دسته بندی مجله

مطالب مرتبط

آموزش ترکیب رنگ موی 2018 بدون دلکره | رنگ مو عسلی مد سال

راضیه جعفری

به روز رسانی : 1398/07/22

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 02:58

بازدید : 1088

آموزش ترکیب رنگ موی 2018 بدون دلکره | رنگ مو عسلی مد سال

خواسته ی هر بانویی داشتن رنگ مو تک و جذاب مطابق ترکیب رنگ موی مدل سال است و ارزو دارند که جذاب تر و شیک تر از بقیه بانوان به چشم برسند. یکی از لازمه های جذاب بودن داشتن ترکیب رنگ مو 2018 است که شما را از بقیه بانوان متمایز میکند. انتخاب یک رنگ مطابق پوست،  چشم، فرم صورت و مد سال در به روز بودن شما کمک خواهد کرد. البته مدل لباس، مدل مو، کیف و کفش همه ی این ها موثر خواهد بود ولی رنگمو نیز بسیار تاثیر گذار خواهد است. ما در این مقاله ترکیب رنگی چند مو را که در سال 2018 طرفداران زیادی داشته است را به شما معرفی خواهیم کرد.

 رنگ موی عسلی روشن برای موهای کوتاه

رنگ-مو-2018

این رنگهای عسلی با اینکه یک تن روشن دارد ولی  بی روح نیستند و برای 4 فصل مناسب می باشد. هایلایت مناسب بر روی این مو استفاده از رنگ های تیره، مثل شکلاتی، قهوه ای تیره، خرمایی و رنگهای تن قهوه ای مناسب است. اگر فکر می کنید رنگ عسلی برایتان روشن است از این هایلاتی ها استفاده کنید تا تیره تر شود. هایلایت های تیره نیز گزینه ی خوبی برای زمستان و پاییز هستند.

یک پیشنهاد خوب برای بانوانی که موی قرمز دارند و میخواهند رنگمو مطابق سال  2018 داشته باشند؟

رنگ موی مسی یکی از رنگ های 2018 است که توجه بسیاری از بانوانی که پوست روشن دارند را به خود جذب کرده است و اگر رنگ موی طبیعی قرمز دارید و یا موهایتان را قرمز کرده اید و قصد تغییر مو را دارند می توانند بدون دکلره و خیلی راحت موی خود را مسی کنید . ترکیب مسی روشن و مسی تیره که ریشه مو تیره باشد و ساقه مو مسی روشن گزینه ی خوبی است و باعث جذابیت می شود. می توانید برای یک بار هم که شده این را تجربه کنید.

رنگ مو فانتزی مطابق مد سال 2018

ترکیب-رنگمو-2018

این ترکیب رنگ موی فانتری برای مجالسی مناسب است که می خواهید به چشم بیایید و مثل همیشه تک و انتیک باشید اگر این طور است بهترین گزینه را انتخاب کردید. رنگموی سبز آبی فانتری جزو رنگ های سال 2018 بوده است که طرفداران زیادی دارد و توانسته انتخاب دخترانی شود که به مد و فشن اهمیت می دهند و می خواهند مویی مطابق مد سال داشته باشند اگر جزو این دسته از دختران هستید این مناسب ترین انتخاب برای شماست .

ترکیب رنگ موی 2018 : مسی و قهواه ای

 رنگ-مو

می دانید که مسی یک انتخاب خوب و فوق العاده به نظر می رسد ولی ترکیب آن با قهوه ای چشم گیر خواهد شد. و یک انتخاب مناسب برای بانوان جذاب خواهد بود .

 رنگ هایلاتی قرمز بر روی موی مشکی

ترکیب رنگ مو خرید رنگ مو دخترانه

یکی از ترکیب رنگ های  جذاب برای دختران جوان که طرفدار زیادی دارد رنگ قرمز روی موی مشکی است که به  کمک فویل یک قسمت از مو را که می خواهید قرمز کنید را دکلره کنید و داخل فویل بگذارید و بعد از دکلره شدن به همین روش قرمز کنید. موی قرمز یک رنگ آتشین است که روی قسمتی از مو فریبنده و دلربا خواهد بود. این مو با لباس مشکی بسیار جذاب و چشمگیر است.

دیدگاه شما
مشاهده دیدگاه ها