعث تغییرات رنگی در پوست شده و طرح مد نظر ایجاد شود.  یکی از دلایل ماندگاری طرح, دقیقا به همین مرحله و رساندن مواد به عمق مناسب پوست ( لایه دوم)،  بستگی دارد. هنر آموزش تتو بدن و خالکوبی بدن که قدمت تاریخی بیش از 4000 سال دارد در فرهنگ های مختلف معنا و مفهوم خاص خود را دارد و چون روزگاری تنها برای  قشر کلاس پایین جامعه بود نگاه چندان مثبتی به آن نمی شد اما امروزه دیگر با حرفه ای شدن تاتو آرتیست ها و بهای سنگینی که بابت هنر خود می گیرند، به یک سرگرمی برای اشراف زادگان، سلبریتی ها و ورزشکاران تبدیل شده وهمچنین با تغییر دیدگاه عمومی نسبت به این هنر، استقبال چشم گیری نیز میان دختران و پسران جوانی که جدیدترین ترندهای مد و زیبائی را دنبال می کنند، داشته است. در بالا شماره تماس مدرس آموزش تاتو بدن ما قید شده است میتوانید با ایشان در ارتباط باشید. در ادامه به آموزش تاتو بدن به 6 سبک پرطرفدار میپردازیم . همچنین برای شرکت در دوره آموزش تاتو بدن در تهران با قیمت متناسب و ارزان میتوانید با شماره تماس مدرس ما در ارتباط باشید. لطفا با ماهمراه باشید.

تاتو بدن

کلاس و دوره آموزش تاتو بدن دخترانه و پسرانه به صورت دائم و کاربرد های مختلف آن

آموزش تاتو بدن در تهران با قیمت ارزان به دو صورت دائمی و موقت انجام می شوند که هر کدام از آنها نیز انواع و کاربردهای مختلفی دارند. عده ای از افراد به جهت اغنای حس تنوع طلبی و زیبائی در خود و عده ی دیگر هم، برای پوشاندن عیوب مادرزادی و یا جای اسکار و زخم های خود از طرح های مختلف تاتو بدن بهره می برند. همچنین می توان از تتو بدن به صورت دائم در  صورت ( به منظور ایجاد ارایش دائم در ابرو که شامل هاشور، میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ به روش فیبروز ، ارایش دائم لب و ارایش دائم چشم و خط مژه) و در پوست کف سر( بجهت درمان و زیبائی برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند و شرایط انجام کاشت مو را ندارند، از هاشور دائم پوست سر که روش میکرواسکالپ سرنیز نامیده می شود) استفاده کرد. در ادامه با انواع طرح ها و سبک های مختلف تاتو بدن اشنا خواهید شد...

فرق تاتو بدن و خالکوبی روی دست و بدن در چیست؟

مهمترین تفاوت میان تاتو بدن مدرن و تاتوی سنتی ( خالکوبی ) جوهر و رنگ مورد استفاده شان است با این توضیح که در خالکوبی فقط از رنگ ابی استفاده می شد که پاک کردن آن نیز به مراتب راحت تربود اما در تاتوهای مدرن و امروزی از چند ترکیب رنگ استفاده می شود که پاک کردن آن به سختی و با چندین بار لیزرتوسط یک اپراتور متبحر و با طول موج های مختلف انجام می شود.

آموزش تاتو بدن

آشنایی با انواع سبک های تتو دائم بدن

آموزش تاتو بدن مردانه گرگ و نوشته به سبک سه بعدی

یکی از سبک های پر طرفدار تاتو بدن ، سبک خالکوبی 3 بعدی بدن است که بعد، عمق یا برجستگی را نشان می دهد. در این سبک با استفاده از نور پردازی وبه کار گرفتن تکنیک پرسپکتیو در تاتو و سایه پردازی خاص، طرح را به گونه ای اجرا می کنیم که بالاتر و یا داخل سطح بدن دیده شود و به نوعی در بیننده خطای دید ایجاد کند و این خطای دید در واقع به دلیل نور سطح یا سایه عمق طرح تاتو است. یادگیری هنر نقاشی کمک شایانی به پیشرفت تاتو ارتیست و حرفه ای شدن او در این زمینه می کند. در تاتوی 3 بعدی قسمت های برجسته با سایه ی روشن و قسمت های فرو رفته با سایه ی تیره نشان داده می شوند.

سبک انیمال در آموزش تاتو بدن حرفه ای توسط تاتو کار حرفه ای آقا و خانم :

سبک انیمال نیز توانسته علاقمندان زیادی را در دنیای تاتو بدن به خود جلب کند. در بیشتر مواقع سه سبک انیمال، 3 بعدی و رئال با هم ترکیب می شوند تا هر چه بیشتر این سبک را به سمت واقع گرایانه ای بکشانند. یک تاتو ارتیست با مهارت بالا و استفاده از ابزار و سایه ها سعی در اجرای جزئیات طرح ونشان دادن بافت و پوشش بدن آن حیوان می کند. سبک انیمال را با سبک های تمام رنگی، آبرنگی، لانگ ورک و دات ورد نیز می توان انجام داد.

تاتو بدن دخترانه

آموزش تاتو بدن به سبک گری واش

سبک جذاب دیگر در تاتوی بدن سبک گری واش است که بین جوانان رواج بسیاری پیدا کرده است. این سبک زیر مجموعه سبک واقع بینانه است با این تفاوت که به جای استفاده ازچند رنگ، از رنگ مشکی و ست سایه همان رنگ که با رقیق کننده ی مخصوص ساخته می شود، استفاده می کنند. در این سبک باید تونالیته ی سایه ها کاملا رعایت شوند. سایه ها از تیره به روشن بدون مرز در هم فید می شوند تا سایه رئال و نزدیک به واقعیت به ما بدهند.

سبک رئالیسم در تتو بدن

سبک رئالیسم هم طیف وسیعی از علاقمندان به تاتوی بدن را به خود اختصاص داده است. رئال در فرهنگ لغت فارسی به معنای واقعی و هایپر رئال به معنای بسیار واقعی است که سبک رئالیسم نیز برگرفته از همین سبک است. یکی از مهم ترین نکات در اجرای این سبک استفاده از تصاویر واقعی در انتخاب طرح است. دقت کنید نشان دادن جزئیات طرح است که تاتو را به سمت واقعیت می کشاند. یکی دیگر از نکات مهم در انجام این سبک، داشتن تونالیته ی سایه در اجرای این سبک شگفت انگیز است.

طرح تاتو روی بازو

آموزش تاتو بدن با سبک دات ورک  :

و اما سبک جذاب دیگری از تاتوی بدن که با بهره گیری از نقطه ها، تصاویر زیبائی به ما می دهد سبک دات ورک است که در این سبک می توانیم بعد و عمق کار را با ایجاد فاصله ی مناسب میان هر نقطه با نقطه مجاورخود بوجود بیاوریم و فرم زیبائی به طرح بدهیم. فرم های دات ورک بصورت مفهومی و نمادین در پرتره، اشکال هندسی و تصاویر نقطه چین هستند. این سبک یکی از سبک های پیچیده ای است که نیاز به تبحر خاص دارد، در سبک دات ورک سایه ها، با در کنار هم قرار گرفتن و یا دور شدن نقطه ها از یکدیگر ایجاد می شوند، به این نحو که برای ایجاد سایه ی روشن فاصله بین نقاط را بیشتر کرده و برای ایجاد سایه ی تیره تر فاصله ی بین نقاط را کمتر می کنیم.

آموزش تتو بدن با سبک پرتره

این سبک در تاتو برگرفته ازنقاشی  چهره ی  شخصیت های معروف و یا عزیزانمان است. رعایت و اجرای صحیح سایه ها و جزئیات ریز یک تصویر، بسیار اهمیت دارد چرا که کوچکترین ایراد، تصویر مورد نظر را تغییر می دهد، از این رو سبکی بسیار حساس به شمار می اید و مهارت زیادی را برای تاتو ارتیست می طلبد. در اجرای این سبک که می تواند بصورت رنگی یا مشکی کار شود، از تناژهای متفاوت سایه ها استفاده می شود.

تاتو بدن مردانه

محبوب ترین طرح های تتو و خالکوبی برای دختران و پسران لاکچری

تاتو بدن و خالکوبی بدن که این روزها جایگاه ویژه ای میان دختران و پسران جوان به خود اختصاص داده است در طرح های متنوعی روی پوست نقاشی و اجرا می شوند که چون دوام و ماندگاری آن ها روی پوست بسیار بالا و پاک کردنشان عملا کاری دشوار و دردآور است بهتر است قبل از اقدام به انجام تاتو بدن خود، اطلاعات کافی راجع به طرح های مختلف و معانی خاص انها داشته باشید و سپس با مراجعه به یک تاتو آرتیست حرفه ای از انتخاب و انجام خالکوبی روی پوست خود نهایت لذت را ببرید. به همین منظور در ادامه سعی ما بر این است که پر طرفدارترین طرح های تتو بدن دخترانه و پسرانه را خدمت شما معرفی کنیم تا کمکی در انتخاب طرح دلخواهتان کرده باشیم.

زیباترین مدل های تتو بدن دخترانه و  خالکوبی بدن پسرانه و مفاهیم مختلف آنها :

ازطرح های پرطرفدار میان پسران جوان می توان به تتو طرح گرگ ( نماد شجاعت و جنگجوئی ) ، طرح اژدها ( نماد قدرت هوش و شانس ) ، طرح لنگر در تاتو بدن ( نماد پایداری و قدرت ) ، طرح عقاب ( سمبل قدرت و شجاعت ) ،  طرح صلیب ، تاتو نوشته ها با فونت های مختلف و نوشتار کلمه مادر ( که سمبل رفاقت خالص و صادقانه است) اشاره کرد.
و از طرح های ظربف و ساده تاتو بدن دخترانه هم می توان، طرح سنجاقک ( نماد تغییرات مثبت و ازادی ) ، مرغ مگس خوار ( زندگی، عشق و ازادی ) ، پروانه ( سمبل تحول، عشق ومعنویت ) ، نقطه ویرگول ( به معنای پایداری و استمرار) ، اهم ( رویا و توهم ) ، ایگناز و صدها طرح تاتوی بدن ساده و مفهومی دیگر که بر روی مچ دست، مچ پا، روی انگشتان دست، پشت گردن و سایر اندام های دیگر ایجاد می شوند، را نام برد.

اموزش تاتو بدن

اموزش تاتو موقت بدن و انواع مختلف آن

طرح هائی که در تاتو دائم بر روی بدن ایجاد می شوند در ابتدا تازگی و جذابیت بسیاری دارند اما بخاطر ماندگاری طولانی مدت روی بدن ممکن است با گذر زمان برایتان تکراری و خسته کننده شوند و تمایل به انجام  مدل های متنوع  و بروز تری داشته باشید که در این صورت استفاده از تاتوهای موقت، به دلیل دوام کمتر و سهولت در پاک کردنشان مناسب ترین گزینه هستند که به روش های مختلف زیرمی توان آن ها را انجام داد.

1. برچسب تاتو موقت یا تتو موقت برچسبی

این برچسب ها، طرح های مختلفی دارند که با آب زدن به پشت کاغذ می توانید طرح روی آن را که تصویری از رنگ و جوهراست روی پوست منتقل کرده ودر پایان نتیجه ای نزدیک به تتوی واقعی،  که یک روز تا یک هفته نیز دوام دارد، بدست اورید.

2. آموزش تاتو بدن خوشگل عکس برگردان متالیک

این روش نیز با برچسب هائی شبیه نمونه قبلی که در بازار عرضه می شوند انجام می شود با این تفاوت که کاغذ برگردان ها از ورقه‌های نازک فویل‌ مانندی درست شده اند و نمایی متالیک و جواهر گونه به رنگ های نقره ای و طلائی دارند.

آموزش تاتو بدن دخترانه

3. اسپری تتوی موقت و شابلون

استفاده از اسپری رنگ پوست از روش های محبوب تتوی موقت است که به ابزارهای خاص نسبتا گرانی احتیاج دارد و انجام آن در منزل خیلی مقرون بصرفه نیست و با استفاده از اسپری رنگ و جوهر تتو و شابلون‌هایی در اندازه و طرح های مختلف، صورت می گیرد. توجه کنید که هرگز از اسپری‌های مخصوص پارچه یا سطوح دیگر برای خالکوبی موقت روی پوست استفاده نکنید و به تاریخ انقضای انها نیزدقت کنید.

4. نقش و تاتو حنا

طرح های انتخابی در ایجاد تاتو روی بدن به این روش که محبوبیت زیادی نیز میان خانم های جوان پیدا کرده، با استفاده از انواع حنا سفید، سبز، قرمز و مشکی و یک قیف سوزنی کوچک بر روی پوست ایجاد می شود. بعضی از انواع حناهای صنعتی که با عنوان حنای آماده و حنای سیاه به فروش می‌رسند، دارای ترکیبات سمی و مضر هستند که می‌تواند مشکلات پوستی ایجاد کنند.

تاتو بدن با قیمت ارزان در تهران

انواع روش های خانگی و کلینیکی پاک کردن تاتو بدن و خالکوبی روی دست و پا

در تاتو بدن دائم چون مواد رنگی توسط سوزن به لایه زیرین پوست (لایه درم) تزریق می شود، مقدار اندکی از آن توسط سیستم ایمنی بدن دفع و بخش اعظم باقیمانده از رنگ و طرح ایجاد شده چندین سال بر روی پوست ماندگار خواهد بود، بنابراین باید در انتخاب طرح و تاتو ارتیست خود دقت کافی را داشته باشید که اگر بنا به هرعلتی تصمیم به پاک کردن تتوی خود بگیرید مسیر دشوار و دردناکی را در پیش خواهید داشت. روش های متعدد خانگی ( از جمله مخلوط آلوئه ورا و ویتامین E ، ترکیب عسل و ماست و نمک ، استفاده از لیمو ترش،  ترکیب جوش شیرین و آبلیمو و ...) و روش های کلینیکی مختلفی ( مانند زخم کردن پوست، جراحی  پلاستیک، استفاده از ریموور یا محلول پاک کننده تاتو، کرم های لایه بردار، استفاده از رنگ تاتوی پوست، لیزر و غیره ) برای پاک کردن تاتو وجود دارد، که بهترین و کم عارضه ترین روش پاک کردن و از بین بردن تاتو و خالکوبی با لیزر و توسط متخصص پوست است که بسته به کیفیت رنگ جوهر، نتایجی که حاصل می شود متفاوت بوده و برخی رنگ ها مانند مشکی، آبی و قهوه ای بهتر و سریع تر از رنگ های قرمز به درمان پاسخ می دهند. هزینه انجام آن نیز بسته به اندازه و نوع کار، بین پنجاه هزار تا چند میلیون تومان در نوسان است.

موزش تاتو بدن در تهران

هزینه خدمات و آموزش تاتو بدن حرفه ای و تخصصی در قسمت های مختلف اندام شما

قیمت آموزش تاتو بدن و خدمات خالکوبی بدن با توجه به طرح مورد نظر، قسمت های مختلف بدن، مواد مورد استفاده، مهارت و تجربه تاتو ارتیست و منطقه ای که خدمات تاتو بدن را در آنجا ارائه می دهند متغیر است و این تفاوت قیمت از طرح های کوچک در اندام های کم خطر و با حساسیت پایین در جنوب شهر از رنج 50 هزار تومان تا طرح های خیلی بزرگ تر در قسمت های پر ریسک بدن، در مناطق شمال شهر تا چندین میلیون تومان در نوسان است و قیمت تتوی کل بدن که بیشتر مورد استقبال اقایان است، بین 10 تا 12میلیون است.

آیا انجام خالکوبی بدن درد دارد ؟

معمولا در انجام تتو بدن به دلیل وارد شدن سوزن به لایه نسبتا عمیق  پوست بدن تحمل کمی درد که تا حدی قابل تحمل است، اجتناب ناپذیر است اما شدت این درد به استانه تحمل افراد و به عضوی که طرح روی آن پیاده می شود بستگی دارد، چرا که اندام های مختلف بدن بدلیل میزان تراکم اعصابی که دارند در میزان دردی که ایجاد می کنند نیز متغیرند.
امیدواریم از مطالب آموزش تاتو بدن ما لذت برده باشید.

خالکوبی بدن

با ماتیکیا همراه باشید...

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها