دسته بندی مجله

تاتو سه بعدی توسط بهترین خالکوبی کار بدن سه بعدی

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/22

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:05

بازدید : 5375

تاتو سه بعدی توسط بهترین خالکوبی کار بدن سه بعدی

تاتو سه بعدی مربوط به تصاویر پرسپکتیو است که توسط بهترین تاتو کار بدن و ابروی ما انجام می گیرد

تاتو سه بعدی در ایران بسیار رایج است و از طرفدار های زیادی برخوردار است و به زبان ساده خالکوبی یا تاتو سه بعدی به عمل ایجاد نقش های دائمی با ماندگاری طولانی بر روی پوست گفته می‌شود که در سه حالت (سه نما) وجود دارد . انجام این نوع تاتو نیاز به مهارت بالایی دارد ونقش های فراوانی برای انجام این نوع تتو در سراسر جهان موجود هستند.

تاتو سه بعدی

تاتو سه بعدی روی بدن زنان:

معمولا از بین زنان و مردان، زنان بیشتر به تاتو سه بعدی علاقه دارند و معمولاً برای زیباتر شدن و جلب توجه  اقدام به انجام آن می‌کنند.

دلایل انجام تاتو سه بعدی:

تتو سه بعدی بدن زنانه و مردانه روی بازو

در گذسته به دلایل مختلفی (خرافی) همچون افزون شدن مهر شوهر، سپید بختی و یا دورکردن چشم بد این عمل را انجام می‌دادند.

محل تاتوی سه بعدی:

تاتو های سه بعدی بیشتر در قسمت مچ دست و پاها و در بعضی از کشور ها در صورت درج می شوند و محل آن بستگی به دلیل خالکوبی داشته‌است طرح بوته گل یا گنجشک در زیرگردن برای زیبایی است.

تاتوی سه بعدی ابرو

تاتوي سه بعدی ابرو نيز جز آن دسته از تاتو هایی است که از طرفداران زیادی برخوردار است و بیشتر به جهت زیبایی در مراسمات مجلل بکار میرود اگر چه امروزه تاتو سه بعدی برای ابرو طرفدارا زیادی پیدا کرده است ولی بسیاری نیز از نوع ساده آن برای تاتو دائمی ابرو استفاده می کنند.

بین تکنیک‌های تاتو سه‌بعدی نقطه‌های مشترک زیادی وجود دارد  زیرا در این تکنیک ها شکل هر تار مو ترسیم می‌شود و سپس آن را طراحی می‌کنند و قالب آن را مشخص می‌کنند و با ایجاد خطای دید قسمت‌های خالی ابرو فرد پرتر به نظر می‌رسد و در جهت عکس آن درروش های تاتو پوینتی یا نقطه‌ای با پر کردن پوست زیر ابرو با نقطه‌های کوچک ابرو را پرتر نشان می‌دهد و این روش نیازی به طراحی و مشخص کردن قالب ندارد.

خالکوبی سه بعدی.

عفونت پوستی تاتو سه بعدی:

تاتو (تتو) می‌تواند باعث عفونت‌های باکتریایی موضعی نیز بشود. نشانه‌های معمول عفونت قرمزی، حرارت، تورم و خشکی که مانند چرک باشد هستند و ما باید بعد از تاتو از پوست خود مراقبت کنیم و نهایت دقت را به خرج دهیم تا عفونت نکند. لحظه ای غفلت و بی توجهی ممکن است شما را به بیماری های پوستی و عفونت دچار کند. تا 24 ساعت اول باید به سطح تاتو آب نزنیند و تا 72 ساعت هیچ گونه مواد شوینده با محل تتو تماس پیدا نکند و بهتر است با باند سطح تاتو را بپوشانید همچنین از شستن زیاد محل تاتو خودداردی کنید. همیشه محل تاتو شده را با کرم ویتامین A  چرب نگهداریم تا ترک نخورد اگر لازم باشد باید روزانه 5 یا 6 بار این کار را تکرار کنید. در صورت مشاهده عفونت پوست نباید خود کاری انجام دهید و حتما به پزشک مراجعه نمایید. علاوه بر مراقبت های بعد از تتو مراقبت های قبل از تاتو و استریل بودن مواد و سوزن تاتو بسیار مهم است و شما باید دقت کنید شخصی که برایتان تتو رانجام می دهد سوزن را به خوبی استریلیزه کند زیرا اگر شخص تتوکار به این نکته توجه نکند احتمال ابتلا بیماری ایدز و هپاتیت وجود دارد.

آلودگی‌های خونی تاتو سه‌بعدی:

بهترین تاتو کار و خالکوبی بدن سه بعدی

 خیلی از افراد هستند که بعد از انجام دادن تاتو به بیماری‌های بسیاری گرفتارشده‌اند و حتما تجهیزاتی که برای ایجاد تاتو (تتو) استفاده می‌شوند باید همیشه کاملاً بهداشتی باشد و به خون فردی بیمار آلوده نباشدزیرا در غیر این صورت شخص در معرض ابتلا به بیماری‌های مانند هپاتیت سی، هپاتیت بی، سل، HIV و ویروسی که باعث ایدز می‌شود قرار می‌گیرد.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها