فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا
صفحه اصلی خالبرداری با جدید ترین روش ها بدون ماندن جای خال درصورت

خالبرداری با جدید ترین روش ها بدون ماندن جای خال درصورت

انواع خالبرداری در بهترین مراکز توسط دکتر متخصص

خالبرداری و برداشتن لک های صورت یکی از کارهایی است که امروزه انجام می شود .

بعضی از افراد به مرور زمان به دلایل مختلفی صورتشان خال می افتد . خانم ها اکثرا با زدن کرم پودر و کرم های گریم سعی در پوشاندن خال و لک های صورت دارند اما این روش برای مدت کوتاهی خوب است زیرا استفاده مداوم از این کرم ها باعث افتادگی پوست، پیری زودرس پوست، افرایش لکه و افزایش خال می شود.

امروزه با افزایش روش های خالبرداری به روش های نوین کار را برای افراد راحت تر کرده است.

 

 خالبرداری با دستگاه rf

امروزه در اکثر مطب ها خالبرداری با استفاده از این دستگاه است. روش استفاده از این دستگاه به این گونه است که ابتدا خال های صورت را با یک کرم بی حس کننده می پوشانند و بعد از گذشتن نیم ساعت کرم را پاک کرده. دستگاه ار اف دارای دو قلم است که نوک تیز دارند این دوقلم را روی خال گذاشته و رنگ دانه های خال را بر میدارند. در این روش بعد از خال برداری سریعا خونریزی ایجاد می شود و همین باعث تخلیه شده و به زیبایی پوست کمک می کند.

خالبرداری با دستگاه کوتر

خالبرداری با دستگاه کوتر یک روش قدیمی است که با داغ شدن و برق خال را از روی سطح پوست می سوزاند اما به علت اینکه بعضی از خال ها عمق بیشتری دارند استفاده از این روش باعث ایجاد چاله ی پوستی می شود. در این روش خونریزی پوستی دیده نمیشود و همین باعث ایجاد لک در پوست میشود.

خال برداری در تهران

خال برداری در سالن های ارایشی آیا بهداشتی است؟

در بعضی از مراکز امروزه مشاهده میشود که نوشته شده است "خالبرداری بدون درد به روش طبیعی" ولی این روش و کار کاملا غیر قانونی و غیر بهداشتی می باشد و استفاده از این روش نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه باعث چال شدن محلی که خال برداری ایجاد شده است می شود. روش این افراد این است که از یک محلول برای سوزاندن سطح خال استفاده میکنند و نوک گوش پاک کن یا ابزاری از این نظیر استفاده می کنند.

شناختن انواع خال های معمولی از خال های مشکوک

  • مرز و حاشیه گرد و بیضی دارند ولی خال های مشکوک حاشیه مضری و کج و کوله دارند.
  • ناقرینگی: خال های مشکوک نا قریبنه هستند.
  • رنگ: اگر رنگ خال در طول سال عوض شود یا رنگدانه های ان چند رنگ باشد یا به صورت ناگهانی تغییر رنگ دهد باید سریعا به پزشک مراجعه کرد.
  • اندازه: خالی که مرتبا تغییر سایز دهد را حتما باید به پرشک نشون داد.

خال ها مبحث حساسی هستند و همین طور بی ملاحظه نباید ان را به یک فرد غیر پزشک نشان داد روش های برداشتن خال یکی توسط دستگاه های رادیو فرکوئنسی است که به انواع لیرز و الکترولیز ارجعیت داره چون بافت کمتری از پوست اسیب میبیند. روش دوم برداشتن خال به روش جراحی است که معمولا برای برداشتن خال های بزرگ و مشکوک که بعد باید بافت رو به پاتالوژی فرستاد، از این روش استفاده می شود.

کارهایی که قبل از خالبرداری باید انجام داد ؟

اگر خال شما بزرگ باشد قطعا این خال دارای ریشه است و قبل از خالبرداری به تجویز پزشک بهتر است از خال عکس گرفته شود. اگر پوست شما به صورت غیر عادی خال بیفتد بهتر است ابتدا ازمایش گرفته شود. بعضی از دکتر های پوست قبل از خال برداری استفاده از کرم های لایه بردار را تجویز می کنند ولی این یک امر اختیاری است.

خال برداری با اراف

مراقبت های  بعد از خالبرداری چیست ؟

بعد از خال برداری پوست نباید تا 24 ساعت به اب بخورد. بعد از خالبداری از کرم سوختگی و کرم های دیگر استفاده میشود که باید مرتبا روی جای سوختگی باید مالیده شود بعد از خالبرداری بهتر است یک هفته بیرون نروید زیرا نور خورشید باعث ایجاد لک می شود البته تا بهبود جای زخم بهتر است بیرون نروید. بعد از اینکه زخم ها تقریبا رو به بهبودی رفتند حتما از کرم ضد افتاب بدون رنگ استفاده کنید زیرا رنگ های موجود در کرم باعث میشود به زیر پوست رفته و لک شود. البته بهتر است بدانید که اگر جوش زدین هم بهتر است این کار را انجام ندهید زیرا در هنگام جوش زدن سطح پوست باز است و بعدا جای جوش تبدیل به لک می شود.

خالبرداری و لک برداری با دستگاه rf
خالبرداری و لک برداری با دستگاه rf

مطالب مرتبط با ماتیکیا

یکی از محبوب ترین رنگ موهای چند سال اخیر، رنگ موی نسکافه ای است که با توجه به طیف رنگ گسترده ای که دارد مناسب هر نوع رنگ پوستی است و خیلی از تن های رنگی آن را می توان بدون نیاز به دکلره و اسیب ...

انواع خالبرداری در بهترین مراکز توسط دکتر متخصص خالبرداری و برداشتن لک های صورت یکی از کارهایی است که امروزه انجام می شود . بعضی از افراد به مرور زمان به دلایل مختلفی صورتشان خال می افتد . خانم ...

آموزش آرایش انواع فرم صورت : ـ آرایش فرم صورت های کشیده ـ آرایش فرم صورت های مربعی ـ آرایش فرم صورت های گرد  آرایش فرم صورت های کشیده : فرم صورت های کشیده معمولا با پیشانی عریض و و ...

از بین بردن پف زیر چشم و راهکار های درمانی آن با تغذیه خوب و خواب به موقع چگونه از پف دور چشم بعد از بیدار شدن از خواب جلوگیری کنیم شاید شما هم این مشکل را دارید که در صبح هنگامی که در آینه& ...

براشینگ مو چیست ؟ در ابتدا راجب براشینگ مو مقداری توضیح دهیم . به حالت دادن مو با سشوار و دستگاه های حرارتی براشینگ می گویند . شاید شما این کار را هر روز در منزل انجام می دهید . ولی با رعایت کر ...